Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 19 из 19.
    2.0

Re: лето красное пропело :-)

а в мене пів відпустки уже тю-тю... а ще пів - колись попереду. якшо візьму - буду дома пахать, бо поїхать нікуда не получаїцця. хоча кілька разів ганяли по області на вихідні (спасібкі бєшеній кумпашці і окремо - Ф. за Білоцерківку). тобто сказать шо всьо плохо ніззя, але хотілося б більше і яскравіше. ну нічо, і на нашім перевулку колись перекинецця Кенворт з канхветами.

ри?

:) Якраз гуляю відпустку - ще половина попереду. Нікуди не їздила, бо криза ж за вікном. Тому зараз активно хожу в гості до всіх, кого давно не бачила, або за ким дуже скучила (а скучаю я вже коли переступаю поріг, повертаючись додому:). от і сьогодні до когось маю піти - ще не вирішила, кого обрадую))))
    За літо багато впєчатлєній. Але ж понятно, шо найяскравіша - форумська поїздка)
    Який може бути кращий відпочинок, ніж з друзями поруч?!
    23q
    23-й участник

у меня впереди бархатный сезон на море))) так что не все так плохо!)
    Новачок

Відпустка в Криму сподобалась! Особливо спуск на Фіоленті: сходи "здоров'я" - 800 сходинок!!!! Пів дороги дивувалась, чому це люди такі мокрі підіймаються, мабуть щойно з води? а поки сама злізла...
    А взагалі краса!!! Ласпі, Фарос, Ялта, Гурзуф... Гори, озера і море! Ну і аквапарк в Семіїзі, хоча і просто безкрає море це вже відпочинок і насолода!
    Всім, хто ще не відпочивав бажаю приємної довготривалої відпустки!
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Був в Полтаві і не зібрав сходку форума, щоб ми на тебе подивились? Так не годиться! А літо було мале. І покупатись в річці мені вдалося тільки в ті дні, коли ми форумом ходили в похід...
    а шо на меня смотреть, гопнег он и в африке гопнег :) как тока приехал в Полтаву так сразу решил грабануть музей:)

Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    а шо на меня смотреть, гопнег он и в африке гопнег :) как тока приехал в Полтаву так сразу решил грабануть музей
    нічого, взяв би шматочок рідного з собою, так, на пам'ять

А я от ціле літо не засмагав, а вчора попікся на грядках.

nickeler, як перекинеться, звони.
    2.0

Sky, в рельсу... канешна поділюся канхветами...тіки я не знаю, їздять Кенворти нашими вулицями чи ніт?
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    нічого, взяв би шматочок рідного з собою, так, на пам'ять

А я от ціле літо не засмагав, а вчора попікся на грядках.

nickeler, як перекинеться, звони.

баюсь таможня была бы против таких сувениров на память и мне бы пришлось задержатся в Украине нa энное количество лет :)
    amanuma

тему зробив а про себе так нiчого й не написав в цьому роцi у мене був найкращий отпуск з усiх що були ранiше замiсть запланованих 14 днiв вiдпочивав 17 i розпочався вiн на Ворсклi бiля Охтирки (палатки, рибалка i все таке) а продовжився на морi в Мiжводном (люблю я це селище 11 днiв пролетiли як один) за весь отпуск вдома був лише два днi. Так-що оттягувавсь по повнiй
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2