Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей78Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 9 из 15
Показано с 81 по 90 из 147.
    23q
    23-й участник

Re: Грибники Полтавы обьединяйтесь

пилять. в никольское

المزيد من النفط

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Короче: пилять чи не пилять, ось в чому питання?
    Звичайно треба їхати . Не лише за грибами,а щоб відпочити . Дітей від компьютерів відтягти ,у машину кинути .З карманів та сумок повикидати смартфони та планшети ,щоб новини не читати . Усім дати у руки ножі і не брати багато відер --бо грибів не знайдете. Торік так їхали лісовою стежкою --час від часу спиняли машину і закидали гриби прямо у багажник . Доречі, недалеко від Надержинщини .
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    пилять. в никольское
    Це те що на мапі Микільске за Терешками?

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Звичайно треба їхати
    Питання трохи в іншому. Не їхати чи не їхати взагалі - про це навіть мова не йде, звісно, що так. Питання, чи пертися далеко, чи в найближчий ліс? :)

PS: А телефони все ж викидати не треба - з ними аукатися трохи легше. Якось блукав, подзвонив дружині, а вона коло машини - попросив побібікати :)

Ага... Мабуть буде правильно розказати, куди я зазвичай їздив по гриби. Від батьків - Фендунка (тут більше відоме місце, як Яреськи - ліс один й той же, тільки з різних станцій електрички вставать). Якщо з дому - Дачі за Лісними полянами, або Терновщина, Надержинщина - все ті самі ліси в принципі. Що заставляє з різних боків заїзжати, навіть не скажу - пошук кращих грибів, з чого й висновки зробив, що вони майже кругом однакові, треба тільки вміти шукати.

Я люблю, щоб вийшов і навколо тебе кругом гриби, і поки ріжеш один, вже дивишся на інший. Якщо такого нема, то я чешу куди далі, чешу й чешу, доки хоч невеличку подібну полянку не знайду, а потім далі чешу. Теща ж, наприклад, навпаки, від машини далеко не відходить, кругами по одному й тому ж місці може 5 раз пройти. В результаті, як повертаюсь з мандрів, несу піввідра, а теща сидить біля машини з повними відрами :D

Правда, я не дуже з цього приводу засмучуюсь, бо в приципі люблю просто пошвондяти по лісу :)

А багато відер принципово не беру, бо не люблю грибів чистити, особливо маслюків... Тому більше, чим треба, брати принципово не хочу.
    23q
    23-й участник

bvn, ага, поворачиваешь на баню и потом в лес слева
    бог

المزيد من النفط

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    бо не люблю грибів чистити, особливо маслюків...
    А я ,як набридне лазити по лісу ,сідаю коло машини і перечищаю всі гриби .Все одно мені дома доведеться це робити .А ви тещу по лісу даремно не тягайте --хай сидить чистить гриби десь на сонечку .
    Новачок

Добрий день, подскажите в каких районах собирали.
    Пророк

Мы в этом году ещё не ездили. Дождей мало было, не думаю, чтто в тех местах, куда обычно наведываемся, много найдём.
    Пророк

обіцяють на той неділі дощі, мабудь вже гриби повилазять
    Новачок

Здраствуйте. У меня такой вопрос: вторник, среда льёт дождь, стоит ли ехать на выходных за грибами. зараннее спасибо
+ Ответить в теме
Страница 9 из 15