Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей18Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 7
Показано с 11 по 20 из 65.
    Здібна учениця

Re: Україна туристична

В Софіївці я була двічі, обидва рази восени, дійсно дуже гарно.
    Казали, що черги значно менші в будні дні, треба перевірити ще й весною))

ри?

А я було в Софіївці влітку. І здаєтся в будень (точно не пам'ятаю). Жаріііііііііііщаааааааа!!!
    Зато красівєзно! Все зелене, статуї в плющові якомусь, скрізь квіти, вода, вітер!! ММММ!!! Хочу побувати там восени.
    А гроти! А по підземній річці!!! А "китайська" бєсєдка! Так кльово було!!! Скільки спогадів щойно прокинулося)
    П.С. Тормозок брали зі собов. Цілу карзінку) І всьо вмерло, бо ходити там, непереходити.
    Філософф

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    А я було в Софіївці влітку. І здаєтся в будень (точно не пам'ятаю). Жаріііііііііііщаааааааа!!!
    Зато красівєзно! Все зелене, статуї в плющові якомусь, скрізь квіти, вода, вітер!! ММММ!!! Хочу побувати там восени.
    А гроти! А по підземній річці!!! А "китайська" бєсєдка! Так кльово було!!! Скільки спогадів щойно прокинулося)
    П.С. Тормозок брали зі собов. Цілу карзінку) І всьо вмерло, бо ходити там, непереходити.
    На один день ездила? Чем ты туда добиралась?
    ри?

zashtrihovana, нє, не на один. Ми їздили тудой до товариша на чотири дні здається. Тому в принципі якби у ЛИПНІ не було так жарко, може б ми по паркові і два дні повзали равличками.
    Але і на один можна, типу туда-назад. Ми їхали потягом. Якраз коли поверталися, в потязі знайомих зустріли, вони на день в Софіївку каталися. Коли я ще вчилася, моя викладачка організовувала таку поїздку. Вони виїжджали ввечері звідси здається, там день швендяли/фоталися/восторгалися, і теж надвечір вирушали звідти.
    Філософф

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    zashtrihovana, нє, не на один. Ми їздили тудой до товариша на чотири дні здається. Тому в принципі якби у ЛИПНІ не було так жарко, може б ми по паркові і два дні повзали равличками.
    Але і на один можна, типу туда-назад. Ми їхали потягом. Якраз коли поверталися, в потязі знайомих зустріли, вони на день в Софіївку каталися. Коли я ще вчилася, моя викладачка організовувала таку поїздку. Вони виїжджали ввечері звідси здається, там день швендяли/фоталися/восторгалися, і теж надвечір вирушали звідти.
    Хорошо тебе, Лайтист. Товарищ там имеется. А я думаю, за день вряд ли все можно облазить, чтоб не устать и не надоело красоты фоткать. Или дня хватит? Чтоб я знала, снимать там хатку посуточно, или не.
    ри?

zashtrihovana, ну якшо ви туда не в три часа дня прийдете, то вистачить часу. Нас швидко провели (пробігли!!!) по парку, гідша все розказувала, дуже цікаво було, я весь час ловила гав і відставала (а як по іншому? Кругом же красотєнь конкрєтна!), тому досить багато пропустила з її розповіді. Але вона казала "Отута ви можете вернутися і покататися на лодачкє. А отута пофотатися. А отута..." - ну і так бесконєчно. Тому ми в бюлєтнє-брошуркє відмічали ті місця, куди надобно вернутися ОБОВ'ЯЗКОВО, і куди просто хотілося б. В ітогє через дві години короткої екскурсії ми повернулися майже до виходу з парку і почали неспіхом все обходити - всі фонтани, статуї, гроти-печери, дерева-велетні, падали на всі лавочки, ховалися у тіні, каталися по річці... Фоток куча)))
    Ми туди потрапили якщо не помиляюся в 11 год., а вийшли десь в 4-5, і то - ми ще не добралися до якогось-там місця, куди я хотіла, але вже просто всі від утоми і жари падали з ніг - нас тоді розморило нормально, всі були як прибиті мухи, майже засипали на кльовій лавочці десь на самому верху парку біля величезного старезного дуба (пам'ятаю досить добре, що мені звідти йти зовсім-зовсім не хотілося: там було не так спекотно, ти лежиш на лавці, навколо деревами шумить вітер, на тебе дивиться блакитне липневе небо, і думки мимохідь кудись тікали. Очі заплющувалися ...заплюющувалися...заплюююющувалисяяяяя. Зараз добре розумію, що тоді, в ту мить я було щасливе - так там було харашо).
    Колективно вирішено було повзти додому, бо вже більше сил не стачило на враження)

У кінці екскурсії нам порадили побувати в Софіївці восени, коли всі дерева різнокульорові - хо!
    Філософф

Лайта, спасимбо. Поняла, что нужно ехать дней на три, чтоб не устать от радости.
    Наверное, этой осенью уже поздно ехать.
    Весной тоже, мне кажется, красиво будет. Цветки всяческие повылазят, вишни- черешни в цвету...
    Пророк

Суми - дві години їзди від Полтави. Місто дуже гарне - мені здається, що в Полтаві його недооцінюють. Затишний центр, з мішаниною стилів - багато класики, але головне - дві барокові перлини: суворе козацьке бароко - Воскресеньська церква, 1702, і гламурне - Спасо-преображенський собор (1766-88). Забудова центра переважно двоповерхова, з затишними скверами, багато вуличних кафе - ну чисто тобі Париж, тільки недорого й смачно. я там вперше покуштував перекручене сало з часником, яке давали до борщу!
    В центрі є і сучасні багатоповерхівки - готель, адміністративні будинки - але вони не диво не псують картини.
    В місті аж три ріки - Псел, Сумка і Стрілка, і там, де вони сходяться, лежить великий чистий парк. це теж центр. у ньому нам зустрілись лицарі. зараз там має бути дуже гарно.
    Містечка Сумщини теж варті уваги. Із того, що поряд - в Охтирці стоїть Покровський собор - проект Растреллі, знов-таки бароко.
    У Тростянці - на четвертій фотці! це театр, один із перших в Україні, побудований, як римський цирк, тобто круглий, без даху. На мій погляд, ідеальне місце для проведення фестивалів, зокрема й театральних. Але, по-моєму, більше ніхто до цього ще не додумався.
    Прошу вибачити за якість знімків, це старе перезняте фото.
    Миниатюры Миниатюры ????.jpg   IMG_1833[1].jpg   IMG_1834[1].jpg   ??????????.jpg   IMG_1832[1].jpg  

Новачок

Ответ Сообщение от Akvarel' Посмотреть сообщение
    Минулої осіні була в Умані,у Софіївському парку. Гарно. Серед мінусів - дуже великі черги, щоб наприклад попасти на човен "прокатится" найдовшою в Європі підземною річкою, чи попасти в "санвузол". Ще бажано з собою брати їжу, бо ми на території знайшли одне єдине кафе з шашликами. Є, правда, кіоски з чаєм, кавою, снікерсами, пивом і слодкою ватою, але ж то не їжа.
    Теж хочу до Умані з'їздити, була останній раз там ще з шкільних часів. Та мабуть краще туди їхати весною ?
    Завсідник

Наталочка, Можливо, гіди казали, що весною там також дуже гарно, багато дерев в цвіті, але мені і осінню сподобалось, я була в жовтні, коли дерева різнобарвні і під ногами вже шуршить листячко.
    А весною, я люблю бот сад в Києві!
+ Ответить в теме
Страница 2 из 7