Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей127Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 13 1 2 3 11 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 129.
    Новачок
    World

Куди на відпочинок влітку?

Цікаво дізнатися плани учасників форуму на літо 2015.
    Криза кризою, але на море хочеться

Загалом, хто куди планує?

Новачок

re: Куди на відпочинок влітку?

FaviaTravel_manager,
    так міркую. Кримська пенінсула вже всьо. Тому гарного кошерного узбережжя в Україні не лишилося. Азов - то не море. Чорне на півдні України - також на рідкий смак... Далі. Болгарія - віза 35 йоро - та ще й 60 годин автобусного пекла в обидві сторони - також якось не дуже (та й море там те ж саме що в нас). Бо якщо літаком - то за такою ціною таки Середземне рулить та розрулює.
    Тому я вибираю Карибський басейн, або (за умов відсутності інших варіантів - архіпелаг з семи атолів Чагос (британська територія в Індійському океані). Шукаю горящі тури від 200 у.о. з перельотом та приземленням. Або базу відпочинку на Свинківці з дайвом, серфом та кайтом та з трансфером, можливо без All.
    Новачок

Ответ Сообщение от Подол Посмотреть сообщение
    FaviaTravel_manager,
    так міркую. Кримська пенінсула вже всьо. Тому гарного кошерного узбережжя в Україні не лишилося. Азов - то не море. Чорне на півдні України - також на рідкий смак... Далі. Болгарія - віза 35 йоро - та ще й 60 годин автобусного пекла в обидві сторони - також якось не дуже (та й море там те ж саме що в нас). Бо якщо літаком - то за такою ціною таки Середземне рулить та розрулює.
    Тому я вибираю Карибський басейн, або (за умов відсутності інших варіантів - архіпелаг з семи атолів Чагос (британська територія в Індійському океані). Шукаю горящі тури від 200 у.о. з перельотом та приземленням. Або базу відпочинку на Свинківці з дайвом, серфом та кайтом та з трансфером, можливо без All.
    Хм, дуже цікаві роздуми, а от такий індивідуальний запит як у Вас, ощасливив би не одну туристичну агенцію)
    Пропоную горящі тури по 200 у.о. пошукати разом, якраз там де долар по 8 лежить, думаю вони там є)

На рахунок епічного провалу в туристичному потенціалі Криму - наскільки я знаю, не всі відмовляються від такого способу відпочинку, тому і питаю шановних учасників форуму, хто куди, так би мовити)
    Доречі, Україна багата не тільки морями. Шацькі озера будуть мати вееликий успіх цього літа (я так думаю)
    Пророк

в позапрошлом году не поехал в египет , в прошлом году не поехал в европу , в 2015 году не знаю куда не поехать
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    в позапрошлом году не поехал в египет , в прошлом году не поехал в европу , в 2015 году не знаю куда не поехать
    БРАВО !
    Новачок

В 2015 році можна не поїхати в Крим)
    Пророк

шось дуже кортить відвідати лазурний берег, то мабуть у Ніццу, але адріатика теж дуже приваблює
    Новачок

Доречі, про адріатику)
    Всім ностальгуючим любителям Криму минулого року Чорногорія дуже припала до душі

Не так дороговартісно, як у Хорватії, але чисте море, смачні морепродукти і такі милі вілли, де проживають гості курорту.
    Пророк

Ответ Сообщение от FaviaTravel_manager Посмотреть сообщение
    В 2015 році можна не поїхати в Крим)
    С текущей экономической обстановкой в стране, думаю что все мы дружно будем отдыхать в полтавской области у реки или на даче)))) Какой там Крым..... Хотя на окупированную территорию я бы из принципа не поехал, даже если бы деньги были. Хотя до этого был у них часто, но теперь как то отвернуло, думаю многие теперь будут себя чувствовать комфортней и безопасней в той же Турции.
    Отдыхать в Крыму и прятать украинский паспорт, ждать что тебе в спину крикнут фашист или бендеровец?! Это уже экстрим тур будет. Кстати, можете предлагать людям "ЭКСТРИМ ТУР В КРЫМ" ))))
    Частий гість

Ответ Сообщение от FaviaTravel_manager Посмотреть сообщение
    Доречі, про адріатику)
    Всім ностальгуючим любителям Криму минулого року Чорногорія дуже припала до душі:-)

Не так дороговартісно, як у Хорватії, але чисте море, смачні морепродукти і такі милі вілли, де проживають гості курорту.
    Мені зовсім не сподобалась Чорногорія. Таке враження наче потрапив в якусь область РФ або філіал Адлера. Дуже багато росіян і російської мови, навіть біг-борди на російській, культури не багато, а от сміття в деяких місцях дуже багато, ще й беруть 10 євро за парасольку з лежаками на день на пляжі, куди б я й безкоштовно не пішов :) Навіть в Албанії море набагато краще. Доречі там ще й дешево і якось приємніше. А якщо їхати на південь Албанії то там ще й багато етнічних греків живе, а вони досить приємні люди ще й вміють смачно готувати :) А в Чорногорії я планував один отель, а прийшлося жити в трьох. В першому після грози вночі не стало електрики, води та інтернету. В другому пообіцяли надійний інтернет, але його не було :))) Але якщо йти в турпохід і бачити якнаймога менше людей - то країна красива. Ще сподобався пляж в Будві - досить приємний як для міста. А ще в одному місці дуже смачно накормили, кому буде цікаво то питайте.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 13 1 2 3 11 ... ПоследняяПоследняя