Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей127Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 13
Показано с 41 по 50 из 129.
    Пророк

re: Куди на відпочинок влітку?

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    рейс на Лондон, мій друг літав за 30 гривень.
    Охрєнєть, дайте два (с)

Пророк

кстати а где кто покупает билеты на авиарейсы ?
    Пророк

Ответ Сообщение от alexx76 Посмотреть сообщение
    кстати а где кто покупает билеты на авиарейсы ?
    набираєш у гуглі чарівні слова cheap flights і отримуєш безліч сторінок де можно придбати авіаквитки
    Пророк

ваш багаж в аэропортах видео

Кстати, из комментариев к этому видео:
    "Если при путешествии вы боитесь, что сумки повредят, я рекомендую перед вылетом делать несколько фотографий своих сумок, особенно наиболее уязвимых частей (колес или ручек). Если багаж прибыл в плохом состоянии, то можно выставить счет авиакомпании и попросить компенсации или замены разбитых чемоданов.
    Не многие люди знают об этом, но в конце концов, авиакомпания делают это".
    Пророк

Ответ Сообщение от Scald Посмотреть сообщение
    Охрєнєть, дайте два (с)
    в інтернеті, ясєн пєнь. по картці. це швидко, дручно, надійно і дешево.
    Новачок

На рахунок дешевих авіаперельотів на Atlasjet - не так сталося, як бажалося:

Госавиаслужба Украины одобрила заявку авиакомпании Atlasjet Украина на выполнение только чартерных рейсов по трем направлениям, сообщается в пресс-релизе Мининфраструктуры.

С июня авиаперевозчик сможет выполнять нерегулярные полеты из Львова в Бургас, Тиват и Сплит.

"Все остальные заявления, поступающие в дальнейшем от авиакомпании, будут рассмотрены Госавиаслужбой в установленном порядке и удовлетворены способом, предусмотренным действующим законодательством и заключенными международными договорами в сфере воздушного сообщения", - отметили в министерстве.

Atlasjet Украина планировала начать полеты в Украине в сентябре 2014 года. По данным источников, первые рейсы должны были выполняться из Киева, Харькова, Львова, Одессы в Стамбул.

Однако авиаперевозчик не смог получить необходимые документы для старта перелетов из-за позиции Госавиаслужбы Украины, которая летом 2014 года заблокировала оформление необходимых бумаг украинским авиакомпаниям.
    Отак от.
    Пророк

є відносно приємна новина - на наш ринок виходить новий дешевий авіаперевізник.
    реальність, як завжди, трохи інша:
    Комісія Державіаслужби надала авіакомпанії “Атласджет Україна” дозволи на експлуатацію 6 напрямків!

Відповідне рішення комісія прийняла на засіданні у вівторок, повідомив “Українській правді” голова Державіа Денис Антонюк. Він розповів, що поки що комісія надала дозволи лише на шість напрямків, хоча компанія подавала заявку на 29 напрямків.

“Атласджет” тепер має дозволи на польоти на маршрутах:
    Київ – Кутаїсі (7 рейсів на тиждень);
    Львів – Москва (7 рейсів на тиждень);
    Львів – Мадрид (7 рейсів на тиждень);
    Одеса – Москва (7 рейсів на тиждень);
    Херсон – Стамбул (7 рейсів на тиждень);
    Запоріжжя – Стамбул (7 рейсів на тиждень).
    і це правильно - нефіг шастать.

про поїздку в Румунію і український дорожньо-транспортний сервіс - окрема пісня.
    планую повертатись через Ізмаїл. думав дістатись Дунаєм. дослідження питання показало, що:
    - "Метеор" по Дунаю сполученням Ізмаїл-Сілістра (Болгарія) ліквідовано.
    - із 4 пасажирських суден Дунайського морського пароплавства екслуатуються 2.
    взагалі, як з'ясувалось, "донецього" голову пароплавства замінив черновицький, із "Фронту змін". він одразу здав весь вантажний флот в оренду кіпрській компанії, власником якої він же і є, а та не платить рентних платехів з усіма відповідними наслідками.
    - кожного року проводились наради з розвитку сполучення з Румунією і будувались великі плани: побудувати міст через Дунай в Ізмаїлі; побудувати поромну переправу в якомусь селі поряд, поновити пасажирське сполучення тощо. результат прямо протилежний: майже все, що працювало раніше, вже не працює.
    - навіть на ті два пароплава, які експлуатують європейські компанії на маршруті Пассау-Ізмаїл: звернувся до відділу пасажирських перевезень пароплавства з електронним листом (хотів купити квитки на маршрут Отленіца - Ізмаїл). за місяць відповіді на листа не отримав. витратив два дні на спроби дозвонитись до пароплавства і морвокзалу по двом офіційним телефонам. трубку ніхто не бере.
    - підшукав готель в Ізмаїлі на сайті room-room.com.ua, заповнив форму. сайт її прийняв і відповів, що протягом 15 хвилин зі мною зв'яжеться менеджер для уточнення деталей оплати. зрозуміло, що ні того дня, ні наступного ніхто не зв'язався. сьогодні я сам зателефонував менеджеру на номер, зазначений на сайті. МТС мені відповів, що "цей номер не обслуговується".
    - потяг Ізмаїл-Одеса ходить тепер лише 3 дні на тиждень.
    - дорога Рені-Одеса в такому стані, що деінде треба виходити з машини, поки та об'їжджає ями по узбіччю. вчора показали, як Саакашвілі поїхав в Татарбунари маршруткою. може щось зробить...між тим дороги через молдову нормальні (і транзитний транспорт їде саме там), молдавський потрт Джерджулешть, побудований на українській землі, теж працює і відбирає хліб в Ізмаїльського.

отака, друзі мої, сумна реальність, така готовність працювати й заробляти гроші.
    Пивовар

є відносно приємна новина - на наш ринок виходить новий дешевий авіаперевізник
    Він зовсім не дешевий. Це не лоукостер.
    Пророк

А я в Грузию хочу.
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Tiramisu Посмотреть сообщение
    А я в Грузию хочу.
    В зоопарк ?
+ Ответить в теме
Страница 5 из 13