Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей127Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 14
Показано с 31 по 40 из 133.
    Пророк

re: Куди на відпочинок влітку?

Ответ Сообщение от Подол Посмотреть сообщение
    В перелічених Вами країнах якість ВАУ- ніштяків значно вагоміша. Та ж Турція - мекка пішого туризму. Єгипет - унікальне море, а не наше сіроводородний первісний бульон біля дніпровської затоки. Болгарія - гірна дуже ніштякова.
    Ну порівняйте, що цікавіше - приїхали ви в древню столицю Фіви колосси та храми подивитися, а потім - приїхали в Белгород-Дністровський, де у крєпості єдиний ніштяк - ларьок з пивом. Де Ви швидше задрімаєте?
    На вкус і цвет все фломастери...
    Країни арабського світу,особливо такі як Турція і Єгипет мені, як туриста, цікавлять в останню чергу.

Новачок

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    На вкус і цвет все фломастери...
    Країни арабського світу,особливо такі як Турція і Єгипет мені, як туриста, цікавлять в останню чергу.
    Звісно, але самі ж упом"янули.
    Та ж Туреччина - не арабська країна) Якщо вже про неї, то Ефес, Каппадокія, Немрут-даг, Памуккале - аналогів таких штук в Україні просто немає. Що касається гірських ландшафтів, то той же Крим нєрвно куріт. Не кажучи вже про качєственні моря)
    Якщо арабський Єгипет, то при усій його бардачності - це музей під відкритим небом. При тому, що всі ніштяки родом з доісторичної епохи, аналогів чому в Україні також немає. Ну і море, якому аналогів в сєвєрном полушарії також мабуть немає.
    То Ви категорично так заявляєте, бо або: чи не були, чи не цікавились.
    Цікавитись українським - дуже похвально. Але правді в очі - бомбічних вражень тут не буде в тих, в кого є з чим порівнювати. Навіть Карпати для тих, хто приїздить з Альп - маленькі гори. Я навіть таке формулювання чув - відпочити у нас в маленьких горах. Що там вже.
    Такий турихм - це як економити світло. "Вимкни лампочку. Їдь в Мукачеве")))
    Новачок

Яка цікава дискусія розвернулася)

На рахунок того, що хто їздив у Таїланд - їде в Єгипет і тд це правда, проведемо просту математику:
    для того, щоб ГАРНО відпочити в Таїланді свого часу потрібно було викласти орієнтовно 5 тисяч доларів на 2. При курсі 8, це було близько 40 тисяч гривень - і на цю суму можна було відчути себе якщо не падишахом, то поважним туристом так точно.

Зараз, 40 тисяч гривень при комерційному курсі в 24-25 гривень за долар - 1600$. В Таїланд самі авіаквитки коштують 800-900 доларів, хіба ящко потрапити на якусь акцію, як-от була минулого літа, коли за півроку до вильоту можна було купити квиток на прямий рейс за 650 доларів на людину.
    На таку суму в Єгипті підібрати готель людині, яка свого часу засмагала на островах Таїланду - можна, але людина навряд чи буде задоволена, оскільки звикла до іншого рівня комфорту.
    А Ви кажете про Україну.

Люди швидко звикають хорошого і якісного відпочинку, тому добиратися по бездоріжжю до Шацьких озер - навряд чи багато хто захоче.
    Так як той самий Буковель, який ми пропонуємо влітку - гарно, але не дуже дешево, чого хотілося б від вітчизняного відпочинку, на який всі розраховують.
    Пророк

О. дискусія перейшла в суто теоретичну. FaviaTravel_manager, ви оператор чи агенція?

я б вас заохотив, якщо ви організуєте Болгарію, все ж звернути увагу на Румунію (хоча б Мангалію). туди ближче їхати, можна обійтись без нічного автобусу, а країна набагато цікавіша за Болгарію, і до того ж там мало москалів.

а раптом станеться диво і ви спонукаєте Дунайське пароплавство відновити "Метеор" по Дунаю або запустити одне з тих суден, що у них зараз простоюють, в порти Румунії та Болгарії?..
    Новачок

Я представляю туристичну агенцію, а Болгарію ми організовуємо на умовах індивідуального пакету послуг для кожного.
    Тому щодо заохочення Румунією - нажаль це більше до туроператорів)
    Пророк

Теж мені дискуссія. Я кажу, що особисто мене не цікавлять туркляндії різні, а мені доводять, що відпочинок в Україні - це фігня.
    Не переживайте, є мені з чим порівнювати і тим не менш в Україні для мене багато чого цікавого і я із задоволенням відвідую ці місця.

Про Румунію приєднуюсь,цікавий і віднлсно недорогий варіант.
    Новачок

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Не переживайте, є мені з чим порівнювати і тим не менш в Україні для мене багато чого цікавого і я із задоволенням відвідую ці місця.
    Офтоп:
    Нічого я не доводив. Самі зайшли в тему з слів, що всі здали бабки комусь кудись "на тепловізори", та пішли геть на Ворсклу))

Коліться що за місця) Можливо, знаєте якісь зачотні природні сайти, не засиджені туристами - буду дуже вдячний. Щось по типу каньонів, печер (не рукотворних), гір, та т.і.

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Румунію (хоча б Мангалію). туди ближче їхати, можна обійтись без нічного автобусу, а країна набагато цікавіша за Болгарію
    Люто плюсую. Окремо Румунією не цікавився, але в одного з туроператорів зустрічав програму автобусно-лижного туру, де транзитом (по одному дню) відвідуються декілька румунських гірськолижних курортів. Загуглячив відзиви - то кажуть, що є місцями більш офігєнніші за ландшафтом та красою природи, ніж те ж Банско, але стримало те, що мало часу на ознайомлення. Пасонув, може зазря правда.
    Хоча, зважаючи на те, що румуни в явній кількості іздять взимку на Буковель (а в нас тих Карпат кіт наплакав, зрівнюючи з їхніми), то скоріш за все там дуже валютні абонементи.
    Ще кажуть, що ще при хомо совєтікусах давали путівки на море до Румунії, старші камради кажуть, хто був, що зачотно дуже.
    Пророк

Ответ Сообщение от Подол Посмотреть сообщение
    Люто плюсую. Окремо Румунією не цікавився, але в одного з туроператорів зустрічав програму автобусно-лижного туру, де транзитом (по одному дню) відвідуються декілька румунських гірськолижних курортів. Загуглячив відзиви - то кажуть, що є місцями більш офігєнніші за ландшафтом та красою природи, ніж те ж Банско, але стримало те, що мало часу на ознайомлення. Пасонув, може зазря правда. ...
    я спланував собі недорогу тижневу подорож по Румунії десь влітку. якщо вийде - повернусь до теми, розповім. чим більше я в темі, тим більше мені хочеться.
    Новачок

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    я спланував собі недорогу тижневу подорож по Румунії десь влітку. якщо вийде - повернусь до теми, розповім. чим більше я в темі, тим більше мені хочеться.
    Думаю всім буде цікаво прочитати (мені особливо) Ваші враження)
    Пророк

є відносно приємна новина - на наш ринок виходить новий дешевий авіаперевізник.
    Лоукост-перевозчик Atlasjet Украина договорился с Мининфраструктуры об открытии 29 международных и внутренних рейсов, базовым аэропортом будет Львов.
    Об этом сообщает пресс-служба Мининфраструктуры.

Новые рейсы украинская "дочка" турецкой компании начнет выполнять уже с начала лета.
    "Кроме регулярных, в планах перевозчика чартерные программы на популярные курорты Турции, Черногории и Египта", - говорится в сообщении.
    "Atlasjet Украина" начнет полеты на 4 самолетах "Аэробус 320", и постепенно увеличит свой флот до 15 новых лайнеров. "В среду компания предоставит в Госавиаслужбу (ГАС) необходимые документы для получения разрешений на чартерные рейсы из Львова, Киева и Одессы, которые будут обработаны ДАС максимально оперативно", - заверили в министерстве.

Перевозчик также определился с приоритетными направлениями и подаст в ДАС заявки на первоочередные регулярные маршруты. Ожидается, что уже в мае компания откроет бронирование билетов на первые авиарейсы.

В общем "Atlasjet Украина" планирует летать по следующим маршрутам:
    Международные
    Львов - Стамбул - Львов
    Львов - Москва - Львов
    Львов - Неаполь - Львов
    Львов - Мадрид - Львов
    Одесса - Москва - Одесса
    Одесса - Стамбул - Одесса
    Харьков - Стамбул - Харьков
    Херсон - Стамбул - Херсон
    Винница - Стамбул - Винница
    Винница - Тель-Авив - Винница
    Николаев - Стамбул - Николаев
    Киев - Тбилиси - Киев
    Киев - Москва - Киев
    Киев - Санкт-Петербург - Киев
    Киев - Амстердам - Киев
    Киев - Эрбиль - Киев
    Киев - Лондон - Киев
    Киев - Париж - Киев
    Киев - Милан - Киев
    Киев - Дюссельдорф - Киев
    Киев - Неаполь - Киев
    Киев - Мадрид - Киев
    Киев - Минск - Киев
    Киев - Алматы - Киев
    Киев - Астана - Киев
    Киев - Ереван - Киев
    Киев - Одесса - Киев
    Киев - Харьков - Киев
    Киев - Львов - Киев
    вони вже відкрили сайт atlasjet.com.ua і колцентр, але поки що квитки не продають. ну, це турки. вони як німці: сказано - зроблено.
    перші рейси можуть бути дуже дешевими. коли Wizzair запустив рейс на Лондон, мій друг літав за 30 гривень.
    я виділив те, що дає можливіть задешево полетіти у відпустку без візи.
+ Ответить в теме
Страница 4 из 14