Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей127Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 13
Показано с 21 по 30 из 129.
    المزيد من النفط

re: Куди на відпочинок влітку?

Ответ Сообщение от VitaliyS Посмотреть сообщение
    честно? после всех революций, днр , лнр, лайвнюс.......по телеку один шлак. Включаю сразу тошнит и не смотрю
    Тошнит ? Так вам не в Крым. Вам в инфекционку.

Banned

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Тошнит ? Так вам не в Крым. Вам в инфекционку.
    не мне надо ближе к морю соленому)))))
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от VitaliyS Посмотреть сообщение
    не мне надо ближе к морю соленому)))))
    На солёненькое потянуло ? Сделайте тест на беременность !
    Новачок

Ответ Сообщение от Гость Посмотреть сообщение
    Отдыхать в Крыму и прятать украинский паспорт, ждать что тебе в спину крикнут фашист или бендеровец?! Это уже экстрим тур будет. Кстати, можете предлагать людям "ЭКСТРИМ ТУР В КРЫМ" ))))
    Згідна з цим на всі 100%, тому тури в Крим не пропонуємо взагалі.

Ответ Сообщение от chipmunk Посмотреть сообщение
    Мені зовсім не сподобалась Чорногорія. Таке враження наче потрапив в якусь область РФ або філіал Адлера. Дуже багато росіян і російської мови, навіть біг-борди на російській, культури не багато, а от сміття в деяких місцях дуже багато, ще й беруть 10 євро за парасольку з лежаками на день на пляжі, куди б я й безкоштовно не пішов :) Навіть в Албанії море набагато краще. Доречі там ще й дешево і якось приємніше. А якщо їхати на південь Албанії то там ще й багато етнічних греків живе, а вони досить приємні люди ще й вміють смачно готувати :) А в Чорногорії я планував один отель, а прийшлося жити в трьох. В першому після грози вночі не стало електрики, води та інтернету. В другому пообіцяли надійний інтернет, але його не було :))) Але якщо йти в турпохід і бачити якнаймога менше людей - то країна красива. Ще сподобався пляж в Будві - досить приємний як для міста. А ще в одному місці дуже смачно накормили, кому буде цікаво то питайте.
    З Албанією цього року легше - можна буде долетіти прямим рейсом. Раніше - через Туреччину, з пересадкою, або через Чорногорію автобусом. На рахунок того, що ця країна цікавіша - в плані своєї незвіданої для нас (і наших сусідів)) культури вона цікавіша, це так)

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    в травні - Португалія, в липні - Кінбурнська коса днів на 5-7.
    а с какой целью интересуетесь?
    Цікавлюся, які напрямки будуть актуальними цього сезону)
    Пророк

FaviaTravel_manager, закордон дуже став дорогий з цим курсом гривні, мало хто потягне. мабуть треба розвивати внутрішній туризм, він у нас мізерний, якщо рівняти з іншими країнами, хоча можливостей море.
    правда інфраструктура слабенька. але це від вас, мабуть, не залежить...

люди навколо мене - ті, що хочуть на море - збираються на Херсонщину та Одещину.
    ті, в кого трохи більше грошей - в Болгарію, хоч мені вона совкова і їхати важко; в Туреччину, Грецію. як на мене, лишається недооціненою Румунія.
    Новачок

FaviaTravel_manager, закордон дуже став дорогий з цим курсом гривні, мало хто потягне. мабуть треба розвивати внутрішній туризм, він у нас мізерний, якщо рівняти з іншими країнами, хоча можливостей море.
    правда інфраструктура слабенька. але це від вас, мабуть, не залежить...

люди навколо мене - ті, що хочуть на море - збираються на Херсонщину та Одещину.
    ті, в кого трохи більше грошей - в Болгарію, хоч мені вона совкова і їхати важко; в Туреччину, Грецію. як на мене, лишається недооціненою Румунія.
    Чесно кажучи - туристична інфраструктура України реально не готова для розвитку внутрішнього туризму. По чорноморському узбережжю я не працюю (але там така сама ситуація) - суджу по Західній Україні. Доріг - нуль, ми запускали автобус на Буковель з Полтави цього зимового сезону - мало хто з перевізників хотів їхати туди, а якщо добиратися через Франківськ чи Львів - виходить майже 16 годин в дорозі, а то й більше.
    Готелі - або занадто дорогі для України, або гостьові будинки - дійсно хороші, якісні, але без будь-якого розуміння, як працювати з масовим замовником, без підтверджуючих документів і правил співпраця - як хочеш, так і працюй. Іноді і хочеться туристу запропонувати щось краще, ніж всі - але доводиться йти на ризик і зачасту працювати на чистій довірі. Ну але - сподіваємося на краще, що нам ще робити).

Кожна криза - це спосіб проявити себе і робити те, чого не можуть інші)
    По Болгарії - так, зараз готуємо невеликий проект по цій країні, тому що на неї робимо велику ставку)
    Пророк

Відпочивати... Хто тут сильно перевтомився?
    Бійцю на протез пожертвуйте, чи тепловізор купіть і з чистою совістю до берегів Ворскли, Псла чи Дніпра.

Я з 2008-го цього року вперше скоріш за все не побуваю в Європі. Хоча дружина шось натякає про Болгарію, як бюджетний варіант,але з того, що я бачив про відпочинок там, то особливого натхнення не викликає.
    Зате в цьому році вже побували на Закарпатті і на травневі в Одесу їдемо. Так шо, підтримуйте українське )
    Новачок

Ответ Сообщение от FaviaTravel_manager Посмотреть сообщение
    Доріг - нуль, ми запускали автобус на Буковель з Полтави цього зимового сезону - мало хто з перевізників хотів їхати туди, а якщо добиратися через Франківськ чи Львів - виходить майже 16 годин в дорозі, а то й більше.
    Буковель анонсував ціни на денні абонементи на наступний сезон 2015-2016. Всі дні - 975 грн.. Святкові - 1290 грн.. Думаю, за такого порядку цін навіть при супер-дорогах бажаючих дуже не буде)
    http://bukovel.com/media/docs/price/...2be7ae15f8.pdf
    Або як варіант - підійматися вгору пішки, або автобусом)

Так і є. Ті, хто їздили в Таїланд - поїхали в Єгипет. Ті, хто їздили в Єгипет - поїдуть в Одесу. Ті, хто їздили в Одесу - поїдуть на Ворсклу. Ну, і ті, хто їздили на Ворсклу, також поїдуть на Ворсклу (але вже на тролейбусі).

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Так шо, підтримуйте українське )
    При всій повазі, в Україні не так вже й багато місць, де просто ВАУ. Якщо вести більш-менш активний образ життя, і часто переміщатися у просторі, то таких місць взагалі майже не залишається.. Це при всій повазі до Одеси і Закарпаття.
    Пророк

Ага, а Єгипет, Туреччина і Болгарія де відпочиває кожен поважаючий себе українець - це ВАУ. ))
    Новачок

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Ага, а Єгипет, Туреччина і Болгарія де відпочиває кожен поважаючий себе українець - це ВАУ. ))
    В перелічених Вами країнах якість ВАУ- ніштяків значно вагоміша. Та ж Турція - мекка пішого туризму. Єгипет - унікальне море, а не наше сіроводородний первісний бульон біля дніпровської затоки. Болгарія - гірна дуже ніштякова.
    Ну порівняйте, що цікавіше - приїхали ви в древню столицю Фіви колосси та храми подивитися, а потім - приїхали в Белгород-Дністровський, де у крєпості єдиний ніштяк - ларьок з пивом. Де Ви швидше задрімаєте?
+ Ответить в теме
Страница 3 из 13