Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей37Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 5
Показано с 11 по 20 из 50.
    Нервова, курррва

Re: Какого туроператора выбрать?

Слухайте, я відкривала сама візи в європу, і з досвіду скажу: мені не 18, і мені є чим занятись, окрім стояння в чергах, відповідей на примітивні запитання етс. Я краще заплачу за послугу і не матиму геморою!!!

Частий гість

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Візу можна зробити в посольстві або консульстві, а в візовому центрі надають "консультації" і "содействіє" за невеличку винагороду
    Так і не так :)

Якщо дивитися на їх внутрішні процеси, то вони дійсно у візовому центрі тільки приймають заяви і відправляють до посольства, а там вже консул приймає рішення, а потім паспорт відправляють назад до візового центру.

Але для Вас це виглядає приблизно так само як і в посольстві. Здаєте документи, платите різні збори та через декілька днів отримуєте паспорт з візою. В минулому році як так отримав щоб не їхати до Києва.

Візовий центр - це офіційний представник посольства та знаходиться під його юрисдикцією.

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Слухайте, я відкривала сама візи в європу, і з досвіду скажу: мені не 18, і мені є чим занятись, окрім стояння в чергах, відповідей на примітивні запитання етс. Я краще заплачу за послугу і не матиму геморою!!!
    Зазвичай до посольства записуються за телефоном і Вам назначають час коли прийти, а в деякі посольства можна записатися тільки через Інтернет. У всякому разі я в чергах не стояв.
    Нервова, курррва

я відкривала років 8 тому останній раз сама. І заріклась. А черги. Так за візами в США досі черги) відкривала 2 роки тому, а цього року знайомі відкривали. Черги як були по півдня, так і є.
    Пророк

Ответ Сообщение от chipmunk Посмотреть сообщение
    Візовий центр - це офіційний представник посольства та знаходиться під його юрисдикцією.
    Тобто я можу їм відправити паспорт і документи, а вони мені вже віддадуть паспорт з візою? Самому до посольства їхати не треба? Це я про туристичну візу кажу.
    Якщо так, то 20-25 евро (здається саме така вартість послуг, якщо правильно зрозумів), це нормальна ціна, ці ж самі гроші на проїзд до Києва тільки потратиш.
    Частий гість

Тобто я можу їм відправити паспорт і документи, а вони мені вже віддадуть паспорт з візою? Самому до посольства їхати не треба? Це я про туристичну візу кажу.
    Якщо так, то 20-25 евро (здається саме така вартість послуг, якщо правильно зрозумів), це нормальна ціна, ці ж самі гроші на проїзд до Києва тільки потратиш.
    Подзвоніть їм спитайте чи можна їм документи кур'єрсьскою службою відправляти, але я їздив сам. Бо вони все перевіряють при подачі документів і якщо щось не так, то можна переробити на місці. В них там навіть для цього комп'ютери є з Інтернетом для відвідувачів. Я, наприклад, план поїздки з датами та готелями не зробив і прийшлося це робити там на місці.
    Нервова, курррва

а про яку країну йдеться?
    Новачок

Таке ще питання, а 750 грн за закордонний паспорт - це не занадто дорого?
    Новачок

Ніякого туроператора не рекламую, навпаки, хочу щоб люди обирали тільки якісні послуги і безпечно подорожували.

А 750 грн за закордонний паспорт, це для кого як. Якщо є время стояти в чергах, то можна дешевше зробити.
    Пророк

Кстати про паспорт. Где-то была у нас тема про это, но отпишусь тут.
    Жена делала новый загранпаспорт. Обращалась на Бирюзова, а забирала на Школьном. Можно считать, что немного коррупции поубавилось, так как сразу сказали - 30 календарных дней 377 грн. Никаких дополнительных плат или справок не предлагали и старый паспорт бесплатно оставили. Хотя http://www.passport-ua.org/ru/ утверждает, что такая услуга стоит 60 грн. И очереди на удивление тоже не было, но это наверно чистое везение.
    Пророк

новый загранпаспорт
    С Нового года будто бы должны уже делать биометрику. Может с таким будет проще вопрос с визами?
+ Ответить в теме
Страница 2 из 5