Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей170Благодарности

Результаты опроса: Я вважаю, що 4 реактор ЧАЕС вибухнув внаслідок

Голосовавшие
32. Вы ещё не голосовали в этом опросе
 • Природних явищ (землетрус тощо)

  0 0%
 • Технічної недосконалості реактора, браку обладнання

  15 46.88%
 • Неправильних дій оператора

  10 31.25%
 • Умисного теракту

  3 9.38%
 • Інше

  4 12.50%
+ Ответить в теме
Страница 13 из 39
Показано с 121 по 130 из 381.
 1. #121
  Offline
  Гуру

  Re: Экскурсия в Чернобыль 9.02.2013


  425 гривен?

 2. #122
  Offline
  2.0

  Re: Экскурсия в Чернобыль 9.02.2013


  veselka, я от не розумію людей, які м"яко кажучи, малость не в темі, і норовлять підколоти своїм типу "остроумієм". особливо мене дратує це в ставленні суспільства до Чорнобиля. щоб ви знали, жити на межі зони відчуження в окремих місцях набагато екологічно чистіше ніж приміром у Полтаві, не кажучи вже про мегаполіси. радіація в Чорнобилі - 15-20 мікрорентген при допустимій нормі до 30. звісно, у Прип"яті ви знадете і півтора, і може навіть 2 рентгена, але це на мохові та на металі. в повітрі - в рази менше. є певні правила безпеки і від нетривалого перебування в такій зоні нічого ні з ким не трапиться.
  до речі, 425 гривень це й справді недорого. усе ж таки рекомендую відвідати цей техногенний заповідник, бо багато розмов точиться про обмеження його відвідин через аварійність споруд. і хтозна, може МНС і справді за це візьметься. тому поспішайте...
 3. #123
  23q
  Offline
  23-й участник

  Re: Экскурсия в Чернобыль 9.02.2013


  та хренли туда поспишать, трешак сплошной.
 4. #124
  Offline
  Пророк

  Re: Экскурсия в Чернобыль 9.02.2013


  Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
  я от не розумію людей, які м"яко кажучи, малость не в темі, і норовлять підколоти своїм типу "остроумієм".
  Это больше относится к Вам, т.к.

  Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
  радіація в Чорнобилі - 15-20 мікрорентген при допустимій нормі до 30. звісно, у Прип"яті ви знадете і півтора, і може навіть 2 рентгена, але це на мохові та на металі. в повітрі - в рази менше. є певні правила безпеки і від нетривалого перебування в такій зоні нічого ні з ким не трапиться.
  Кроме радиационного фона в зоне может существовать и радиоактивное заражение местности. А это значит, что даже при несильном ветерке возможно поднятие в воздух радиоактивной пыли, которая хоть и не повышает общий радиоактивный фон, но при попадании внутрь человека (при дыхании или с пищей) способно вызвать уже НЕбезопасное для здоровья радиоактивное облучение.
 5. #125
  Offline
  2.0

  Re: Экскурсия в Чернобыль 9.02.2013


  Ответ Сообщение от tayatlas Посмотреть сообщение
  в зоне может существовать
  воно може існувати будь-де. навіть у вас в хаті, якшо є наприклад такі ретро-стаканчики

  у мене є знайомий провідник по Зоні, він свого часу займався радіаційною розвідкою. у мене нема підстав йому не вірити. і він нічим не хворий, хоча був в Зоні тоді, коли з неї ще не зробили щось більш-менш притомне. там кожен сантиметр перекопали і перебрали.

  ПС: радіація дійсно потроху розповсюджується через нещільний саркофаг у вигляді пилюки на потоках вітру. але це невеликі кількості, розпорошені в повітрі. а ось поставить "Новарка" конфаймент і обіцяють всій Україні щастя, а пилюці - консервацію ))) хоча фахівці кажуть, що все то до лампочки. бо ця споруда більш косметична, ніж практична. але зараз зима і взагалі більш безпечно для самих мнітєльних, бо пилу нема. не лякайте людей дарма. тим більше, насправді, Чорнобиль далеко не всіх вабить. а тих, кого вабить можна байками про куфайку налякати. а тоді людина шкодуватиме - "чого я дурень не поїхав?"
 6. #126
  Offline
  Частий гість

  Re: Экскурсия в Чернобыль 9.02.2013


  Зима, лучшее время для посещения. Действительно практически нет пыли, слой снега снижает общий радиационный фон
  Но каждому решать для себя, стоит или нет.
  Побывав там, можно собственными глазами увидеть как человеческий фактор приведший к техногенной катастрофе в один миг меняет судьбы тысяч людей.
  В 425 гривен входит страховка, оформление документов разрешающих въезд в зону, сопровождение опытного экскурсовода. Можно дополнительно заказать обед за 60 гривен.
 7. #127
  Offline
  Гуру

  Re: Экскурсия в Чернобыль 9.02.2013


  А проезд оплачивается отдельно?
 8. #128
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  Re: Экскурсия в Чернобыль 9.02.2013


  Маленьке питаннячко - хто організатор? Не InGreem часом?
 9. #129
  Offline
  Пасажир

  Re: Экскурсия в Чернобыль 9.02.2013


  гуглил про Семиходы, нашел интересный рассказ.

  А также интересное видео
 10. #130
  Offline
  Пророк

  Re: Экскурсия в Чернобыль 9.02.2013


  Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
  ПС: радіація дійсно потроху розповсюджується через нещільний саркофаг у вигляді пилюки на потоках вітру. але це невеликі кількості, розпорошені в повітрі.
  Скажите пожалуйста, что у Вас было по физике в школе ?

  Вы же сами себе противоречите.... Если, по Вашим словам, саркофаг "течет" - этого уже достаточно для смертельной опасности.

  Для всех остальных. Прочитайте внимательно в инете, чем опасно альфа- и бета-излучение. Оно практически никак не влияет на радиоационный фон, оно ПОЛНОСТЬЮ задерживается средствами защиты (респиратор, костюм химзащиты), но является смертельно опасным при вдыхании внутрь зараженых частиц.
  Кто внимательно изучал последствия Чернобыля то должен знать, что повышенная смертность ликвидаторов (исключая первые дни) обусловлена не получением ими относительно невысоких доз гамма-облучения (до 10-15 рентген), а именно последствиями вдыхания радиоактивной пыли и попаданием внутрь организма зараженых частиц.
+ Ответить в теме
Страница 13 из 39

Теги для этой темы