Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей82Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 17 из 17.
    Пророк

Re: Подільські товтри

а самі знову отаборяємося на вокзалі, бо опять таки дощ! (да, на фотографії світить сонце, але був дощ ))

Чекаємо потяг до Полтави, в якому малюємо, читаємо, складаємо вірші і вже вночі вдома на пероні нас зустрічають Ромко і Толік, на яких ми виливаємо свої перші емоції від подорожі.
    Їдемо додому на велічках і прямо не віриться, шо бувають на світі такі ідеально рівні дороги, як в Полтаві!!! )))
    Їдеш і не переживаєш, шо за углом тебе жде отвєсна скала!

P.S. Звірі, які трапилися мені в подорожі:
    Досить крупний равлик в Кам"янці

Довжелезний (12-15 см) тігровий слимак в Бакоті

Ящірка зелена в Бакоті (Отаких було просто мільйон! Вони пиряли по спальниках, палатках, весь час шаруділи в кущах. Коли ми їхали на веліках, то розбігалися з дороги в куширі, а перед цим вилежувалися на сонці!)

Пророк

кобенко! тітанічіска робота! сідай, 5!
    і сміялась і ледве не плакала, згадуючи всі оті підйоми, демшин, китайгород.... кажу шо кажне село там як рідне знаю тепер...)
    а як ми поламали колонку в островитянах? там уже напевно город-сад цвіте!
    а дорога через отой ліс, де чиясь дача внесена в реєстр памяток. це там, де дорога більше нагадувала окопи? я там отой один раз в подорожі і впала))))
    вопшем, тут для роману іменно є де розігнатись:)))
    вже хо відео!
    Пророк

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    а як ми поламали колонку в островитянах?
    точно!
    так і вобще ж - прямо карма якась водяна нас переслідувала: то оотй колодязь із шпанками, шо заборя облила, то колодязь ужасний на трасі, шо ми підхід затопили
    Пророк

та про те шо ми під кажним колодязем болото намішували це да - в нашім стилі))) як в Один дома-якийсь номер, один казав: ми мокрыє злодєї, чи шось таке, бо після пограбування затоплювали хату. так ото і ми

кстаті от ще помітила шо у тебе дуже удобний час - 200 років тому назад. вроді і не так давно, а таке, шо можна і легенд насочиняти, і колодязя збудувати, і кам'яницю, ну і прочого. там і відбувалось шось таке шо цілком могло бути, бо там тобі і гайдамаки і поміщики і сови з воронами))) удобно, вопшем)
    ри?

Да, от я осіліла два вражіння - і Кууооообіковське, і Ялиновське. Кобік зразу сказав, шо треба читати сєй роман за чаєм з добряками. Я ж ісполнітєльна людина, дочекалася перерви, метеликом мотнулася за добряком, всілася і....як я сміялася, люди добрі!!!!!!
    Мало того!!! Сидячи на обідові, зачитувала вголос дівчатам-секретарям всі оці пригоди, вони були шоковані: "Оце у тебе такі друзі? На вєліках? По горбах? Під дощем??? Хрест серед моря?!!! Ну нічосєкруті!"
    А я...я не знаю...я ділилася кожним кусочком вражень з Кобіком і Йолкою. Якась обична фраза, але написана так, шо в кецики рве од сміху, на манюсінькі ошмьоточки!!!
    Фото - взагалі окрема тєма! Ота панорама і ноги в Чернівцях!:)
    Такі ви молоцці, ну шо ні в сказкє, ні пірОм....!!!

Найбільш памітні моменти:
    Ялина
    там же нам зустрівся сергій, який перший раз шокував нас тим шо задервся в щитані секунди на черешню і став нам як курєнятам зривати черешні (це було його колишнє подвір'я) а потім провів нас кілометрів на 3 від села, а апофігєєм стало те, як він сказав: вам мабуть дуже помалу як оце я йду. І побіг. а ми на вєліках за ним. а він біжить через поле. в укси була істєріка.
    kobieta
    діма б змотався кабанчиком за 500 грн)))))))))))))))))))))...
    ....ми як звірі їмо ротом з землі!
    .....Всі з"являються по-одному. Кожне в ту зливу чомусь їхало само. Перша прилітає Ялина: "два по сто і в одну посуду!"
    А ше ж описи оті, про Совий Яр і про Бакоту)))) Ну карочі! Частіше так їздєйте, то в мене влітку буде хорош настрій сігда.
    Пророк

Може ж в когось ще є сили, або як перепочине, то прочитають і враження Ялиненка - http://jalynchenja.livejournal.com/234283.html
    Пророк

а я ще згадала шо при погрузці в чернівцях було декілька однакових вагонів, і як ми людей виводили в другі вагони з наших місць гггг
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2