Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей54Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 22.
 1. #1
  Offline
  Пророк

  Великокишенькова подорож


  Переходжу до третього етапу Великокишенькової подорожі (більшість подорожей має 3 етапи: 1) планування - прокладання маршруту, ознайомлення з краєвидами і звірами, які там мають бути; 2) сама подорож; 3) хвастання - оце щас).
  В силу своєї роботи час від часу чула про Регіональний ландшафтний парк "Нижньоворсклянський" і давно хотіла туди потрапити, бо коли хтось впадає в Дніпро - це завжди красіво і супроводжується всякими островами, звірями, красотами. В даному випадку впадає Ворскла.
  Остаточно ідея сформувалася в кінці березня і був складений велосипедний маршрут:


  Шлях намагалися прокладати не по трасам, а вздовж річки і по міжсільським дорогам, але на ділі виходило по-всякому.
  Загальна протяжність вийшла 265 км. Це було розбито на 4 велодні з пригодами, звірами, краєвидами.

  В перший день ледве пройшли 56 км, оскільки накрило разів 4 дощами і розвезло грунтові дороги; в другий намаслали 84, оскільки потрібно було таки дістатися до Кишеньок; третій і четвертий - 60 і 65.

  Виїхали ми 11.05.2011 (Ср.). Планували о 9.30 вирушити, а стартували десь в 12.30 і ще й без одного учасника:


  Юля тільки в останній день вирішила спробувати прикрутити свій багажник до велосипеда і виявила, що він не підходить, тому з самого ранку полтавський веломагазин був озадачений миттєвим доставанням багажника для неї. Ніхто з нас сильно не здивувався, бо це нормально для Юлі ). Вона нас догнала на машині в Буланово, де ми вже куняли і шукали інтірєсності:


  Почався ливень, ми заховалися під стріхою старого фельдширського пункту і дивилися на кожну тачанку в надії, шо то везуть нарешті Юлю. Дивилися навіть на трактора і кінні брички. Десь о 14 нарешті нам вигрузили Юлю в шляпі


  Ми озолотили один інтернет магазин, замовивши в них 5 однакових велобаулів. До речі, дуже харошо вони себе показали - в колесо не лізли, з велосипеда не вставали по ходу слєдованія і було не важко:


  Зупинка після першого дощу і витягання веліків з потойбіччя багна: розвезло всі грунтові дороги, а ми їхали якраз серед поля, де вже не було ні трави, ні палички, щоб почистити, і велічки просто перестали крутитися - навіть вести в руках ніяк було, все було надійно заліплено землею і утрамбовано. Чистили просто пальцями і виносили буквально на руках.


  Люди знімають стрес, а я тут "вегетаріанець"


  Взагалі я часто була "вегетаріанцем", бо відбувалися перекуси з того, шо є в кишенях, чи що можна купити в магазині в селі, а для мене рідко таке виявлялося їстівним, тому організм під"їдав внутрішні резерви.

  Дотягли ми до Нових Санжар (по трасі 30 км, але ми умудрилися напетляти на 56) і були приємно вражені чистотою і красою містечка. Я багато чула, що це акуратніньке місто і сама була колись разок в Санжарах, але мабуть дуже проїздом. Цього разу роздивилася детально - дуже ж таки харашо. Глаз еколога радувався!

 2. #2
  Offline
  Пророк

  Re: Великокишенькова подорож


  Отаборилися під Санжарами на чистенькому акуратному пляжі, вздовж якого проходить доріжка, де вранці, як виявилося, їздять двоє із ларца (трактор з людьми) і збирають сміття, яке кучками складається на обочині


  Велічок підготовлений для 2-го дня подорожі:


  Все, шо могло відпало, але загалом після першого дня ми вже отак і їздили - грязнуваті:


  Знову в Санжарах, бо понравилося
  Скільки їхала вздовж полів, думала, може на нашому прапорі жовта полоска - це не пшениця, а рапс? Дуже ж таки його багато
  Довгожданні Кишеньки
  В Кишеньках нам не відкрили тайну проїзду до води і направили в сусіднє село - Світлогірське. Дуже радушне село виявилося: нам подарили зелень (поки Руденко довезло до місця стоянки, зелень була безвозвратно розпорошена), продали почищеної риби, молока продали багато дешево і потім догнали і подарили ватрушку, яка була розірвана на кавалочки малінькі і роздана кожному, бо сили були на ісходє. Ще дуже хотіли дати нам сковорідку або принести туди, де ми отаборимся і вдогонку яєць - для риби в клярі.

  Молоко - це взагалі обов"язковий атрибув подорожей з Юльою, бо а як жеж ми оце без молока?!! Взяли аккурат трьохлітрову баночку козячого молочка (ямі-ямі) і замовили на завтра таку ж баночку, бо за вечір вип"ємо. а чимось треба буде ще й вранці поживитися!
 3. #3
  Offline
  Пророк

  Re: Великокишенькова подорож


  По мірі спускання до води, почали бачити всякі красоти, які відкривалися зверху - водаааа, островааа, лелекиии. Все красіво, а от як підійти до води - хто-зна. Кругом очерет на багато кілометрів в даль. Але зловився випадково місцевий хлопчик на велосипеді, який нам показав дорогу (пульою залетів на веліку на скалу, куди ми з баулами і молоком дерлися дуже плачевно) до казкових місць з піщаним піском, великим камінням біля води, сочною травою і міліоном мурашок на квадратному сантиметрі.


  Ялинич ставе палатку со скоростью звука!


  Руденко було зразковим шеф-поваром:


  Пюре з остатків купленої риби


  Кожного дня купалися, але тут було саме харашоооо


  Візьми "марію", лизни, намаж на букви варення, вмочи в козяче молоко - ммм
 4. #4
  Offline
  Пророк

  Re: Великокишенькова подорож


  Міст через Ворсклу перед її впаданням в Дніпро:
  Чєловєк-птіца


  Кобеляки:


  Тільки заїхали в Кобеляки, порвався тросік передньої передачі на Ялиновому веліку.
  Було вже пізнувато (18-та десь), але десь умудрилися купити тросік і міняти за допомогою місцевого велосипедиста Вторта, який знає всіх в Полтаві


  Поки одна група залипла тут, інша поїхала далі - купити продуктів. Купили, поставили велосипеди біля магазину і відпочивали на тротуарі, не чекали ніякого лиха, аж залетів москвич заднім ходом на бордюр і летів би далі на Руденка, аби не мотоблок, який спас уксусну жизнь! Сам пострадав (пом"яли йому бока, вилився бензин, прокололося колесо), але всіх спас.


  Вирішили отаборитися за Кобеляками в селі Кунівка:
  Знаєте, завжди, якщо дуже гарний вид знизу і вобще вражаюча висота, то всі хочуть сфотографуватися, тільки потім ніхто не може понять, навіщо було фотографуватися просто на фоні зеленої трави


  В Кунівці зустріли дєда, який нам провів лекцію по співіснуванню зі зміями, розказав, як їх "ширяти", як вони виглядають і скількох людей було вже вкушено. Ми все учли, поширяли і благополучно переночували.

  Ворота в потойбіччя в Комарівці
 5. #5
  Offline
  Пророк

  Re: Великокишенькова подорож


  Едакий тин, забула вже, де


  Після моторошної і важкуватої (вітер в писок) дороги від Червоних квітів до Кустолових кущів був привал, де нас настиг одинокий вершник і став 8-м членом нашої команди ).
  Хлопець з Полтави сам один катається по глухим селам, лісам і полям, взявся провести нас до Санжар гарною понадрічковою дорогою. Дорога дійсно виявилася просто чудовою і мабуть самою кращою за весь велопохід.

  І було дуже несподівано серед лісу побачити отаке:


  Це рештки маєтку якихось поміщиків під Новими Санжарами (мені тільки що сказали, що це трохи не так - джерело лишилося з часів пана Ліщини, але лева там не було, а посадили його туди вже в радянському союзі!!! в 60-70-х роках, і зробив це якийсь місцевий житель!)


  Вже не одинокий вершник

  А в Санжарах нас чекали вареники (пасіба Вишневській і її мамі, яка не побоялася прийняти в себе дома 8 голодних велосипедистів)  Після вареників якось дуже пізно вирушили на Полтаву, і тому вирішили їхати по трасі, щоб взагалі доїхати.

 6. #6
  Offline
  Пророк

  Re: Великокишенькова подорож


  Ну і про звірів - кого я бачила цього разу:

  кубло з гадюк звичайних (хех, вобщем затюкали мене і сказали, шо то не гадюки, а водяні вужі, і таке як да)


  Побачила його і поняла - рєдкий!
  Dorcadion equestre Корнеед-крестоносец
  Семейство ЖУКИ-ДРОВОСЕКИ (Cerambycidae) или усачи.
  Внесен во многие региональные красные книги достаточно редок!!!


  Ще бачила боривітра степового.
  Цього фотографувала не я, але шоб поняли, хто такий:


  Мммм... ще очеретянку, яка отлічно співає
  Іноді її записують як «карась-карась-лин-лин», а ще як «длин-длин-кар-р-ра-кар-ра-беч-вак-вак...»
  Ще зімородка - дуууууже сподобався.
  Теж фотографія з нету:


  Ще багато лелеків, мартинів (чайки білі огромні), жаб, якихось жовтих птиць на дорозі і багатьох таких всяких птиць, шо нічого про них і балакати, або я не поняла, хто то.

  Відмию велічок і хочу кудись ще!
 7. #7
  23q
  Offline
  23-й участник

  Re: Великокишенькова подорож


  Нормуль так отдохнули. А вода как?
 8. #8
  Offline
  Пророк

  Re: Великокишенькова подорож


  Завідуєм! А як почитать назву, можна подумати, що ви в "Велику Кишеню" за покупками мотались.
 9. #9
  Offline
  Пророк

  Re: Великокишенькова подорож


  вода була дуже холодна - і у ворсклі, і там в кишеньках, але якось дуже хотілось освіжитися після дня напруженого маслання, тому купались постійно

  пс. коб, не витримала і прочитала репорт - тому можу неосторожно списати у свій койшо))) і не хочеться фотки заливати інші, якшо чесно:))))
 10. #10
  Offline
  Добрий модер ))

  Re: Великокишенькова подорож


  Вода чудова. Літня така. Після фізичних навантажень - те що треба: виліз з води і як заново народився
  А я на одній фотці біля України з відрами: без витребеньок, на відміну від отой групи з коферами і на модних

  Ой! Ми з Ялиничом в різних водах купалися
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя

Внешние ссылки (?)


Похожие темы

 1. Подорож на землю Лемків-Русинів
  fragov в разделе Полтава Відео
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 07.04.2011, 15:38
 2. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 08.04.2010, 12:13
 3. Carling Family в Україні: фільм про подорож
  fragov в разделе Полтава Відео
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 15.03.2010, 21:26
 4. Подорож киян до Полтави
  fragov в разделе Полтава туристична
  Ответов: 2
  Последнее сообщение: 19.04.2009, 16:23

Теги для этой темы