Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей43Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 17 из 17.
    ри?

Re: Шарівка

Ответ Сообщение от Mila Посмотреть сообщение
    ти щоооооо!!!! канєшно ж нєєєєє!! я ноги ставила аккурат між цвіточками!!!
    І льОтала теж між ними?))))
    Скіко до цеї Шарівки таргати?

Завсідник

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    І льОтала теж між ними?))))
    Скіко до цеї Шарівки таргати?
    між ними, красівими) Їхати можна двома шляхами, на відрізку 20км точно бомбардування якесь було, думала без колес лишуся, а всього 120км.
    ри?

Ответ Сообщение от Mila Посмотреть сообщение
    між ними, красівими) Їхати можна двома шляхами, на відрізку 20км точно бомбардування якесь було, думала без колес лишуся, а всього 120км.
    Да шо мені кілометраж? Я взагалі не маю ані найменшого поняття, скільки це - 100 кілометрів)))) У часі, ну в середньому, бо швидкість там і всьотакоє...
    Завсідник

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Да шо мені кілометраж? Я взагалі не маю ані найменшого поняття, скільки це - 100 кілометрів)))) У часі, ну в середньому, бо швидкість там і всьотакоє...
    я точно не засікала, але здається близько двох годин
    Добрий модер ))

Re: Санаторій "Шарівка" і садово-парковий комплекс

Я теж думаю, шо оте на стіні то квітники у формі виноградних грон.
    Кльово там дуже. І видно, шо маєток будувався німцем. Дуже такий в дусі їхньому. Мене вразив парк. Самі дерева ясно шо старі і вже не такі гарні, але видно, що дуже старалися саджаючи. Я зібрала 5 таких чудних шишок, яких раніше не бачила навіть. Не просто тобі сосенки висажували, а з видумкою
    І про будинок лісника: видно, шо поважна професія була - лісник! А ще ж був будинок садівника.
    Пророк

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Не просто тобі сосенки висажували, а з видумкою
    Перед тим, як викласти фото і написати коротенько про Шарівку, я прочитала дуже багато статей в неті - виявляється, дружина Кеніга, яку звали просто Баришня, захворіла на сухоти. Ну а Кеніг же робив для неї все, що можна. Тому для очищення повітря і насичення його потрібними штуками і були посаджені всі оті дерева. Ну і це ж не просто хтось насаджав, шо було. Викликався спеціальний чоловік (мабуть же із заграніци), який розбирається в тому, шо треба саджати для туберкульозників.
    І наче їй кращало в такій атмосфері, але в революцію, самі розумієте, вони там не лишилися. І вже десь в заграніце вона зачахла, бо не було парка спеціального.
    Пророк

дада, шо привозили ті дерева з усіх усюд і акліматизовували, бо напевно ж не з наших широт флора! так шо старались не то слово.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2