Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 2 из 2.
 1. #1
  Offline
  модератор

  Jens & Theo


  Немецкие друзья-путешественники Йенс (страдает тяжелой формой ДЦП) и Тэо планируют объехать весь Крым. Об этом сообщил Тэо Делер на презентации мультимедийного шоу, посвященного прошлогоднему автопробегу по Марокко, в Симферополе 10 ноября.

  При этом Тео рассказал, что в течение 15 лет он и его друг каждый год выбирают для путешествия разные уголки мира. «Мы берем с собой самое необходимое и окунаемся в культуру той страны, в которой находимся. Путешествуем на машине, выбираем далекие от туристических маршрутов дороги», – рассказал Тео Делер.

  И добавил, что в Украину он и Йенс Мюллер приехали 9 ноября, а пробудут до 16 ноября. «Завтра-послезавтра отдохнем, а после будем путешествовать по всему Крыму», – отметил путешественник.

  По словам Тео, своими путешествиями он и его друг Йенс хотят показать, что люди с ограниченными физическими возможностями «тоже могут жить и радоваться жизни».

  В ходе мероприятия стало известно, что крымское путешествие друзей из Германии будет показано за границей.
  Вчера мне довелось побывать на встрече с ними в Киеве) прикольные ребята ) обьездили уже несколько сотен тысяч километров вместе по Африке, через 2 недели планируют на Ямайку. подробнее про их проэкт http://sozialsignal.de/index.php?id=16 очень много фоток))) жаль видео не нашел на сайте

  http://www.youtube.com/results?searc...+%26+Theo&aq=f


  Студенти університету "Україна" спілкуються з Йенсом Мюллером 16 листопада 2010 року в Києві.

  КИЇВ. Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" відвідали німці Йенс Мюллер та Тео Дьолер. Йенс Мюллер - людина з важкою формою ДЦП. Він не може писати, говорити, ходити, але все розуміє. Тео Дьолер - його друг і лікар. Разом на старенькому "Мерседесі" вони подорожують світом, показуючи всім, що в житті багато чого можливо досягти, не зважаючи на будь-які обмеження, навіть такі як ДЦП. За 13 років вони об'їхали півсвіту "намотавши" близько 120 тисяч кілометрів. У кожному місті завдяки Ротарі-клубам і всім небайдужим Йенс Мюллер та Тео Дьолер зустрічалися з молоддю, розповідали про свої пригоди. Крім того, вони зняли фільм про цю мандрівку, який демонструють під час зустрічі. Повернувшись із Марокко, друзі вирішили відвідати Україну. Зустріч Йенса Мюллера та Тео Дьолера зі студентами університету "Україна" було організовано Ротаракт-Клубом "Київ-Центр" та Спілкою громадських організацій інвалідів міста Києва. Після перегляду фільму Тео Дьолер відповів на всі запитання студентів. По закінченню зустрічі представники студентської профспілки вручили німцям для подальшої подорожі по Україні зібрану від небайдужих студентів певну суму грошей, а також футболки з логотипом університету, музичні диски українських пісень та інші пам'ятні подарунки.
  http://photo.ukrinform.ua/ukr/curren....php?id=358534

 2. #2
  Offline
  модератор

  Re: Jens & Theo


  а вот собственно и сюжет СТБ о них)))) http://vikna.stb.ua/news/2010/11/17/...6b80c272f3%2C0
+ Ответить в теме