Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей6Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3
Показано с 11 по 20 из 26.
    Нервова, курррва

Re: Как вы собираетесь провести это лето?

fragov, то ж мая, таксказать, родіна. Можна по інший бік траси. Там не менш красиво!)))

модератор

в продолжение темы:

Щоб дізнатися як полтавці проведуть літні відпустки та скільки це їм обійдеться, Новини Полтавщини поспілкувалися з жителями обласного центру. Зокрема, студенти після тяжкого навчання та нервової сесії, хочуть позасмагати на сонці біля моря, далі від метушливого міста.
    «Хотілося б провести літні канікули біля моря. Але, мабуть, залишуся у місті і відпочиватиму з друзями на природі, біля Ворскли», - каже студентка педуніверситету Марина (19 років).
    А ось студент аграрної академії Олександр (20 років) розповів, що буде відпочивати в Криму. Тур до Криму на 6 днів йому обійдеться в 190 USD (з людини). У вартість увійдуть екскурсії за програмою, харчування і проїзд. Додатково оплачується проживання в готелі і послуги екскурсовода (близько 25 грн.).
    Також чимало студентів на час літніх канікул влаштовуються на роботу. «Зараз, коли закінчилася сесія і почалися канікули, я у пошуках роботи. Хочу заробити грошей, а потім поїхати на море», - відповіла студентка техуніверситету Сніжана (20 років).
    Полтавці, яким за тридцять, здебільшого, у вільний час виїжджають за місто на дачі чи просто до лісу. Кажуть, задоволення отримують не менше і гаманець майже цілий. «Для мене найкращий відпочинок - весела компанія, шашлик, цікаві історії, вогнище, гра на гітарі», - розповів водій Дмитро Олексійович (38 років).
    А от вчителька літератури Світлана Юріївна (36 років) відповіла: «У відпустку, хочу поїхати в село, провідати батьків. Також свіже повітря, свої овочі, фрукти без хімікатів. Для мене це найкращий відпочинок».
    Люди похилого віку вже не такі енергійні, тому полюбляють спокійний відпочинок. «Найкраще для мене - це відпочинок на своїй ділянці з сапою, коли поруч твої діти та внуки», - відповіла пенсіонерка Надія Петрівна (63 роки). Пенсіонер Микола Іванович (59 років): «Полюбляю відпочивати на риболовлі або в лісі, збираючи гриби чи ягоди». НП
    Новачок

У меня всё как всегда :сначала к родственникам в Минск и к друзьям в Гомель, а потом в Дубай.
    Пророк

а я в этом году с морем пролетаю :( , хотя мож получится в теплые края свалить на НГ, а летом поеду гулять по музеям и прочим достопримечательностям Рима (а их там стока, что меня это даже пугает), ну а потом как всегда в Полтаву - пить, гулять, веселится, да и друзья женятся :)
    Пророк

Приєднуюся до когорти засмагаючих на роботі :).
    Хоча, вихідні - велокатання і річка :).
    Здібна учениця

такс, я вчора обіцяв кой-кому отчьотєц, тож напишу трошечки тут. Отже, тапками не бийте, але я вже вдруге в цьому році приїхала з Криму)) Цього разу були в селі Веселе, що між Судаком і Новим Світом. Порівняно з степовим західним Кримом пейзажі набагато гарніші (краще гір можуть бути тільки гори (с)), тільки от вбивала галька на пляжі і в морі (бідні мої покоцані ніженьки) та хіба до неї, коли ти лежиш під сонечком, біля твої ніг на берег набігає хвиля, в руках скляночка рожевого сухого, а поруч весела компанія? отож бо!
    Сумарно в мене вийшло двадцять сім днів моря, тепла та відпочинку, але все одно хочеться ще))
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    вбивала галька
    а ваша Галя балувана )))
    Я цього року морського відпочинку не планую, найвірогідніше у перевах між роботою їздитиму на Коломак. Та й Білоцерківка була б гарним варіантом.
    Здібна учениця

Галя зовсім не балувана!))
    Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Білоцерківка була б гарним варіантом.
    согласєн!
    Новачок

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    летом поеду гулять по музеям и прочим достопримечательностям Рима (а их там стока, что меня это даже пугает))
    Хорошая идея))) Нужно будет мне родителей и на Рим раскрутить =)
    Пророк

Ответ Сообщение от Mihey Посмотреть сообщение
    Как вы собираетесь провести это лето или расскажите о самом удачном лете в вашей жизни? Я буду на рабочем месте загорать в лучах монитора.
    Офтоп:
    "мне кажется ,что от компа идёт СВЧ излучение.причём на солидном расстоянии.пока у меня б=не было компа-у меня на кухне ничего не подгорало.а теперь не успеешь что то поставить на газ -и капут":)))(ц)

p.s.сочувствую
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3