Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей31Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 14.
    Пророк

Сплав калічат від Опішні до Гавронців

Вирішила описати свій байдарочний сплав по гарячим слідам.

Це мій не перший сплав, тому я була відносно досвідчена і могла порівнювати як було тоді, і як тепер.

Якщо б треба було підібрати якесь одне слово, для визначення цієї подорожі, то мабуть би це було слово «пародія».

Зібралося 8-ро людей, які бажали поплавати на байдарках. Таких, шо притягли за вуха – не було, тому вийшло, шо сімейна пара була всього одна, а всі інші були розпарки: 4 дівчатків і 2 хлопа. Заздалегідь все організували, знайшли фірму, яка дає в прокат байдарки, домовилися, що вони з нами виїдуть туди, куди треба, там зберуть байдарки, ну і через три дні зустрінуть в Полтаві або там, куди ми догребемо (вирушали в Пт. вранці, а прибули в Нд. ввечері).

Ітак… Пт., ранок! Приїхали до мосту в Міських Млинах (поблизу Опішнянської ГЕС)

і от ми нарешті побачили ЯКІ плавсрєдства нам впаяли!!!
    1. байдарка звичайна, каркасна, 2-місна, на вид пристойна – дісталася сімейній парі;

2. байдарка каркасна, надувна, 4-місна, в мірУ: колбаса, сосіска, кишка, червяк – спочатку дісталася 4-м дівчатам;

3. катамаран, місць – нємєряно (хоч 10 чоловік, якшо малінькі), витримує 400 кг, в мірУ – плот – спочатку дістався хлопцям.

Виглядали номера 2 і 3 дуже дико! Ніхто з нас ніколи не бачив надувних байдарок, а тим паче – ТАКИХ странних катамаранів. Я то думала, шо катамаран – це обов’язково педалі, а виявилося, шо нє – головна ознака – це два балона надувних.

Хлопці з фірми байдарочної все нам зібрали, показали, шо поламане (та, оце і оце, ну та воно і не нужне, і кермо на катамарані не треба, ага, та й оце відламалося, ну нічо, а отут трохи не сходиться, та затягнете, як намокне і т.д.), дали запасні балони до надувної байдарки і катамарана (лише забули сказати, як міняти) НА ВСЯК ВИПАДОК (через 10 хв стався випадок), вручили навіть насос – це вже вобщеееееееееее… на самий распослєдній случай.

І поїхали хлопці в Полтаву, а ми позаймали свої місця. Вантаж розподілили між байдарками приблизно рівномірно і вирушили.

Пророк

Re: Сплав калічат від Опішні до Гавронців

Перші пів години байдарка з дівчатами крутилася навколо власної осі, доки я (сиділа на кормі) не почала постійно пригальмовуючи направляти наш корабль туди, куди слід. Це все було схоже на боротьбу зі стихією – наче ми сплавлялися не по нашій флегмі-Ворсклі, а по якійсь гірській річці через пороги. Байдарка виявилася дуже гулящою і некерованою. Хлопці на своєму монстрі теж не дуже бодро йшли. Лише байдарка номер 1 йшла рівненько по течії, і майже не треба було людям маслати веслами.
    Вже через пару годин ми побачили, шо хлопці невтомно качають на ходу балони . Один гребе, другий качає. Це перші дві години катамаран протримався, а далі почав здуватися через кожні пів години.

Ми теж відчули, шо наша байдарка перетворюється в кишку, і я вже сиділа по пояс в воді.

Коли нарешті пристали до берега на першу свою ніч, то побачили, шо в нас практично нема повітря в балонах і всі наші речі, які були тут – тю-тю. Хлєбушок промок, пічінюшечки, одьжечка в нєкоторих. Це при тому, шо все ретельно було запаковано в мішки, але прорвалося і все понабирало води.

Всі були виморені боротьбою з своїми лодками, голодні, а тепер ще й підключилися комарі, які почали нас обглодувати.

Але не зважаючи на все це, грали до 5 ранку в крокодила. В мене і Міли вже утворився телепатичний зв’язок! Практично, тільки я вставала шось показувати, вона вже знала, шо це. І навіть після цього не всі звірі полягали спати (Кобі так і не вклалося – пішло купатися вдосвіта, і так і прогалалакало весь день).

Наступного дня хлопці як джентльмени запропонували нам свій пліт, який все таки реально підкачувати по ходу діла, і який спускає всього раз на пів години. Так що ми вчотирьох посідали на нього і завантажили всі речі. А хлопці вдвох сіли в підкачану кишку, яка одразу під ними дуже причудливо вигнулася.

Пророк

В отакому вигляді ми і пливли. Вздовж річки і в самій річці було надзвичайно багато людей, які щиро раділи, коли бачили пліт-каліч з 4-ма дівчатами і кишку з хлопцями за ними. Перша байдарка великого захвату не викликала.

До нашого плоту чіплялися діти, яких ми били веслами, з-під нашого плоту винирювали хлопці, які виявлялися знайомими, наш пліт запрошували на шашлики люди, які кілька разів нас обганяли на нормальних байдарках.

В другий день я двічі випала за борт в процесі вирівнювання балона. Випала з окулярами і телефоном. Ну.. все живе, просушили.
    Ще в той же день нас накрила на річці гроза, і ми вимушені були пристати до берега.

2 ніч була в дуже мальовничому сосновому місці, але хай мене ранять, якшо я комусь його порекомендую!!!! Там були не комарі, ні – там були ВОВКИ. ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯК вони гризли. Їли поооїдом! Хоча всі були набризкані, намазані,обкурювалися спіралями рейд, пропахли костром і навдівалися.

Це вже на ранок, тому не навдівані, але гризли і вранці:

На третій день якось стало ще гірше гребти на тому катамарані, і ми ледве дотягли до більш-менш цивілізованого місця, звідки нас можна було забрати – міст в Гавронцях. Тєжко далася Михайлівка, яка тривала в нас півтори доби :). Нагадувало вірш про город Ленинград, який завжди був за вікном потяга.

Всього ми прогребли 42 км (це я в гуглі по ворсклі заміряла):

До місця призначення байдарочні хлопці не явилися, тому довелося оті агрегати якось розбирати самим і тягти в Полтаву! (це їм +1 до всього іншого)

А тепер докладніше про фірму: не знаю її назви, але знаю, де знаходиться:

Там ще на дверях вивіска «Інтерне-кафе». Коштує одна байдарка 100 грн/добу (не важно, чи номер 1, чи 2, чи 3). Так шо всього ми заплатили за всі байдарки за 3 дні – 900 грн.

Враження незабутні :).
    Пророк

розповідь феєрична! кобеку! ви толант!
    байдарочній фірмі вже поставила в карму мінус 200, і хай вони горят в аду і пробуют випливати з нього на своїх байдарках (чи катамарані).
    Пророк

Мені тут підказують, шо я тільки про погане написала, нада було сказати, шо вобще ж було дуже кльово! Але думаю, шо люди, які мене знають, зрозуміли, шо мені страшенно сподобалося, бо якби були байдарки були звичайні, то ні про шо б і повозмущатися було!

Ще підказують, шо байдарка №1 коштувала 90 грн!!! :)
    Тобто, в ціні в них кишки і плоти!
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

kobieta, тобі личить зелений колір :) А розповідь - хоч і з критикою, але ж повчальна для інших, хто збереться сплавлятися.
    ри?

))))))))))))))
    А я то думаю, шо Коб грозилася таке наваяти, отчоти які-то. А воно оооооон шоооооо! Як її комарі їли поїдом і як труси мочила в здутій лодці! Посміялася!
    Но общє-то якшо сильно подумати, хлопці-прокатчики попалися на нормальних позітівномислящих людей. Бо якби мене тудиииии....і якби я побачила, шо плавсрєдство ЗДУВАЄТЬСЯ!!! Це була б істєріка на півроку і явно попсований настрій байдарочників на рік.
    Кобіта ж конєшно ж висказала своє фе прокатчикам, да???
    П.С. А у когось нові бін-окулярчики :)
    Пророк

Ніхто нічого їм не висказав. Якось.. - настрій гарний в усіх був. Занесли, поржали, сказали, шо їхні лодки - це капєц і пішли.

P.S. Це ти про мої окулярчики? Ще в трааавні купила! Вдобнінькі!
    ри?

Офтоп:
    Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    P.S. Це ти про мої окулярчики? Ще в трааавні купила! Вдобнінькі!
    Та про твої ж - ти ж не фастався, шо купив. Всьо бідкався, шо минувші оки покоцав, як з вєлічка планірував на асфальт))))
    модератор

да, хорошее время препровождения! надо найти хорошую фирму и поплавать)))
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя