Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей934Благодарности

Результаты опроса: Чи вважаєте Ви за доцільне підвищити ціну на проїзд у автобусі до 1 грн. 25 коп.?

Голосовавшие
102. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так

34 33.33%
  • Ні

46 45.10%
  • Треба зробити меншою ніж 1 грн.

22 21.57%
+ Ответить в теме
Страница 88 из 149
Показано с 871 по 880 из 1483.
    23q
    23-й участник

re: Підвищення тарифу на проїзд

Enter, вот-вот! старость нужно уважать.

ри?

Офтоп мабуть, але хз куди й відписати.
    Бісить, що тепер ні на автобусах, ні в салоні нема вивіски, по чім проїзд. Сідаєш і виймаєш гроші на вибір: 2 грн, гривню і 25 коп. Мол, на, вибирай, шо ти від мене хочеш!! А кондуктори ще й зляться, коли отак простягуєш. Чого сердитися?? Повісь бамажку з ціною, і ніхто тобі отако не тикатиме.
    Ранок зіпсовано.
    Здібна учениця

офтоп, мабуть, але))) тут мені сказали, що у маршруток вночі є рейси на південний вокзал? брешуть? і як, взагалі, після подорожчання глибоко ввечері транспорт їздить, без змін поганенько?))
    Гуру

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    офтоп, мабуть, але))) тут мені сказали, що у маршруток вночі є рейси на південний вокзал? брешуть? і як, взагалі, після подорожчання глибоко ввечері транспорт їздить, без змін поганенько?))
    за моїми даними є рейс маршрутки на південний вокзал десь о 4,20-4,30 з Фурманова. Точного графіку немає, але за інформацією, рейс є.Ввечері транспорт їздить так само погано, як і раніше. А тролейбусів, здається, більше, і це гарно. Я б тролейбуси пустив до 24 години, і один тролейбус з 24 до 5,30, так як було це раніше.
    модератор

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    і як, взагалі, після подорожчання глибоко ввечері транспорт їздить, без змін поганенько?))
    В залежності від "центральності" вашого району, глибока ніч у Полтаві настає між 20 і 23 годинами. Точно не скажу.

Ответ Сообщение от s27501 Посмотреть сообщение
    А тролейбусів, здається, більше, і це гарно. Я б тролейбуси пустив до 24 години, і один тролейбус з 24 до 5,30, так як було це раніше.
    Хай хоч один, аби їздив напевне.
    Пророк

Ответ Сообщение от s27501 Посмотреть сообщение
    ........................................ Я б тролейбуси пустив до 24 години, і один тролейбус з 24 до 5,30, так як було це раніше.
    Це так було при покійному Тихоновичу. Мамаю потрібен стимул, щоб це втілити в життя! Саше не міняється.
    Пророк

Повышение в Полтаве тарифа на проезд в маршрутке на 70% не обосновано, - Полтавская ОГА - http://tribuna.com.ua/news/263348.htm
    Гуру

Есть надежда, что может тариф будет не 2 гривни за проезд! Я обосновал тариф 1,50 грн. Это оптимальный тариф как для перевозчиков так и для пассажиров.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Може й брєдова ідея, але щоб стимулювати автоперевізників їздити після 21-22-ї години треба зробити щось подібне до нічного тарифу в таксі. Наприклад до 22-ї вартість проїзду в автобусі 1,50, в маршрутці - 1,75. А після - 2,00 і 2,50 відповідно. Таке ж наче колись вже було.
    Здібна учениця

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Таке ж наче колись вже було.
    точно було.
+ Ответить в теме
Страница 88 из 149