Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей934Благодарности

Результаты опроса: Чи вважаєте Ви за доцільне підвищити ціну на проїзд у автобусі до 1 грн. 25 коп.?

Голосовавшие
102. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так

34 33.33%
  • Ні

46 45.10%
  • Треба зробити меншою ніж 1 грн.

22 21.57%
+ Ответить в теме
Страница 58 из 149
Показано с 571 по 580 из 1483.
    Пророк

re: Підвищення тарифу на проїзд

Ответ Сообщение от LAEN Посмотреть сообщение
    Сьогодні на заправці WOG ДП євро - 8.10
    То усЬо нікого не цікавить:
    "Хочу проїзд по десять копЬЄЄк!"
    І "методику обрахувань" можна легко "прописати"....
    Тільки грошей від того не додасться ні в кишенях перевізників, ні в кишенях пасажирів.

А взагалі, у Полтаві пасажир як та "наша Галя балувана".
    Особливо коли в центрі у VOLVLO заходять і питають (чи дивляться):
    Свободниє мЬєста єсть?
    Зранку таке не помітиш, а от вдень....запросто.

Для "профілактики мізків" я би таки хоч один тролейбус зі старих "ЗИУ" відновив би і за гроші влаштовував би "екскурсію в 80-ті" (у нас же щось стали нахвалювати часи совЬєтського союзу).
    Для проведення "екскурсії" треба приблизно 100 чоловік запхнути в тролейбус десь в 7:20-7:30 на Південному вокзалі, ліктями "закрити двері" та проїхати так хоча б до центру...
    Але, щоби "було по-чесному", у цей час треба не пускати на "Південний" інших перевізників, аби "оселедці набились" у "тралік".

Гуру

[QUOTE=vladd;197681]1 літр дизельного пального коштує 7,75грн.
    $1=8,00грн.

1 літр дизельного пального коштував приблизно 5,00грн.
    $1=5,00грн.

А пам'ятаєте, як влітку 2008 року дизельне пальне коштувало 7 грн. 05 коп. при курсі долара 4,85. Це було 5-10 липня 2008 року. І тоді при вартості дизельного пального 7,05 ніхто не пропонував підвищення проїзду вдвічі. Зараз дизельне пальне коштує 7,75-7,8, тобто на 10% більше, ніж 5-10 липня 2008 року. А 1 червня 2008 року дизпальне коштувало 6,89 грн. В березні 2008 року - 6,13 грн. Тому не треба казати, що дизпальне виросло в ціні вдвічі.Я беру до уваги 2008 рік (до кризи) і 2010-2011 роки. І ще-так звані хабарі, допомога, штрафи ДАІ - це НЕ ПОВИННО входити до собівартості перевезення. Є калькуляція собівартості і ви навряд чи там в ній вказали хабарі, штрафи і таке саме. Не треба перекладати на плечі пасажира проблеми перевізника, які безпосередньо не пов'язані з обслуговуванням пасажирів. І ще-я кожний ранок їду з зуп. "вул. Чайковського" в бік центру і бачу, який транспорт "збитковий". Водії "Рут" завантажують в свої маршрутки замість нормативних 19-23 пасажирів від 30 до 35 і більше. І за що я повинен платити 2 грн. За те, що проїду в тисняві? За те, що пожмакаю в такому транспорті свій одяг або відірву гудзики? Якість перевезення бажає кращого-водії майже завжди запаковують "Рути" і "Богдани" (сам бачив, як в "Богдані" їхало 55-60 пасажирів при нормативі 43)під зав'язку. Сьогодні їхав автобусом "С.Ковалевської-Центр". Вартість проїзду 1,25 грн. А пасажирів в автобусі 75-85 осіб в один кінець. Тобто, при вартості проїзду 1,25 грн. виручка складає лише одного рейсу 93-106 грн. Це в один кінець. Протяжність маршруту 5-5,5 км, тривалість поїздки від початкової до кінцевої зупинки - 20 хв. Якщо вартість проїзду буде 2 грн., то виручка складе 150-170 грн. за 20 хвилин руху. А розгляньте "Кільцевий" маршрут. Там пасажиропотік постійно змінюється, тобто пасажири їздять 3-9 зупинок, від центру на Браїлки, з Алмазного в центр. Пасажиропотік складає за кільце в 15 км 120-140 пасажирів. А в деякі рейси і до 150-170.

Ответ Сообщение от LAEN Посмотреть сообщение
    s27501, Вы бы хотябы стоимость дизтоплива учли...
    Стоимость дизтоплива учтена полностью. В 2008 году 5-10 июля литр дизтоплива стоил 7,05 грн. Проезд - 1 грн, сейчас литр дизтоплива-7,75 - проезд 1,25 грн. Я все учитываю. В марте 2008 году литр дизтоплива стоил 6,13 грн. Сейчас 7,75. Проез был 1 грн. Сейчас 1,25 грн. Как раз ну четкое соответствие. А на Зыгина на АЗС дизтопливо стоит 7,50 за литр.
    Постійний відвідувач

Мне кто нибудь расскажет кто есть в жизни s27501, и куда он пишет предложения?))))))))))))))))
    Пророк

Ответ Сообщение от s27501 Посмотреть сообщение
    А пам'ятаєте, як влітку 2008 року дизельне пальне коштувало 7 грн. 05 коп. при курсі долара 4,85. Це було 5-10 липня 2008 року.
    Я й 1$=4,65 пам'ятаю літом 2008, і що?
    І свинина (балик) на базарі тоді коштував 65 (а то й 70 грн/кг), а сьогодні 50-55....І що?
    Тому не треба казати, що дизпальне виросло в ціні вдвічі.
    Цитату в студію про те, де я таке сказав.
    І ще-так звані хабарі, допомога, штрафи ДАІ - це НЕ ПОВИННО входити до собівартості перевезення.
    Любий друже, ти щойно народився чи переїхав до України?
    Та в усіх товарах і послугах закладені хабарі та "відкати" і в тій чи іншій мірі платить за це кінцевий покупець.
    На сьогоднішній день "син царя" 100 мільйонів у банк свій вкладає, невже ти вважаєш, що він їх заробив за токарним верстатом на заводі?
    Є калькуляція собівартості і ви навряд чи там в ній вказали хабарі, штрафи і таке саме.
    Такі статті витрат туди потрапляють "по умолчанию".
    і бачу, який транспорт "збитковий". Водії "Рут" завантажують в свої маршрутки замість нормативних 19-23 пасажирів від 30 до 35 і більше. І за що я повинен платити 2 грн. За те, що проїду в тисняві?
    Ти проти того, аби "допомогти" побудувати будинок службовцям "місцевого самоврядування"?
    Ти проти того, аби Могильову "подарували" черговий Кадилак?

Коли проводяться "рейди" ДАІ, то у водіїв маршруток збирають документи. Екіпажі ДАІ їдуть на кінцеві зупинки і чекають там ці "Рути" і "Газелі".
    Потім водійські документи обмінюються на купюри з зображенням Тараса Шевченко. А якщо "не домовились", то й на зображення Лесі Українки.
    У співробітників ДАІ теж "план" є, і його треба виконувати.
    Чит ти вважаєш, що вони на дорозі стоять за 1200-1300 гривень зарплатні?
    Вони й форму собі купують за свої гроші, і машини службові ремонтують та заправляють теж за свої.
    А ці "свої" теж треба десь "набрати"...
    Тобто, при вартості проїзду 1,25 грн. виручка складає лише одного рейсу 93-106 грн. Це в один кінець.
    В чужих руках завжди .......бублик товщий.
    Протяжність маршруту 5-5,5 км, тривалість поїздки від початкової до кінцевої зупинки - 20 хв. Якщо вартість проїзду буде 2 грн., то виручка складе 150-170 грн. за 20 хвилин руху.
    Далі коментувати не бачу сенсу, бо "душу печуть чужі гроші".....
    Тоді ходити тобі не переходити у бік центру повз переповнені "Рути" де відриваються гудзики і "жмакається" одяг.
    Гуру

Нічого подібного-мені не печуть чужі гроші. Я враховую рівень інфляції за 2008-10 роки та ріст СЕРЕДНЬОЇ зарплати за 2008-10 роки. 45% рівень інфляції і 25-35% - ріст зарплати. А враховуючи, що транспортні послуги-це невід'ємна складова життя кожного громадянина, то підвищення тарифів ВІДРАЗУ на 60-100% боляче вдарить по кишенях пересічних полтавців та призведе до погіршення соціально-економічного становища жителів міста. Мені не печуть чужі гроші, я рахую економічні показники. А метан зараз коштує лише 4 грн. за 1 куб. дм. І тут теж підвищення за 2 роки відбулося неістотне. Сам пам'ятаю, як в квітні 2009 року метан коштував 3,60. Взагалі потрібно тарифи якщо і підвищувати, то ПОСТУПОВО, враховуючи рівень інфляції. А не так, що відразу на 60-100%. Якщо Ви перевізник - то мені зрозуміло Ваше відстоювання інтересів перевізників. 1 грн. - тролейбус і 1,50 - автобус-це обгрунтовані тарифи. В 2012 році - необхідно буде скоригувати тарифи на рівень інфляції 2011 року. Тоді буде все справедливо і не викличе обурення пересічних громадян.
    Пасажир

Сьогодні їхав автобусом "С.Ковалевської-Центр". Вартість проїзду 1,25 грн. А пасажирів в автобусі 75-85 осіб в один кінець. Тобто, при вартості проїзду 1,25 грн. виручка складає лише одного рейсу 93-106 грн.
    А сядьте в него часов в 10, в рабочий день. Стоимость проезда такая же, а проедет человек 15.
    Интересная арифметика. неправда ли?
    Постійний відвідувач

s27501, Что же мы так боимся признаться кто есть в жизни??? Никто же не обвиняет Вас в неграмотности в подсчетах))) Просто интересно))))
    Гуру

Ответ Сообщение от Евгений Нагорный Посмотреть сообщение
    s27501, Что же мы так боимся признаться кто есть в жизни??? Никто же не обвиняет Вас в неграмотности в подсчетах))) Просто интересно))))
    Обычный средний полтавчанин-работник государственного предприятия и живущий ТОЛЬКО на ОДНУ зарплату. По образованию экономист. Не являюсь членом никакой партии и вообще далек от политики.
    Пророк

Не являюсь членом никакой партии и вообще далек от политики.
    Когда человек не интересуется политикой, тогда политика интересуется человеком.
    (Не моё).
    Постійний відвідувач

Тогда скажите пожалуйста каким образом
    Обычный средний полтавчанин-работник государственного предприятия и живущий ТОЛЬКО на ОДНУ зарплату
    пишет расчет стоимости проезда и куда простите отправляет???
+ Ответить в теме
Страница 58 из 149