Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей934Благодарности

Результаты опроса: Чи вважаєте Ви за доцільне підвищити ціну на проїзд у автобусі до 1 грн. 25 коп.?

Голосовавшие
102. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так

34 33.33%
  • Ні

46 45.10%
  • Треба зробити меншою ніж 1 грн.

22 21.57%
+ Ответить в теме
Страница 25 из 149
Показано с 241 по 250 из 1483.
    Завсідник

Re: бастують .. Капєц! .. непроїдеш

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Но почему-то вы решили, что перевозка пассажиров это не такой же самый товар, не те же самые услуги, которые поднялись в цене в магазинах и на СТО, вы ощутили, что у вас есть право приказывать им не поднимать цены?
    Я повторю вам то, что уже писала, так ка вы очень невнимательны:
    Ответ Сообщение от Akvarel' Посмотреть сообщение
    Я вашу точку зрения понимаю и принимаю
    или что еще вы хотите услышать? Ощущение, что "потерялись" вы. Я тоже не имею никаких полномочий что б разрешить или не разрешить повышение цен. А тем более "приказать" как Вы пишите. Думаю, больше Вы мне об этом СНОВО, в третий раз, писать не будете. Я могу только принять решение от себя буду ли ЛИЧНО Я платить больше или все же выберу троллейбус, где пока еще не подорожало.

П.С.
    Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Другими словами, социальная помощь гражданам за счет разорения и банкротства граждан занятых в пассажирских перевозках?
    Не стоит ничего перефразировать, а читайте так, как написано. А то вашу фразу также можно перефразировать с точностью да наоборот: "социальная помощь гражданам занятых в перевозках за счет граждан у которых уровень жизни ниже среднего." и наш диспут будет бесконечен. )))

Пророк

Ответ Сообщение от Akvarel' Посмотреть сообщение
    Я могу только принять решение от себя буду ли ЛИЧНО Я платить больше или все же выберу троллейбус, где пока еще не подорожало.
    Вот это здравый ответ цивилизованного гражданина.

Я вон читаю о запланированном на второе полугодие 2010 г. повышении цены на газ для населения и теплокомунэнерго ВДВОЕ. И понимаю, какой в этом капец для народа. Понимаю, что в случае удорожания придется намного экономнее пользоваться горячей водой (есть счетчики), но я ничего не могу сделать с ценой за централизованное отопление... И это далеко не 25 копеек…
    Banned

Надо лечить не последствия болезни, а саму болезнь.
    Ведь поднятие тарифов ничего не даст, просто наши чиновники придумают очередной налог, и этот налог скушает эту надбавку в 25 коп, еще поднимите плату еще закон выдумают.
    Поэтому требуйте уменьшений непонятных налогов, а не увелечений стоимости проезда.
    Тое есть обижает и "опускает" автобусников ГОСУДАРСТВО а притензии к возмещению убытков, автобусники почему то предьявляют к гражданам пассажирам, просто удивительная ДУРОСТЬ

Офтоп:
    P.S. Вот взять хотя бы НДС.
    ЧТо это вообще за хрень такая, покупаю плеер за 700 грн, а там еще НДС на 60 грн.

ВОт анекдот на эту тему:

Идут 2 частных предпринимателя и видят кучу дерьма:
    Первый:
    -Я съем эту кучу за 10000 р. (в т.ч. НДС)
    -Ешь!
    Первый съел, второй рассчитался, идут дальше, видят еще кучу, второму стало жалко денег:
    -Я съем эту кучу за 10000 р. (в т.ч. НДС)
    -Ешь!
    Съел, рассчитались,идут дальше и первый говорит:
    -Или я чего-то не понимаю или мы с тобой бесплатно говна наелись!
    Второй, доставая калькулятор:
    -Ничего ты не понимаешь!

во-первых: у каждого из нас обороты выросли на 10000 р.!

во-вторых: ВВП России вырос на 20000 р.!!

в-третьих: мы с тобой заплатим НДС по 1525,42 р. и подоходный по (10000-1525,42)*0,13=1101,70 р. итого бюджет России вырос на 5254,24 р.!!!

в-четвертых: ГДЕ ТЫ ЕЩЕ ЗНАЕШЬ СТРАНУ, В КОТОРОЙ МОЖНО ПЛАТЯ ЧЕСТНО ВСЕ НАЛОГИ НАЖРАТЬСЯ ГОВНА ДА ЕЩЕ ЗА ЭТО ЗАПЛАТИТЬ ГОСУДАРСТВУ !!!!
    ТАК!

Transd
    не пазорсь не освідченістю
    єдиним органом в Україні, щшо має право встановлювати податки є ВРУ
    Пасажир

24 грудня міський транспорт може зупинитися
    15.12.2009 | Опубліковано: 18:00 15.12.2009

Перевізники переконують – якщо обласна державна адміністрація не підвищить тариф за проїзд у міському транспорті з гривні до гривні 25, виходити на маршрути і виплачувати заробітну платню водіям і кондукторам не зможуть. Про це сьогодні заявили представники перевізників, які обслуговують міські маршрути, на зустрічі з пресою.

«У місті не піднімали тарифи вже 2 роки, ми намагаємося підняти тариф на проїзд у міському транспорті з 1 до 1,25 упродовж 1,5 року», – саме з цих слів розпочав своє звернення до преси голова громадської організації «Полтавська обласна асоціація перевізників 2009» Михайло Костов. Натомість, для перевізників, які обслуговують внутрішньо-обласні і приміські маршрути, у поточному році двічі піднімали тариф: у травні і листопаді. Міські ж скаржаться: транспорт виходить з ладу, вони мають заборгованісь перед постачальниками. Через те, що не проводиться плановий ремонт авто, менше одиниць виходить на лінію, відповідно, полтавці довше мають чекати транспорт на зупинках. Сьогодні взагалі, говорять, хотіли не працювати.

/Анатолій Радовенюк, представник профспілкової організації СП «УМАК»

На сьогодні був заплановий страйк. До півночі, довго з нами вів перемовини секретар міської ради, аби ми вийшли на лінію, аби не піддалися у полон цієї ситуації/

Ті варіанти, які пропонують в облдержадміністрації, стверджують перевізники, для них неприпустимі. Нагадаємо, на страйку, який провели перевізники минулої п'ятниці, заступник голови облдержадміністрацї Андрій Баранов визнав вимоги перевізників стосовно підняття тарифу необгрунтованими і запропонував їм працювати замість звичайного режиму у режимі маршрутного таксі, розбити, зокрема, кільцевий, 20-й маршрут, на зони. Самі ж перевізники на прес-конференції переконують: йдуть назустріч пасажирам, вже нині, кажуть, неозброєним оком видно покращення у транспортному обслуговуванні міста: встановлені графіки руху, є контроль за їх дотриманням, перевізники пройшли всі необхідні вимоги на право обслуговавуння нових маршрутів. Однак, аби надалі «тримати марку на рівні», потрібна підтримка. В даному випадку – розуміння обласної влади.

/Михайло Костов, голова ГО «ПОАП-2009»

Рішення Асоціації перевізників полягає в тому, щоб сьогодні подати листа Валерію Михайловичу, де буде сказано, що в разі непідняття тарифу до 1,25 перевізники міста припинять свою роботу по обслуговуванню міста/

Крістіна Криженко
    http://www.misto-tv.poltava.ua/news/5926/
    Пасажир

Аби не допустити зупинки в роботі міського приватного пасажирського транспорту, міська влада перевела певну частину останнього у режим маршрутного таксі

Тимчасова міра підвищить проїзд в окремих автобусах на 25 копійок, при цьому без змін залишається кількість транспорту, графіки його роботи та пільги для відповідних категорій громадян. На засіданні міськвиконкому побували наші кореспонденти.

Якщо тарифи не підвищаться, транспортні компанії міста оголосять страйк і приватні автобуси не вийдуть на маршрути – така головна новина передувала засіданню міського виконавчого комітету. Транспортники говорять – ціни на паливо, мастильні матеріали, обслуговування, запчастини постійно зростають, а тарифи на проїзд не змінювалися вже більше року. Останні упродовж тривалого часу зверталися до облдержадміністрації з проханням переглянути тарифи, але вже з весни ніякої реакції з боку обласної влади вони не отримували. Фірми працюють із суттєвими збитками, зазначають їхні представники, тому і вирішили звернутися до суду.

/Анатолій Радовенюк, представник фірми-перевізника

Ви бачили, як сьогодні важко було з транспортом. А все тому, що складно закупляти якісні мастильні матеріали та інше. Ми звернулися до суду, вимагаючи від облдержадміністрації матеріальної компенсації за збитки, нанесені бездіяльністю адміністрацією/

Депутати міськради переконані – бездіяльність обласної має своє підгрунтя.

/Любов Шайдур, депутат міської ради

Облдержадміністрація просто перетворилася на виборчий штаб одного з кандидатів в Президенти. Вони хочуть, аби населення міста було незадоволене діями міської влади. ОДА провокує перевізників відмовитися від пільгових перевезень, однак депутати міськради такого не допустять/

/Олексій Гавріков, депутат міської ради

У бесіді перевізники говорили про те, що чиновники облдержадміністрації говорили їм, що за певну суму це питання вирішиться за один день/

А тим часом приміські автобуси, яким вже двічі за останній рік тарифи підвищували, зупиняються на міських зупинках, беруть з полтавців плату вищу, ніж у міському транспорті. Така ситуація не влаштовує перевізників міста і для вирішення питання вони звернулися до міської влади. На засіданні міськвиконкому розглянули рішення щодо переведення частини міського транспорту у режим маршрутного таксі. Ним передбачено, що 69% автобусів возитимуть людей за 1 гривню 25 копійок, а 31% – за старою ціною в 1 гривню. Це стосується і автобусів типу «Богдан», і умаківських «Вольво». Ця ситуація влаштовує і перевізників, і міську владу, адже при цьому транспортна інфраструктура міста працюватиме, люди вчасно діставатимуться до місць призначення. Члени міськвиконкому рішення погодили. Протягом декількох днів воно вступить в силу, зберігши при цьому усі пільги – державні та міські.

/Андрій Матковський, Полтавський міський голова

Це тимчасова міра, до вирішення питання у суді. Головне, що зберігаються пільги для всіх категорій громадян, які мають на це право. У тому числі й по міській програмі «Турбота». Не менш важливо, що зберігаємо транспорт для перевезень і діючі графіки руху/

Ми звернулися за коментарями щодо ситуаціїх навколо пасажирських перевезень у Полтаві до представників облдержадміністрації. Заступник губернатора Андрій Баранов вважає рішення виконкому таким, що більше відповідає інтересам перевізників, а між тим облдержадміністрація надала свої пропозиції щодо оптимізації руху транспорту у місті, які, ніби-то, дозволять тримати суму на рівні 1 гривні, зазначив він.

/Андрій Баранов, заступник голови облдержадміністрації

Ми пропонували розділити місто на зони, щодо місткості автобусів зробити розподіл/

Що ж слів депутата Гаврікова про вирішення питання за гроші, Андрій Баранов ці слова коментувати відмовився.

/Андрій Баранов, заступник голови облдержадміністрації

Я навіть коментувати це не буду. Розумієте, такі питання не вирішать ні за які гроші/

Ці тимчасові зміни не вплинуть на тарифи у тролейбусах та автобусах міської програми «Місто без околиць». До речі, зазначалося на засіданні, у Полтаві найнижчий тариф на проїзд у міському транспорту по всій Україні.

Максим Яров
    http://www.misto-tv.poltava.ua/news/5936/

П.С. Теми "перевізники вимагають підвищення тарифу на проїзд" та "бастують .. Капєц! .. непроїдеш" об"єднано.
    ТАК!

та хай припиняють їздити
    більше ходитиму пішки і розраховуватиму бюджет на таксо і тролейбуси
    Пасажир

re: Підвищення тарифу на проїзд

З чергового засідання міськвиконкому. Частина автобусів тимчасово працюватиме у режимі маршруток, щоб не зупинитися зовсім

На черговому засіданні міськвиконкому, яке провів міський голова Андрій Матковський, серед іншого розглянули питання тимчасового встановлення режимів руху автобусів на міських пасажирських маршрутах загального користування. Тобто частина автобусів рухатиметься в режимі маршрутних таксі і за такою ж ціною – 1 гривня 25 копійок. Рішення, зазначив мер, діятиме до зняття протистояння перевізників і облдержадміністрації.

Таким чином міська влада прагне уникнути зупинки громадського транспорту в Полтаві, що буде неминучим без затвердження областю нових тарифів на перевезення. Полтавці вже сьогодні відчувають незручності, бо перевізники, наприклад, СП «УМАК», не мають грошей, щоб закупити зимове пальне. Автобуси просто не витримують міцного грудневого морозу і повертаються з маршрутів на базу.

Представник згаданого підприємства Анатолій Радовенюк говорить: перевізники звернулися до суду, вимагаючи від обласної державної адміністрації матеріальної компенсації за збитки, нанесені бездіяльністю останньої. Він подякував членам міськвиконкому, котрі вирішують транспортні проблеми, не займаючись популізмом.

Підтримка справедливих вимог перевізників міською владою передбачає і відповідні кроки назустріч. На перше місце, акцентує Андрій Матковський, виходить якість обслуговування – її перевізники обіцяють. Автобуси рухатимуться за затвердженим графіком. Важливо, що збережуться всі пільги згідно з чинним законодавством та програмою «Турбота».

Варто зазначити, що, порівняно з іншими містами, вартість проїзду в Полтаві у маршрутних таксі залишається найнижчою. Так, у Вінниці він коштує 1 гривню 50 копійок, у Львові – 1 гривню 75 копійок, у Херсоні, Сумах, Чернігові, Луцьку, Сімферополі – 2 гривні, а в Макеєвці навіть 2 гривні 50 копійок.

Рішення прокоментували представники депутатського корпусу міської ради. Голова постійної комісії Любов Шайдур звинувачує облдержадміністрацію у бажанні зупинити транспорт у Полтаві, створити проблеми для мешканців – і все тому, що ОДА перетворилася в тіньовий штаб одного з кандидатів у президенти. Є відомості, що обласні чиновники провокували перевізників відмовитися від пільгових перевезень, але, як сказала Любов Шайдур, депутати на такий крок ніколи не підуть. Олексій Гавріков закидає високопосадовцям ОДА прагнення «заробити на проблемі. За людей там не думають – але це вже звична практика».

Тож тепер є усі підстави розраховувати, що не буде допущено розвалу підприємств, які опікуються міськими пасажирськими перевезеннями, а їх рухомий склад буде збережено.
    http://rada.poltava.ua/news/2009/12/16/76639410/
    Пророк

Ответ Сообщение от LAEN Посмотреть сообщение
    у Вінниці він коштує 1 гривню 50 копійок, у Львові – 1 гривню 75 копійок, у Херсоні, Сумах, Чернігові, Луцьку, Сімферополі – 2 гривні, а в Макеєвці навіть 2 гривні 50 копійок
    Вот наши на это посмотрели и жаба их и задушила...
    Был в Симферополе на прошлой неделе, ехал автобусом от Ж/Д вокзала минут 40-50, и это не от начала маршрута и далеко не до конца. А у нас есть такие расстояния?
    Def
    .

Ребят. А соко Вы получаете?
    И довольны?
+ Ответить в теме
Страница 25 из 149