Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей934Благодарности

Результаты опроса: Чи вважаєте Ви за доцільне підвищити ціну на проїзд у автобусі до 1 грн. 25 коп.?

Голосовавшие
102. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так

34 33.33%
  • Ні

46 45.10%
  • Треба зробити меншою ніж 1 грн.

22 21.57%
+ Ответить в теме
Страница 15 из 149
Показано с 141 по 150 из 1483.
    Пророк

Re: бастують .. Капєц! .. непроїдеш

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    [off]

1.25 на наше маленьке місто - дешево?

Офтоп:
    у нас чем меньше город тем дороже проезд

змія болотяна ОЧКОва

ага, нада ж суборенду одбивать. от і палучаїцця, чим менше людей, тим більше нада платить.
    Banned

Вообщем если автомиру и умаку не нравятся цены на проезд, то пускай валят на... с Полтавы или закрываются.
    Думаю найдутся другие автобусники которым эта цена подойдет.
    Пасажир

Додано опитування.
    Пророк

Ответ Сообщение от Transd Посмотреть сообщение
    Вообщем если автомиру и умаку не нравятся цены на проезд, то пускай валят на... с Полтавы или закрываются.
    Думаю найдутся другие автобусники которым эта цена подойдет.
    Стоимость услуги должен устанавливать предприниматель, который оказывает эту услугу. Прикажите, чтобы апельсины продавались по 2 гривны за килограмм, а если торговцы не захотят, выгоните их с Полтавы.

Убежден, что частному предпринимателю городская или государственная власть не вправе диктовать цены. Пусть ездят маршрутки по 1, по 2, или по 5 гривен. И если услуга и ее качество окажутся востребованы, то на здоровье пусть люди ездят и по 5 гривен. А если городская власть хочет обеспечить социально доступный общественный транспорт, пусть закупает свой парк, нанимает работников, обслуживает эту махину и возит пассажиров по 25 копеек.
    Філософф

Ага, нашим часникам тіки дай волю, вони проїзд по 20 грн зроблять. Все таки вони ж якийсь договір з міскою владою заключають? Чи задля свого задоволення катають по місту? Треба реально мислити, в Харькові маршрутки по 2 рублі, так там ними іздять в важкодоступні міста, а восновному користуються чим? - метро, трамвай.
    Нада ж якось компроміс знаходити. Скажете тралік, але ж там не пробитись через пільговиків, пенсіонерів і т.д.
    Пророк

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    Ага, нашим часникам тіки дай волю, вони проїзд по 20 грн зроблять. Все таки вони ж якийсь договір з міскою владою заключають? Чи задля свого задоволення катають по місту? Треба реально мислити...
    Повторяю, давайте с завтрашнего дня назначим цены на продукты питания, на одежду, на технику, сделав все эти товары "доступными" для нашего населения! Стрижка в парикмахерской - 75 копеек; Булочка - 5 копеек; Колбаса - 2,20; Пица в Челентано - 3 гривны; Безлимитный интернет на скорости 5 ГБ - 10 гривен в месяц; Ремонт телефона - 1 гривна... продолжать?

Я не в курсе, какие договора они заключали, поэтому не могу говорить об этом. Прекрасно понимаю другое, некоторые люди, включившись в бизнес по перевозке пассажиров, шли туда в другое время и на других условиях. Возможно, многие из них в кредитах, потратили большие деньги на закупку транспорта, на лицензии, на документы. Что им сегодня сделать, - выбросить свой микроавтобус на помойку или пойти повеситься? Люди открытом текстом говорят, что перевозки за такие деньги нерентабельны. Это их естественное право устанавливать реальную сцену за свою услугу. Никто не мешает городу закупить свои автобусы и возить граждан хоть и бесплатно.

P.S. Я сегодня проехался на своей машине, а на многих улицах откровенный гололед. Я поставил машину на стоянку и в город поехал на маршрутке. А они вынуждены ездить, при этом, - в жутком напряжении и с риском столкнуться с другим транспортным средством или с пешеходом, который ходит где хочет. А вы говорите «для удовольствия катаются»…
    змія болотяна ОЧКОва

Enter, Ви, прабачтє канєшно, по ходу вапше не в тємє.
    міська влада якраз і хоче підняти ціну. патамушо це нада підприємсту Х, того шо його кришує містер У. розрахунки рентабельності, за наявною інформацією побудовані з урахуванням витрат, які стосуються виключно ведененя бізнесу, а не надання послуг. часніків і так уже вижили, бо опять такі нада це містеру У з його конторкой Х. за рахунок цього в місті зменшилась кількість транспорту, шо не єсть харашо для споживача. споживачів тоже добавилось, шо єст харашо для містера Х і його конторки У.
    ті, хто не дозволяє піднімать ціну якраз і пропонують розробить нову систему перевезень. шоб було розмежування по протяжності маршрутів і їхній вартості. токо містеру У воно не нада.
    я не хочу дяді в карман гроші класти нізашоніпрошо. хай надає нормальні послуги для початку а потім у людей гроші вициганює.
    Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    А они вынуждены ездить, при этом, - в жутком напряжении и с риском столкнуться с другим транспортным средством или с пешеходом, который ходит где хочет.
    їх шо хтось заставляє робить на тій роботі? вони раби? вони зголошуються на всі умови і працюють. хай, за вашою ж порадою іншим тут користувачам ідуть в інший бізнес, якшо цей не нра.

продолжать?
    ага, заніматільна аріфмєтіка! ви цифри од балди наводите і пропонуєте платить дяді тоже од балди тільки в 10-кратному розмірі. інтірєєєснінько!!!
    Пророк

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    їх шо хтось заставляє робить на тій роботі? вони раби? вони зголошуються на всі умови і працюють. хай, за вашою ж порадою іншим тут користувачам ідуть в інший бізнес, якшо цей не нра.
    Мабуть, деякі таки раби. По-друге, вони не кажуть "ми не хочемо тут працювати", вони вимагають достойної і своєчасної оплати своєї праці. Різницю відчуваєте? Якщо хтось сидить на держслужбі і не вимагає підвищення своєї плати, то це його право…

"Зголошувалися на всі умови"?! Ви насміхаєтесь?! Це в нашій державі, де влада продає ліцензую на гральний бізнес за шалені гроші, а потім забороняє його одним розчерком пера?!

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    ага, заніматільна аріфмєтіка! ви цифри од балди наводите і пропонуєте платить дяді тоже од балди тільки в 10-кратному розмірі. інтірєєєснінько!!!
    Типа, в магазині чи на базарі вам підприємці не "від балди" цифри наводять? По кожному товару демонструють вам економічне обґрунтування? Маржа в 400% вас би дуже здивувала?

aneisha, безумовно, я не дуже "темі". Знаю, що свого часу приватним маршрутчикам не подовжили дозволи на перевезення і загнали їх під дахи "асоціацій", якім вони повинні відстегувати гроші лише за те, що ті кинуть їм маршрут. Кому належать асоціації напевно не знаю, але здогадуюсь. Багато приватних перевізників прости викинули з бізнесу. Слухи про те, кому належить сьогодні ринок пасажирських перевезень до мене також доходять…

Але все одно, не вважаю за можливе диктувати ціни приватним підприємцям (в даному випадку – перевізникам). Вважаю, що до ринку перевезень повинен бути вільний доступ і лише ринкові механізми зроблять свою справу. І "нормальність" послуги ви оціните тим, що поїдете на одному автобусі і відмовитесь від другого. Соціальний же транспорт повинен фінансуватися або дотуватися за рахунок місцевого бюджету.
    Філософф

Повторяю, давайте с завтрашнего дня назначим цены на продукты питания, на одежду, на технику, сделав все эти товары "доступными" для нашего населения! Стрижка в парикмахерской - 75 копеек; Булочка - 5 копеек; Колбаса - 2,20; Пица в Челентано - 3 гривны; Безлимитный интернет на скорости 5 ГБ - 10 гривен в месяц; Ремонт телефона - 1 гривна... продолжать?
    От якби це все контролювалося, тобто не гилили ціни кому як хоцця, то можливо воно все б так і стояло.
    Кстаті, ПП вже давно дійсно позаганяли в куток або під кришу якогось конкретного ЛЮГа або Автомира. Я це знаю 100% бо у брата 3 роки назад маршрутка була, вони її продали, бо сказали платити скокото або Л або А, бо інакше не дадуть маршрут, і запросили скіки, що брательнік рішив її продати, і купити місце на ринку, де до сіх пор процвітає, ттт.
    Я не думаю, що там кому-то невигідно. А то що зарплати не платять, врят чи залежить від ціни на проїзд. Такий у нас мєнталітєт керівників, нажитися хоч і на кризі, бо ті ж водії будуть працювати в надії що заплатять колись, а куди іти, бо опять же таки криза.
+ Ответить в теме
Страница 15 из 149