Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей934Благодарности

Результаты опроса: Чи вважаєте Ви за доцільне підвищити ціну на проїзд у автобусі до 1 грн. 25 коп.?

Голосовавшие
102. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так

34 33.33%
  • Ні

46 45.10%
  • Треба зробити меншою ніж 1 грн.

22 21.57%
+ Ответить в теме
Страница 14 из 149
Показано с 131 по 140 из 1483.
    Пророк

Re: бастують .. Капєц! .. непроїдеш

Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    Извините, Но по городу плелись аки на волах.
    В городе больше 40-а мало было шансов разогнаться...
    Про какие смерти???
    деф... мабуть же не тільки ти хотів пішоходам навалять...
    от хтось і здійснив свої мрії

Пророк

Ситуацію журналістам прокоментував представник Полтавської обласної асоціації перевізників 2009 Михайло Костов: «Тариф 1,25 грн. був уже погоджений облдержадміністрацією, але в останній момент (у травні), підпис відкликали, розпорядження не набрало чинності. Тариф на міські перевезення не піднімався вже півтора роки. Натомість, на обласні - його вартість підвищують частіше двох разів на рік. Це є несправедливо. Ми такі ж самі перевізники».

Михайло Костов наголосив: встановлення вартості проїзду 1,25 грн. дасть можливість підприємствам просто вижити. «На двох великих підприємствах, які займаються перевезенням пасажирів у Полтаві (СП «Умак» і ПП «Автомир»), ми проводили контрольну перевірку собівартості перевезення. Вийшло: СП «Умак» - 1,13 грн., а ПП «Автомир» - 1,06 грн. Тобто, підприємства несуть прямі збитки», - розповів представник Полтавської обласної асоціації перевізників 2009. За його словами, працівники вже більше двох місяців не отримують заробітної плати.

regionnews
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Ситуацію журналістам прокоментував представник Полтавської обласної асоціації перевізників 2009 Михайло Костов: «Тариф 1,25 грн. був уже погоджений облдержадміністрацією, але в останній момент (у травні), підпис відкликали, розпорядження не набрало чинності. Тариф на міські перевезення не піднімався вже півтора роки. Натомість, на обласні - його вартість підвищують частіше двох разів на рік. Це є несправедливо. Ми такі ж самі перевізники».

Михайло Костов наголосив: встановлення вартості проїзду 1,25 грн. дасть можливість підприємствам просто вижити. «На двох великих підприємствах, які займаються перевезенням пасажирів у Полтаві (СП «Умак» і ПП «Автомир»), ми проводили контрольну перевірку собівартості перевезення. Вийшло: СП «Умак» - 1,13 грн., а ПП «Автомир» - 1,06 грн. Тобто, підприємства несуть прямі збитки», - розповів представник Полтавської обласної асоціації перевізників 2009. За його словами, працівники вже більше двох місяців не отримують заробітної плати.

regionnews
    а про маршрутчиків чого ні слова?
    вони ж бастували?
    сдавайсь!!!

а я коли йду по снігу то отакий звук:
    ШЛЯК-ШЛЯК
    Пророк

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    а про маршрутчиків чого ні слова?
    вони ж бастували?
    Я видел автобусы и "Богданы"
    JPM
    Пророк

чтобы понять всю суть проблемы - не поленитесь и узнайте, кто является одним из соучредителей ПП "Автомир"...и тогда станет предельно ясно почему появились терки с ОДА.
    Пророк

Я видел автобусы и "Богданы"
    мммм.... так а маршрутки ж де всі були? чого ж люди на зупинках тусувалися по півтори години?
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от JPM Посмотреть сообщение
    кто является одним из соучредителей ПП "Автомир"
    мурчаще бидло, якшо чесно! я сьогодні була шокована трохан!

JPM правий! Ніхто тут про людей не думає!
    Непостоянный посетитель

Вийшло: СП «Умак» - 1,13 грн., а ПП «Автомир» - 1,06 грн.
    ААХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХА
    не ну я не могу на кого расчитан данный бред))) они же битком набитые катаются, не пролезть! и все в убыток, в убыток))) не продолжайте пожалуйста))))
    ри?

Ваше суб’єктивне розуміння дороговизни не має до цього ніякого відношення
    Я десь казала, що претендую, щоб "моє суб'єктивне розуміння дороговизни" на щось впливало чи до чогось мало відношення?! Це моє розуміння і моя думка. Так же як і Ви маєте свою, і зараз намагаєтеся мені щось довести, хоча й так давно вже ясно, - "ситий голодного не зрозуміє" (це в переносному значенні).
    І я ще раз повторюся - якщо воно таке нерентабельне, це підприємництво, навіщо ним займатися??? От і все. От на цьому і закінчимо.

По радіо сказали, що здорожчання проїзду не буде.
+ Ответить в теме
Страница 14 из 149