Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей934Благодарности

Результаты опроса: Чи вважаєте Ви за доцільне підвищити ціну на проїзд у автобусі до 1 грн. 25 коп.?

Голосовавшие
102. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так

34 33.33%
  • Ні

46 45.10%
  • Треба зробити меншою ніж 1 грн.

22 21.57%
+ Ответить в теме
Страница 131 из 149
Показано с 1,301 по 1,310 из 1483.
    Пророк

Re: Підвищення тарифу на проїзд

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Бажання "поїсти" може бути у кожного, і воно реалізується просто.
    Я мав на увазі бажання
    сделать современную удобную систему транспортного сообщения в городе

Пророк

Так про те і мова, що коли людині "не дано"!

Іншими словами, "накосити бабла", перепродавши чуже зерно, можна. І стати мільйонером.
    А от "створити транспортну систему" ні, бо для цього потрібні якісь знання.

P.S.
    На прикладі "озірова" ще: може він і волів би вивчити українську хоча б на рівні чивокуня, але от "не дано" йому і все.
    Можливо, він і гарний "маркшейдер", але з мовами у нього "туго".
    Пророк

Аби такий "пасажир" їхав, сидячи десь на ресорі, знизу автобуса, то може я б і повірив...
    А так, "звиняй", але "не гуляють" там ребра кузова на такі відстані.
    ну, может 10 и не было, я ж не с линейкой сидел, но 5 - 100%! говорю же, казалось чуть-чуть и вся стенка просто отвалиться! я же не первый раз в богданчике ехал, то такого еще не видел.
    Пасажир

Merry Corpse, оконные стойки перебиты. бывает.
    нужно расшивать борта, варить... весьма геморная процедура
    (пардон за сленг))
    Пророк

Так про те і мова, що коли людині "не дано"!
    Іншими словами, "накосити бабла", перепродавши чуже зерно, можна. І стати мільйонером.
    А от "створити транспортну систему" ні, бо для цього потрібні якісь знання.
    Маючи владу і бажання, можна знайти гроші і спеціалістів, які б змогли за ці гроші грамотно розробити та реалізувати проект. Але якраз бажання і не вистачає.
    Пророк

Ответ Сообщение от SemenSemenych Посмотреть сообщение
    И не только в Польше и Грузии. Но, собственно, не в этом дело- кто где может там и бывает.
    Тю... один сказав, другий... в чому справа? Кому це я шо должна, га? Куди хочу - туди і їду. Ви хоч не хочете оце сказати, шо аби в кого було більше грошей, то він би поїхав в шось ліпше? Якшо хочете - буду голосно з вас ржать.

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Це в якій частині так чи може це інформація трошки застаріла? В Дойчланді заходять через всі двері, у водія можна придбати квиток. Та нічого показувати йому не треба, але інколи в транспорт заходять два контролери одягнені в цивільне, чекають поки закриються двері в транспорті і всі всядуться. А потім вони виймають свої посвідчення і починають перевіряти проїзні документи. В разі відсутності таких людина оплачує штраф в 40 євро. Така ж сама ситуація і в Чехії.
    Ну от таку ситуацію спостерігала і я в Німеччині (Штутгарт), але була давненько, тому думала, може шо і змінилося. Купувала проїзний в автоматах, які були на кожній зупинці.
    Пасажир

Нарешті виклав свої думки по темі: http://blog.poltava.pl.ua/author/laen/1820/
    Новачок

LAEN, Прочитал твою статью. Начну издалека. Таксист в моем мировоззрении приравнивается к маршрутчику. Следовательно маршрутчик как и таксист - существо запредельно жадное. Поэтому поднимите плату хоть 10 грн. за проезд это не повлияет на качество обслуживания никак. Маршрутки не перестанут напоминать дребезжащие капсулы смерти, а их графики не станут более удобными. Они просто будут рубить больше денег. Они будут все равно брать стоячих пассажиров (нужно БОЛЬШЕ денег!!!). Лирическое отступление: В субботу ехал на маршруте № 30, белая газелька. Так вот водитель - мужчина лет 30 с сельским акцентом почти все 20 минут что я в ней ехал рассказывал своему другу что сидел рядом с ним НА ВСЮ МАРШРУТКУ как он подрабатывает возя свадьбы и какие там невесты и какие подарки. Я бы рад был не слушать да плеера при себе не было. Так вот запомнилась одна его фраза: "А нєвєста нічо така, поріпіжить можна б било". Ну не укладётся у меня в голове что такие люди могут думать о качестве перевозок ))))
    2.0

Ответ Сообщение от Condor Посмотреть сообщение
    "А нєвєста нічо така, поріпіжить можна б било
    бгггг
    колись їздила маршруткою з Києва на Ірпінь. вони там щодесять хвилин відправляються з Академмістечка. стоячих не беруть. хіба по дорозі кого підхоплять. що нам заважає впровадити цю систему на більш-менш дальні дистанції? на ту ж саму Дублянщину, Вороніна, червоний Шлях... те ж саме, що поганому танцюристу?
    Пасажир

Ответ Сообщение от Condor Посмотреть сообщение
    будут все равно брать стоячих пассажиров
    Но меньше пассажиров будет желать ехать стоя. Как-ни-как проезд дороже, а значит должен быть комфортнее.
+ Ответить в теме
Страница 131 из 149