Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей934Благодарности

Результаты опроса: Чи вважаєте Ви за доцільне підвищити ціну на проїзд у автобусі до 1 грн. 25 коп.?

Голосовавшие
102. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так

34 33.33%
  • Ні

46 45.10%
  • Треба зробити меншою ніж 1 грн.

22 21.57%
+ Ответить в теме
Страница 127 из 149
Показано с 1,261 по 1,270 из 1483.
    Пророк

Re: Підвищення тарифу на проїзд

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Але, у тому то і біда, що у полтавців особливо добре розвинений "стадний інстинкт" і почуттям поваги не пахне ні до себе, ні до іншого.
    +100500! Я абсолютно не розумію людей, які пхнуться у маршрутку їхати стоячки. Зайняті місця - почекай наступну або сядь в автобус. Прийди для цього на зупинку трішки раніше. Дуже запізнюєшся у важливій справі (всяко в житті буває)? Таксі в нашому місті зовсім не дороге і викликати його можна будь-коли і будь-куди, хоч на ту ж саму зупинку.

Пророк

Останній допис vladd'a не змогла прочитати. Може там шось і було цікаве, але уви - не змогла продертися через ті кракозябри, якими він пише.
    vladd, в тебе є якась програмуліна для хаотічного розставляння акцентів?

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Надо больше бывать )) Абсолютно нормальный и удобный подход. Используется не только "десь на півночі" )
    Просто такой нюанс есть, что там в автобус по головам не лезут и не стоят как сардины в банке.
    В Чехии, например, билетики по времени продаются. Заходишь в транспорт (через любые двери:) ), компостируешь, на билетике печатается время посадки.

Из всего вышесказанного в теме следует, что газельки и другие руты должны исчезнуть как класс, кондуктора туда же, по городу ходить автобусы большой вместительности, льготы урезаны по максимуму, транспорт ходит четко по расписанию и утвержденному маршруту.
    Все просто, осталось реализовать ))
    Згодна більше бувать!
    Все, шо ви тільки шо описали - нормально і харашо. Але коли автобус великий, все те саме можна робити не через одні двері, а через 2 чи 3.
    Пророк

Офтоп:
    vladd,не, ну я понимаю, молодежь тут излагает мысли на суржикообразном сленге, модно щас так. Но ты же вроде взрослый человек, а последний пост я еле осилил. Может тот же смысл стоит в более читабельную форму, без кривляний, облечь?
    2.0

"Тьотки" з каблуками народилися чи що? Незручно "на каблуках"? То купи собі нормальне взуття, яке зручне тобі.
    я очікувала цієї фрази ))))))) не буду пояснювати подробиці дрес-коду, наприклад. або бажання тих самих мужиків, для яких тьотки стараються і мучаться на тих каблах, бо бачтє, мокасіни це не сексуально.

Можна не набирати "багато торбів"....
    Можна стояти "як всі"...
    Можна стояти не героїчно, сісти на підлогу (шо, нє годиЦЦя, бо "люди засмійуть"?)...
    уууу.... ви не з Марсу бува? на підлогу? в костюмі??? в повному по вінця транспорті???

Та навіть у палаючому лісі чи на "Титаніку" я маю право зробити так, як вважаю за потрібне.
    та пажалуста)))) тіки потім не кажіть що ви "настоящий мужик", ога? так собі, мужчінка, з завищеним рівнем егоїзму.
    да, це моя думка. і я маю на неї право.
    нарцисизм і впевненість у власній нев"їбенності (да, я знаю такі слова, і з пісні слів не викинеш) з вашого посту так і пре. плюс яка злоба на жінок.. Вам що сексу не хочуть давати? співчуваю... мабуть на те є об"єктивні причини у пишногрудих, коєй я на щастя не являюсь))))
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Офтоп:
    Когось прорвало
    Пророк

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Все, шо ви тільки шо описали - нормально і харашо. Але коли автобус великий, все те саме можна робити не через одні двері, а через 2 чи 3.
    В описанном примере да, но в Дойчланде заходишь через передние двери и показываешь проездной водиле, выходишь через любые. Все происходит цивильно и без давки.
    з.ы. можно на "ты". )
    Пророк

льготы урезаны по максимуму, транспорт ходит четко по расписанию и утвержденному маршруту.
    Все просто, осталось реализовать ))
    Для Полтави (України) таке не годиться. Бо "у мутній воді рибку легше ловити".
    А "ті, кому треба", нормально "пиляють бюджет" завдяки усіляким "пільгам".

vladd,не, ну я понимаю, молодежь тут излагает мысли на суржикообразном сленге, модно щас так. Но ты же вроде взрослый человек, а последний пост я еле осилил. Может тот же смысл стоит в более читабельную форму, без кривляний, облечь?
    Річ у тому, що 99% тих (полтавців, як мінімум), хто прочитає ті рядки, прекрасно розуміють суть сказаного.
    Більше того: у маршрутці 90% й кажуть саме так, як написано (на зразок: "мушчина, передайтЬЄ за пройезд!").

Тому, вважаю, що саме така форма написання тексту дає змогу тим полтавцям хоч трохи побачити себе збоку.
    В усякому разі, так воно виглядає.

Тому:
    Не соромтеся, громадяни!
    Підходьте поближче. Мацайте руками своє життя!
    Та й взагалі, на фоні такого явища як "псевдопрем'єр"....
    (Так так, мова саме про "Азірова у вагіні"!).....
    .... я маю повне право висловлюватися саме так і не відчуваю дискомфорту. Ніякого!

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    тіки потім не кажіть що ви "настоящий мужик", ога?
    НьЄ "сідЬєл".
    Не зарікаюсь, звичайно, але поки що є, як є.

Та й у різних "жінок" є різне поняття про "женствінность" (і проявах "мужества"). У тебе своя "шкала оцінки", а у "СвЬєти з сусіднього під'їзду", свої.
    То, чого ти нав'язуєш свої "ценності" іншим? Скромніше бажано бути, аби не лізти у чуже життя ніяк і ніколи.

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    да, це моя думка. і я маю на неї право.
    Бачиш, у чому біда: особисто я нормально ставлюсь до того, що ти "маєш право".....
    От тільки зі своїми "розсуждЬєніями" ти знов-таки намагаєшся лізти "у чужу систему координат". А люди - вони різні.

Саме тому, що я "один з тих різних" (і не таких, як ти) у моєї дружини взагалі немає взуття на 12 сантиметрових підборах, а взимку вона одягне довжелезну шубу "до п'ят", а не "міні" плюс голий животік" (шоб "було видно"). Це при тому, що одяг і взуття вона вибирає переважно самостійно.

Саме тому їй також, як і мені, не подобається, коли у маршрутці якесь п'яне чмо з пляшкою пива у руці буде "дихати в скроню" й волати "женщіна, пЬєрЬєдайтЬє запройезд".

І, я теж....."маю право". Прикинь?
    2.0

Мене мало цікавлять особливості життя окремих людей.
    в тему Вам. Андрій Длігач

Нам, глупым, всё кажется: мамы – навеки.
    Морщинки. А вот уже высохли реки,
    И руки беспомощно воздух хватают.
    Чужих называем – «моя дорогая».
    Восторженно любим Париж и Женеву
    И всласть предаемся: угодие – чреву.
    Не вечна страна – как не вечна София;
    Бульдозеры рвутся – приходят _другие_.
    Бежим от неправды – она торжествует.
    Бежим от экранов, где Фирташ и Клюев.
    Бежим от падения: гривны – на евро.
    Бежим от Майданов – спокойнее нервам.
    Бежим от родителей – кажемся старше.
    Бежим от речей, от парадов и маршей.
    Бежим от киреевых, дальше от Юли,
    Нам слаще Анталия в этом июле.
    Бежим, когда четкого просят ответа:
    «А ты за кого? И какого ты цвета?»
    Бежим, когда сносят дома на Подоле;
    От нищих бежим и кричащих от боли.
    «Не наше.
    Не надо.
    Пожалуйста, хватит!»
    Скорей, с головою зарыться в кровати,
    Не знать
    И не слышать.
    «Не бейте на совесть!»
    Бежим – не куда, а откуда! – на поезд,
    Авто, самолеты – подальше от детства,
    И чтоб не зависеть, и чтоб отсидеться.
    Бежим… Может как-то само рассосется?
    «Ну что я могу?» – лучше пузо под солнце.
    Бежим – и от нас ничего не зависит,
    Поскольку бежим и от лжи, и от истин.
    Подальше от Портникова и от власти;
    Казалось: когда ни при чем – безопасней…
    Когда ни при чем, «на краю наши хаты»,
    В развале страны мы вдвойне виноваты.
    Це при тому, що одяг і взуття вона вибирає переважно самостійно.
    екоє досягнення )))))

у моєї дружини взагалі немає взуття на 12 сантиметрових підборах, а взимку вона одягне довжелезну шубу "до п'ят", а не "міні" плюс голий животік" (шоб "було видно")
    у Вас явно комплекси.
    У тебе своя "шкала оцінки"
    ну і класично - ми з Вами дітей не хрестили, а "тикання" незнайомим людям навіть на форумі честі не додає.
    Пророк

"Класично", на на форумах звертання на "ти" ("Ви") підтримує (не підтримує) у різні часи плюс/мінус половина користувачів.
    Хочеш, аби на цьому форумі "принудітЬєльно вписали в правила" тільки звертання "на Ви", внеси пропозицію адмінам.

"По темі" (про транспорт) - все, слова закінчились? Турнікети не подобаються? Все "плохо", але "мінять не будем, бардак наше всЬо".
    Тепер будемо мусолити "про колір глаз та мужність"?
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ми не одні. Он Чернігів такою ж фігньою страждає.
+ Ответить в теме
Страница 127 из 149