Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей934Благодарности

Результаты опроса: Чи вважаєте Ви за доцільне підвищити ціну на проїзд у автобусі до 1 грн. 25 коп.?

Голосовавшие
102. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так

34 33.33%
  • Ні

46 45.10%
  • Треба зробити меншою ніж 1 грн.

22 21.57%
+ Ответить в теме
Страница 126 из 149
Показано с 1,251 по 1,260 из 1483.
    Пророк

Re: Підвищення тарифу на проїзд

Ответ Сообщение от s27501 Посмотреть сообщение
    Сегодня в Полтавском висныке опубликовано решение о повышении тарифа до 2 грн. Только я что-то не пойму, когда успели созвать сессию горсовета.
    На самом деле решение было принято уже давно "в узком кругу ограниченных людей". А формальности... Вот здесь есть что-то о них.

Пророк

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    так это нормальный подход, заходят все через передние двери, а выходят через задние. оплата водителю. остановки только по нажатию кнопки в салоне, или стоящий на остановке поднимает руку
    c этим не спорю, но турникет и сидячие места??
    2.0

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    Было бы желание
    ооот!

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Общественным транспортом езжу редко
    Аналогічно!
    а чого ви тоді взагалі нервуєтеся, хто свою ж.. куда притуляє? може у людини був важкий день, і їй конче треба сісти. бо хіба рідкісною є картинка, коли "нормальні мужики", гордость нації блять, сидять, клацають в тіліфончіку, і тьотки, на каблуках, з торбами в зубах героїчно стоять. і хоть хто свою ж... підніме?
    Пророк

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    А нічого, що у Москві, наприклад, цілий автобус-гармошка через передні двері "вантажиться" на кожній зупинці?
    Не дай божЕ. Це самий більший дебілізм, який може бути - швидше пішки дійти, ніж таке чекати.

так это нормальный подход, заходят все через передние двери, а выходят через задние. оплата водителю. остановки только по нажатию кнопки в салоне, или стоящий на остановке поднимает руку
    Вибачте, забула, де саме ви живете.. Десь на півночі Європи наче ж.
    Я здивована, шо ви це вважаєте нормальним підходом. Не багато де була в Європі, але там, де була - такого точно не бачила. От згадую Польшу - як же чудєсно все зроблено. Які турнікети?!! Ви шо! Який водій! Це ж абсурд - заходити через одні двері в довжелезний автобус і платити всім налічкою водієві! Кожна людина заходить в ті двері, шо до неї ближчі, сідає чи стає, де хоче і тоді вже проводить карткою - розплачується за проїзд. При чому картрідерів цих - вагон і ти не мусиш протискатися через весь салон.

Я вже бачу, шо зараз набіжать і скажуть, шо в нас ця схема не працюватиме, бо люди не будуть своєю карткою проводити і т.д. - окей! інший приклад:

Грузія: як ви всі знаєте, вони лише недавно вибралися з страшної Ж і розвиваються семимильними кроками. Ну, але все одно країна досить бідна, транспорт поганенький. Маршрутки в них не ліпші, ніж у нас, але черг немає, бо на вході електронний пристрій для зчитування карток (без турнікету, звісно, чай! не в москві диких звірів перевозять). Кожна людина, шо заходить в маршрутку - проводить картою. От це дійсно - секунда діла. Це швидше навіть, ніж дати 2 грн водієві, бо інколи треба ще привертати його увагу. Ну і ніякої здачі, ніяких налічок.
    Пророк

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Не дай божЕ. Це самий більший дебілізм, який може бути - швидше пішки дійти, ніж таке чекати.

Вибачте, забула, де саме ви живете.. Десь на півночі Європи наче ж.
    Я здивована, шо ви це вважаєте нормальним підходом. Не багато де була в Європі, але там, де була - такого точно не бачила. От згадую Польшу - як же чудєсно все зроблено. Які турнікети?!! Ви шо! Який водій! Це ж абсурд - заходити через одні двері в довжелезний автобус і платити всім налічкою водієві! Кожна людина заходить в ті двері, шо до неї ближчі, сідає чи стає, де хоче і тоді вже проводить карткою - розплачується за проїзд. При чому картрідерів цих - вагон і ти не мусиш протискатися через весь салон.

.
    У нас наверно %95 пассажиров общественного транспорта оплачивает проезд смарт картами на которые закидывают либо сумму либо месячный проездной, т.к. это намного дешевле, чем оплатить проезд наличкой водителю! Про турникеты я ниче не говорил, у нас даж в метро нет турникетов
    Пророк

Про турникеты я ниче не говорил, у нас даж в метро нет турникетов
    А, тобто, просто всі заходять через передні двері. а виходять через задні? Ну, добре, шо нема турнікета, але все ж це сповільнює рух, якшо автобус великий, і всі заходять через одні двері. Це настільки не довіряють людям, шо запускають тільки через передні?
    Пророк

Грузія: як ви всі знаєте, вони лише недавно вибралися з страшної Ж і розвиваються семимильними кроками. Ну, але все одно країна досить бідна, транспорт поганенький. Маршрутки в них не ліпші, ніж у нас, але черг немає, бо на вході електронний пристрій для зчитування карток (без турнікету, звісно, чай! не в москві диких звірів перевозять). Кожна людина, шо заходить в маршрутку - проводить картою. От це дійсно - секунда діла. Це швидше навіть, ніж дати 2 грн водієві, бо інколи треба ще привертати його увагу. Ну і ніякої здачі, ніяких налічок.
    В Росії теж хочуть зробити дещо подібне, тобто, залишити оплату картками і прибрати турнікети. Але, для боротьби із "зайцями" пропонують значно збільшити штраф за безквитковий проїзд і розширити повноваження контролерів. Зокрема, надати їм право брати штрафи на місці і затримувати тих, хто відмовляється платити, з подальшим доправлянням порушників у відділення поліції. Кому цікаво - подробиці тут.
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    а чого ви тоді взагалі нервуєтеся
    Ну, по-перше, мені нервуватися не доводиться. Нехай про це голова болить у того, хто наступає мені "на туфЬЄль".

хто свою ж.. куда притуляє?
    Єслі я зайшов у маршрутку першим, то "першим встав у тапки". Відповідно першим оплачу проїзд ("як положЕно"), і першим посажу свої сідниці на сидіння.
    Пачіму?
    А тому, що я чітко розумію різницю між "маршрутне таксі" і просто автобус/тролейбус.

може у людини був важкий день
    Мене мало цікавлять особливості життя окремих людей. Тому, краще для таких "людей" прожити той "важкий день" і не перетворити його на "важку жизнь" (у подальшому).
    Тобто, тут як ніколи актуальний вислів про те, що:
    "Права однієї людини закінчуються там, де починаються права іншої."

і їй конче треба сісти.
    Так "без питань". Але тільки після мене, тобто у порядку черги. І ніяк інакше.
    Зайдеш раніше мене - сядеш. Зайдеш після мене - сядеш тоді, коли всядуся я.

бо хіба рідкісною є картинка, коли "нормальні мужики", гордость нації блять, сидять
    Ну, по-перше, ті "тьотки, що БЛ..." - це не "тьотки" у повному розумінні слова, а "бидло" (незалежно, від місця народження і "вЬєросповіданійа").
    І незалежно від того, "в афтобусЬє лі йедуть, чи на пріватном месердесе", вони такі ж "бИчки", як і ведуча родзінська у своєму відомому "кіно про гаїшників".
    Пачіму? Патаму што нормальні люди знають слова на "БЛ" і на "Х", але по-різному їх використовують/вживають (чи не використовують).

клацають в тіліфончіку
    То "ніщеброди" клацають.....Такі ж, як і ті, хто "мітить на місце"...Тіпа "зарісовацця тіліфоном".
    Або по справам клацають. Мають право, якщо йому треба. Аби стороннім не заважав (як "меломани" у навушниках за 20 гривень).
    І "клацання" аби відбувалося у "безшумному режимі", а не з уродським "пі-пі-пам-пам".

і тьотки, на каблуках
    "Тьотки" з каблуками народилися чи що? Незручно "на каблуках"? То купи собі нормальне взуття, яке зручне тобі.
    А то "як обізяни" поглядають одне на одного, але......все, як у Великого Кобзаря:
    "Караюсь, мучусь, та не каюсь!"

Або в "соврімЬєнном ісполнЬєнійі":
    "Мыши плакали, кололись, но продолжали жрать кактус!"

з торбами в зубах героїчно стоять.
    ПутЬєй рішенійа декілька, зокрема:
    Можна не набирати "багато торбів"....
    Можна стояти "як всі"...
    Можна стояти не героїчно, сісти на підлогу (шо, нє годиЦЦя, бо "люди засмійуть"?)...

А можна і "болЬєє кардінальнойе рішенійє" прийняти: це сісти у іншу маршрутку у порядку черги.
    Але, у тому то і біда, що у полтавців особливо добре розвинений "стадний інстинкт" і почуттям поваги не пахне ні до себе, ні до іншого.
    Тому й твориться бардак. І на тому все й закінчується.....
    Не потрібна вам черга у маршрутку (бо це ж значить треба прийти на зупинку завчасно, а не внагляк вскочити поперед усіх і пробігти на сидіння заднього ряду чи "біля віконця").
    При цьому, вставши з ліжка "безпятівосЬЄмь, уже опаздивайу!"

і хоть хто свою ж... підніме?
    Я звичайно розумію, що ти маєш право на свою думку. Але поважай й права інших на те ж саме.
    З яких таких "побуждЬєній" хтось тобі щось "повинен"?
    Та навіть у палаючому лісі чи на "Титаніку" я маю право зробити так, як вважаю за потрібне.

Ситуація виглядає досить просто.
    Я маю потребу чи бажання поїхати із точки "А" у точку "Б".
    У мене є бажання "протрясти пузом" до зупинки, на якій я зможу "придбати послугу" й "орендувати" частину мікроавтобуса "Рута" включно з пасажирським сидінням, який працює у режимі таксі, яке рухається за заздалегідь встановленим маршрутом. Тобто це "маршрутне таксі" (у Полтаві так написано на "маршрутках", правильно?).

Виходить, що я "придбав/купив послугу" та "орендую" частину маршрутки, заплативши за неї "живі справжні гроші".
    Надає мені перевізник послугу, я їду собі "на сидячому місці" з Південного вокзалу до "вулиці Богдана п'яного".....
    Але, обарзЬєвший "бидловодітЄль" хоче "накосити максимум бабла" і йому "по барабану" те, що брати "стоячих" пасажирів заборонено.
    Сидячі місця маршрутки вже зайняті, але він зупиняється і починає набирати пасажирів "під стелю" (ібо "бабло нЬє пахнЬєт").....

І тут з'являєштся ти, така кльова краля, яка знає словосполучення "БЛ" і слово на "хЄ"....
    Ти стоїш біля мене на своїх "каблуках" по 15 сантиметрів, дихаєш мені в голову та намагаєшся покласти на мене свої пишні груди....
    Мало того, що ти "така красіва" порушуєш моє право на спокій (завдяки тому "бидловодітЬєлю", який порушив наші з ним "договірні відносини")...
    Так ти ще й хочеш (десь там у душі претендуєш) на те, аби я тобі "переуступив" вже придбаний мною раніше товар/послугу???

ДьєФФочка ти "пишногрудая", а нЬЄ в роду брітанской каролЬєви ти народілася?
    А не "лЄпо лі нЬЄ бяшеть" тєбЬє било пройтісь на южний вокзал і там купіть єту "послугу" у водія маршруткі ранЬше міня?
    Пророк

А, тобто, просто всі заходять через передні двері. а виходять через задні? Ну, добре, шо нема турнікета, але все ж це сповільнює рух, якшо автобус великий, і всі заходять через одні двері. Це настільки не довіряють людям, шо запускають тільки через передні?
    За то входящие люди не мешают выходящим
    Пророк

Я здивована, шо ви це вважаєте нормальним підходом. Не багато де була в Європі, але там, де була - такого точно не бачила.
    Надо больше бывать )) Абсолютно нормальный и удобный подход. Используется не только "десь на півночі" )
    Просто такой нюанс есть, что там в автобус по головам не лезут и не стоят как сардины в банке.
    В Чехии, например, билетики по времени продаются. Заходишь в транспорт (через любые двери:) ), компостируешь, на билетике печатается время посадки.

Из всего вышесказанного в теме следует, что газельки и другие руты должны исчезнуть как класс, кондуктора туда же, по городу ходить автобусы большой вместительности, льготы урезаны по максимуму, транспорт ходит четко по расписанию и утвержденному маршруту.
    Все просто, осталось реализовать ))
+ Ответить в теме
Страница 126 из 149