Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей934Благодарности

Результаты опроса: Чи вважаєте Ви за доцільне підвищити ціну на проїзд у автобусі до 1 грн. 25 коп.?

Голосовавшие
102. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так

34 33.33%
  • Ні

46 45.10%
  • Треба зробити меншою ніж 1 грн.

22 21.57%
+ Ответить в теме
Страница 125 из 149
Показано с 1,241 по 1,250 из 1483.
    Зануда

Re: Підвищення тарифу на проїзд

infospacer, я от дивлюсь на запропонований Вами проект...чудовий, можливо, варіант. Я тут не фахівець, точно не скажу. Але от те, що я 100500 разів проходив, це та маленька обставина, що якщо у проекті не передбачена "котлета", яку можна потім "відкатити" чи "розпилити" ))) то це нікому не буде цікаво.
    Є в Україні талановиті люди, можуть і проекти гарні пропонувати, і розрахунки виконувати. Справа не у тому, що ніхто не розуміє, як треба оптимізувати роботу у тому чи іншому напрямку. І не в тому, що коштів не вистачає. Просто їх крадуть, от і все.

Пророк

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    infospacer, я от дивлюсь на запропонований Вами проект...чудовий, можливо, варіант. Я тут не фахівець, точно не скажу. Але от те, що я 100500 разів проходив, це та маленька обставина, що якщо у проекті не передбачена "котлета", яку можна потім "відкатити" чи "розпилити" ))) то це нікому не буде цікаво.
    Є в Україні талановиті люди, можуть і проекти гарні пропонувати, і розрахунки виконувати. Справа не у тому, що ніхто не розуміє, як треба оптимізувати роботу у тому чи іншому напрямку. І не в тому, що коштів не вистачає. Просто їх крадуть, от і все.
    Да неужели?!! Бли-и-и-ин, а я и подумать не мог!!!

Пророк

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Чисто технически это не так уж сложно. 2-4 человека на остановке вполне способны посчитать количество прибывающих и отъезжающих на всех видах транспорта с весьма небольшой погрешностью. Было бы желание.
    Недавно читал, что мер Винницы для подсчета автомобильного траффика и перепрограммирования системы светофоров в городе организовал на неделю студентов винницкого строяка. Почему бы нам такого не сделать?
    Было бы желание
    Пророк

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    Недавно читал, что мер Винницы для подсчета автомобильного траффика и перепрограммирования системы светофоров в городе организовал на неделю студентов винницкого строяка. Почему бы нам такого не сделать?
    Было бы желание
    Думаю, Полтава и Винница - не первые и не единственные города, в которых имеется проблема оптимизации транспорта. И существуют вполне себе профессиональные методики решения этих вопросов. Было бы желание.
    Філософф

Да-да, у нас, ПГС-ників навіть предмет такий є, транспорт називається, і по ньому курсова із дорожнім вузлом і розрахунком кількості одиниць різної техніки на перехрестях і зупинках. Але кому це нужно, у тих хто цим керує є машини, власні водії, вертольоти і транспортні парки громадського транспорту, призначені привозити бабло власнику, а не перевозити пасажирів.

А замість спеціалістів у відділах сидить плємянніца Катєнька, яка вміє тільки фото робити на калькулятор і в ютуб заходить з айфона.
    І кстаті, хто жалується на наших водіїв - рекомендую з'їздити в Росію, принаймні в Татарстані водії великих автобусів водять гірше, ніж наші маршрутчики, тормозять різко, рушають, петляють. А кондуктори можуть обкласти таким матом, як прораб на будівництві (і їй у відповідь також весело поллється мат).
    Гуру

Сегодня в Полтавском висныке опубликовано решение о повышении тарифа до 2 грн. Только я что-то не пойму, когда успели созвать сессию горсовета.
    Пророк

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    Было бы желание
    Уксус писала по цьому дипломну роботу. Чесно стояла і рахувала машини на самих більших перехрестях Полтави. Але ніде це не втілилося далі дипломної.
    Пророк

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    Общественным транспортом езжу редко
    Аналогічно!

и больше всего меня напрягают в нем "передасты", которые несмотря на надпись "оплата при входе" лезут в салон(до этого стояли 10 минут на остановке и не смогли подготовить деньги на проезд), а потом считают, что половина пассажиров должна суетиться\отвлекаться и передавать его деньги, а потом еще и сдачу мелочью возвращать.
    От тут прямо в точку!
    Я колись описав цю тему, коли "хитровимахані полтавці" біжать через весь салон маршрутки на задні сидіння, щоби "всадити свою ср...", а потім починається:
    "Мужчина, передайтЬє за пройезд!"....

Там мене тут більша половина ніяк не могла зрозуміти, мовляв:
    "А шо тут такого?" "Шо, тяжЬєло чи шо?"

ТАк вт если проезд будет 2гр то удобнее будет при входе просто сунуть водителю двушку, не задерживая посадку, а во вторых не нужно ждатть\передавать сдачу.
    Ага...Називається: балалайка сЬєміструнная!".
    У Полтаві "бидлонасьЄлЬєнійЄ" як бігало повз водія, так і буде бігати....
    Хоч "руб" проїзд, хоч "два", хоч "п'ятЬорка".

Свою ж "Ж" треба всадити, поки хтось інший не вскочив!
    Як був бардак, так і буде.

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    мушу чекати якогось чолов"ягу, шо повністю всім своїм туловищем загородив прохід, бо хоче розплатитися на вході) - це менше зло.
    Правильно, нічого пхатися без черги і "просочуватися в салон". Приготуй оплату, заплати, і проходь.
    Хто перший встав - того і тапки.
    А то, виходить, що мужик нормальний, але "лох по жизні".
    Зате "грамотні" зразу повз нього пробігають, всідаються.... А ти "нормальний мужик" - стій і трясись під стелею, а ми "розумники" будемо сидіти на сидіннях та гризти соняшникове насіння.

А нічого, що у Москві, наприклад, цілий автобус-гармошка через передні двері "вантажиться" на кожній зупинці?
    І влазить туди "стопідісятчоловік" у ясну днину? І стоїть черга на вулиці "і в зной, і в стужу", не розмокає.

Варіант з тролейбусом:

Або ось такий варіант в маршрутці:

При цьому проїзд у них коштує 7-8 гривень, а дизпаливо для автобуса - дешевше, ніж у нас.
    Головне - аби був хазяїн, який зможе "привчити" навіть тих, кому хочеться, аби був бардак.

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Простая иллюстрация, - где УМАК?
    Вы просто не представляете, сколько мелких предпринимателей именно на свалку и ушли.
    Як де?
    Алюміній порізаний, переплавлений і мабуть вже давно з тих Volvo зробили у Китаї нові "розкладушки" для пляжу....
    Більше 1 000 000 гривень боргу залишилось "завдяки пільговим перевезенням".
    Пророк

та это гониво с этими турникетами в автобусе. а рассаживать только по сидячим местам - не хилая нагрузка на траффик.
    Пророк

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    А нічого, що у Москві, наприклад, цілий автобус-гармошка через передні двері "вантажиться" на кожній зупинці?
    І влазить туди "стопідісятчоловік" у ясну днину? І стоїть черга на вулиці "і в зной, і в стужу", не розмокає.
    http://s7.postimg.org/fxucfbgiv/image.jpg

Варіант з тролейбусом:
    http://s7.postimg.org/m5xapxkkn/image.jpg

Або ось такий варіант в маршрутці:
    http://s10.postimg.org/4gpgyaath/image.jpg

При цьому проїзд у них коштує 7-8 гривень, а дизпаливо для автобуса - дешевше, ніж у нас.
    Головне - аби був хазяїн, який зможе "привчити" навіть тих, кому хочеться, аби був бардак.
    так это нормальный подход, заходят все через передние двери, а выходят через задние. оплата водителю. остановки только по нажатию кнопки в салоне, или стоящий на остановке поднимает руку
+ Ответить в теме
Страница 125 из 149