Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей934Благодарности

Результаты опроса: Чи вважаєте Ви за доцільне підвищити ціну на проїзд у автобусі до 1 грн. 25 коп.?

Голосовавшие
102. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так

34 33.33%
  • Ні

46 45.10%
  • Треба зробити меншою ніж 1 грн.

22 21.57%
+ Ответить в теме
Страница 123 из 149
Показано с 1,221 по 1,230 из 1483.
    2.0

Re: Підвищення тарифу на проїзд

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    тебя правда не напрягает когда ты в транспорте слушаешь музыку в наушниках или читаешь книгу, а тебя постоянно дергают "передайте!"
    напрягає. але нічого смертельного в цьому немає. "1 хвилина" розтягнеться в 10 з урахунком повільних бабушок, здачі із 100 грн, і перерахунку 2,5 по 10 копійок. а картки на вхід в автобуси Мамайка обіцяв бозна коли , але потім, схоже, забув. і всі забули разом з ним.

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Чи Вам подобається вічний екстрим громадського транспорту через нестачу коштів у перевізника на достатню кількість нормального рухомого складу, із тверезими та адекватними водіями?
    залежність якості послуг від прибутку умовна. в більшості випадків це залежить від персони водія. чому до одного в маршрутку заходиш і там як в церкві, а в іншого - смердить і брудно?
    плюс народ, яке нафік подорожчання, коли в Києві з його глобальними відстанями комунальний транспорт (аууу, де в Полтаві комунальний транспорт крім "Місто без околиць"???) коштує (увага!) 1 грн 50 коп. це трамвай, тралік і автобуси НеоЛаз, великі такі, типу Вольво.

Пророк

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    kobieta тебя правда не напрягает когда ты в транспорте слушаешь музыку в наушниках или читаешь книгу, а тебя постоянно дергают "передайте!" ? Может лучше на 1 минуту позже зайти в маршрутку и спокойно ехать?
    Кстати говоря, про музыку. Вот эти вот все сраные меломаны - они обычно ж музыку слушают так что слышно ее аж на улицу. Вот уж кто напрягает, так это вот такие вот любители музыки.
    2.0

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    З нашими пільговиками і дорогами, любий транспорт буде терпіти збитки, бо місяць їзди навіть на кільцю уб'є самий новий автобус.
    хех..пічалька. але у мене за три останні тижні в зв"язку з цим три пригоди. одне відпале колесо в маршрутці "Зеленого Слона", і двічі репнуті колеса в таксі.
    Пророк

Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    Кстати говоря, про музыку. Вот эти вот все сраные меломаны - они обычно ж музыку слушают так что слышно ее аж на улицу. Вот уж кто напрягает, так это вот такие вот любители музыки.
    До речі, да. Помниться, колись йшли з Ялиною і вона вже не витримала та порадила чуваку, шоб мама йому купила нормальні навушники, бо це ужас.
    Останній раз, коли я сильно страдала від цього - потяг Київ-Полтава, купе, ніч: лежу я... і яке там спати... в чувака з навушників такі баси валять (чи він спить під них, чи ні - мене це не обходить, але чому я повинна слухати "відходи" його музики?!!).
    Або купуй нормальні навушники які будуть все в тебе валити, або слухай, як миша!
    Пророк

Я вже розповідала ,як економлячи на проїзді (ходячи пішки) ми за пару місяців купили собі два нормальних вєліка.
    До речі, теж варіант. Моя бабуся у 60-ті роки у передпенсійному віці ходила кожний день пішки на роботу і з роботи майже через усе місто. І нічого, слава Богу, дожила майже до 94 років, чого й усім бажаю. І своєму малому ми вибирали школу і секцію виходячи, в тому числі, і з можливості добиратися пішки. Це і зекономлені кошти, і користь для здоров'я (особливо, у холодну пору року, коли громадський транспорт, серед іншого, є ще й розплідником всіляких інфекцій).
    За ці гроші ми могли б купити утриману вісімку спокійно. І так, ми возимо дитину на вєліку, вже 3-й рік, в цьому сезоні мені нажаль прийдеться і в теплу пору користуватись громадським транспортом. З нашими пільговиками і дорогами, любий транспорт буде терпіти збитки, бо місяць їзди навіть на кільцю уб'є самий новий автобус. Але чому за це повинні платити пасажири?
    А хто буде за це платити? Держава? Цікаво, чи може хтось на форумі озвучити цифри, як сумлінно держава платить перевізникам за пільгових пасажирів. Та й скільки тих пільговиків у приватному транспорті?
    Автомобілісти, наскільки я знаю, платять якісь податки на утримання доріг, тож хай вимагають їх ремонту.
    Платять, і не мало (іде відрахування з кожної проданої тонни палива, виходить на державу навіть більше ніж раніш, коли платили транспортний податок). І як Ви пропонуєте автомобілістам вимагати ремонту доріг?
    Я знаю власника газелі, який до кризи мав одну маршрутку, а тепер має два богданчика, руту і пару маршруток, і прекрасно себе почуває. Так що це не показник, так, зараз важче пробитися на маршрут(але ж це не вина пасажирів), бензин за останній рік здається не подорожчав на 25%, щоб знову піднімати проїзд.
    Це як раз показник того, що на пасажирських перевезеннях зараз легше заробити, ніж на вантажних.
    Хай пустять більше тролейбусів по кільцю, зроблять в них проїзд по 1,75 і приберуть пільговиків - і буде прекрасний екологічний рентабельний транспорт(по результатам їхніх звітів у нас весь транспорт збитковий, тільки електротранс заробляє). Але ж тоді шановний власник ЕКО, АВА і інших експресів не зможе поїхати влітку із родиною на каріби, але це ж теж не проблеми пасажирів?
    Ці пропозиції, як я розумію, до міської влади. Але, наскільки я знаю, навіть оті нещасні 10 нових тролейбусів на кільці були придбані з величезними зусиллями, проект кілька разів переглядали, не знали, чи капітально лагодити старі, чи купляти нові, такі вирішили, що краще нові (ага, їх же видніше, хоч їх і вийшло менше). А щоб повністю забезпечити "кільце" самим лише електротранспортом, для цього транспортному відділу місквиконкому прийшлося б ой як побігати, щоб знайти гроші на придбання і людей на обслуговування цієї техніки. Ви що? Дозвільно-корупційна діяльність набагато спокійніша (та й вигідніша, можливо). А щодо пільговиків - то тут взагалі немає мови. Той мер, хто відмінить пільговий проїзд, наступний раз може і не балотуватися. Не буде сенсу
    Якщо ж говорити про екологічність електротранспорту - то так, ТЕС з її трубами з вулиці не видно.
    модератор

Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    Это вообще отдельная тема. Бесят такие так же как и гопота слушающая музыку через динамик телефона и "глухих повезли" у котрых музыка через открытые окна машины валает так что вся улица "слушает"...
    Пророк

Покращення не за горами!
    2.0

А хто буде за це платити? Держава?
    чьото якто в тему
    Пророк

Я вже розповідала ,як економлячи на проїзді (ходячи пішки) ми за пару місяців купили собі два нормальних вєліка.
    а можно ссылочку? а то я не представляю, как на проезде можно сэкономить ≈4000 в месяц.

Той мер, хто відмінить пільговий проїзд, наступний раз може і не балотуватися. Не буде сенсу
    точно подмечено )))

А вообще, я понимаю, что подорожание неизбежно, что парк нужно обновлять, ремонтировать и т.д. Но просто бесит, когда рассказывают, что половина транспорта катается себе в убыток. Та если бы он не приносил прибыли, владельцы на следующий же день пораспродавали свои тазики и прикрыли лавочку! А так же ж, в открытую лапшу на уши вешают и не краснеют.
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Но просто бесит, когда рассказывают, что половина транспорта катается себе в убыток. Та если бы он не приносил прибыли, владельцы на следующий же день пораспродавали свои тазики и прикрыли лавочку! А так же ж, в открытую лапшу на уши вешают и не краснеют.
    Простая иллюстрация, - где УМАК?
    Вы просто не представляете, сколько мелких предпринимателей именно на свалку и ушли.
+ Ответить в теме
Страница 123 из 149