Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей934Благодарности

Результаты опроса: Чи вважаєте Ви за доцільне підвищити ціну на проїзд у автобусі до 1 грн. 25 коп.?

Голосовавшие
102. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так

34 33.33%
  • Ні

46 45.10%
  • Треба зробити меншою ніж 1 грн.

22 21.57%
+ Ответить в теме
Страница 122 из 149
Показано с 1,211 по 1,220 из 1483.
    Пророк

Re: Підвищення тарифу на проїзд

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Мова йде про порівняння актуальних цін і тих, шо плануються в ракурсі того, що прибуток при цьому не міняється.
    А я кажу про те, що не можна оцінювати актуальність ціни на проїзд, виходячи тільки з прибутків пасажирів. Чи Вам подобається вічний екстрим громадського транспорту через нестачу коштів у перевізника на достатню кількість нормального рухомого складу, із тверезими та адекватними водіями? Аби тільки проїзд не дорожчав, навіть трохи?

Пророк

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Чи Вам подобається вічний екстрим громадського транспорту через нестачу коштів у перевізника на достатню кількість нормального рухомого складу, із тверезими та адекватними водіями? Аби тільки проїзд не дорожчав, навіть трохи?
    Якшо перечитаєте, шо я писала, то побачите, що я і слова не сказала про те, що проти підвищення. Тобто, ну... ясно, шо чим дорожче шось мені обходиться, тим гірше, але саме з тим, шоб розплачуватися в маршрутці - мені, як і Вуду, було б зручніше давати просто 2 грн, а не 1,75.
    Але людей, які проти підвищення - розумію, бо вони мусять часто їздити і для них це суттєві витрати виходять.

Мені не подобається вічний екстрим, але я не бачу зв"язку між підвищенням цін та покращенням умов перевезення. Я рятуюся як можу - не злізаю з веліка.
    Пророк

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Але людей, які проти підвищення - розумію, бо вони мусять часто їздити і для них це суттєві витрати виходять.
    Мені не подобається вічний екстрим, але я не бачу зв"язку між підвищенням цін та покращенням умов перевезення. Я рятуюся як можу - не злізаю з веліка.
    Людям, які проти підвищення, можна поспівчувати (якщо, звісно, це для них справді суттєві витрати, а не елементарна жадібність). Але розуміти треба, що, якщо не підвищувати час від часу плату за проїзд, то й на нинішньому рівні умови перевезення довго не втримаються.
    Рятуватися, як зможеш - це зараз наше національне "хобі" (та, напевне, не тільки наше). Але ж не кожен може на веліку дітей по гуртках возити
    Пророк

Але ж не кожен може на веліку дітей по гуртках возити
    да, це я розумію і тому співчуваю людям, які мають роботи, на які ніяк поїхати на веліку, чи дітей треба розвозити з реквізитом об"ємним, чи ще шось таке
    Пророк

Але розуміти треба, що, якщо не підвищувати час від часу плату за проїзд, то й на нинішньому рівні умови перевезення довго не залишаться.
    Я вас умаляю )) Когда это в последний раз подорожание проезда улучшало его качество?
    ри?

Чи Вам подобається вічний екстрим громадського транспорту через нестачу коштів у перевізника на достатню кількість нормального рухомого складу,
    Якось я не наблюдаю покращення умов перевезення з кожним підвищенням тарифів на проїзд.
    Хто наблюдає? Укажіть мені, блск, я теж хочу "узрєть".

Merry Corpse, ми однаково мабуть не бачим "пакращіння", сліпці....
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Я вас умаляю )) Когда это в последний раз подорожание проезда улучшало его качество?
    Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Якось я не наблюдаю покращення умов перевезення з кожним підвищенням тарифів на проїзд.
    Хто наблюдає? Укажіть мені, блск, я теж хочу "узрєть".
    При тих підвищеннях, що у нас відбуваються, мова про покращення громадського транспорту не йде. Мова іде лише про його виживання, як такого. А взагалі, краще попитайте LAENа на цю тему, мені здається, він більш обізнаний
    Новачок

При тих підвищеннях, що у нас відбуваються, мова про покращення громадського транспорту не йде. Мова іде лише про його виживання, як такого. А взагалі, краще попитайте LAENа на цю тему, мені здається, він більш обізнаний
    Если не ошибаюсь, то большинство газелистов-маршрутчиков являются частниками. Если они бедные заняты выживанием, то почему не займутся другим делом? Грузовыми перевозками например.
    Пророк

Ответ Сообщение от Condor Посмотреть сообщение
    Если не ошибаюсь, то большинство газелистов-маршрутчиков являются частниками. Если они бедные заняты выживанием, то почему не займутся другим делом? Грузовыми перевозками например.
    Я не очень хорошо знаю структуру общественного транспорта, но думаю, что даже на "Газелях" водителей-хазяев совсем не большинство. А знаю я то, что:
    1) "Газели"-маршрутки не составляют основу общественного транспорта в Полтаве;
    2) на пассажирской "Газели" не очень-то займешься грузовыми перевозками;
    3) мой хороший знакомый, у которого было несколько грузовых "Газелей" (и не только "Газелей"), после осени 2008-го постепенно продал все машины, уволил водителей, раздал остатки взятых на раскрутку кредитов и сам сел за баранку последней "Газели", чтобы зарабатывать просто "на покушать". И я подозреваю, что он такой не один, потому что не могло только у него количество заказов уменьшится в разы.
    Філософф

Я вже розповідала ,як економлячи на проїзді (ходячи пішки) ми за пару місяців купили собі два нормальних вєліка. За ці гроші ми могли б купити утриману вісімку спокійно. І так, ми возимо дитину на вєліку, вже 3-й рік, в цьому сезоні мені нажаль прийдеться і в теплу пору користуватись громадським транспортом. З нашими пільговиками і дорогами, любий транспорт буде терпіти збитки, бо місяць їзди навіть на кільцю уб'є самий новий автобус. Але чому за це повинні платити пасажири? Автомобілісти, наскільки я знаю, платять якісь податки на утримання доріг, тож хай вимагають їх ремонту.
    Я знаю власника газелі, який до кризи мав одну маршрутку, а тепер має два богданчика, руту і пару маршруток, і прекрасно себе почуває. Так що це не показник, так, зараз важче пробитися на маршрут(але ж це не вина пасажирів), бензин за останній рік здається не подорожчав на 25%, щоб знову піднімати проїзд. Хай пустять більше тролейбусів по кільцю, зроблять в них проїзд по 1,75 і приберуть пільговиків - і буде прекрасний екологічний рентабельний транспорт(по результатам їхніх звітів у нас весь транспорт збитковий, тільки електротранс заробляє). Але ж тоді шановний власник ЕКО, АВА і інших експресів не зможе поїхати влітку із родиною на каріби, але це ж теж не проблеми пасажирів?
+ Ответить в теме
Страница 122 из 149