Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей934Благодарности

Результаты опроса: Чи вважаєте Ви за доцільне підвищити ціну на проїзд у автобусі до 1 грн. 25 коп.?

Голосовавшие
102. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так

34 33.33%
  • Ні

46 45.10%
  • Треба зробити меншою ніж 1 грн.

22 21.57%
+ Ответить в теме
Страница 121 из 149
Показано с 1,201 по 1,210 из 1483.
    ри?

Re: Підвищення тарифу на проїзд

Ответ Сообщение от s27501 Посмотреть сообщение
    А тариф в 2 гривни согласован и в ОДА и в АМКУ.
    Буквально тиждень-півтора тому АМКУ заборонив піднімати тариф до 2 грн.
    Странно...

Пророк

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    Общественным транспортом езжу редко и больше всего меня напрягают в нем "передасты", которые несмотря на надпись "оплата при входе" лезут в салон
    Прикол! Мене напрягають якраз ті, шо хочуть заплатити при вході. Тариф 2 грн ще ніхто не зробив, тому люди завжди чекають здачу. Варто хоча б одному "свідомому" приготувати свої 2 грн (в кращому випадку) на зупинці, як за ним вишиковується довжелезна черга на зупинці і всі чекають, доки ж він нарешті забере здачу і просунеться всередину. А якшо ще й дощ - то просто проклинають його. По-моєму всі завжди поспішають і набагато ефективніше в наших умовах всім зайти (сісти чи стати), а потім вже розплачуватися - не затримуючи при цьому нікого.
    модератор

угу, в Полтаве еще недавно люди раком в маршрутках без стоячих мест ездили... может когда нибудь и оплачивать проезд при входе научаться, не говоря уже про формирования очередей на остановках как это принято в Харькове или Киеве , например.

kobieta тебя правда не напрягает когда ты в транспорте слушаешь музыку в наушниках или читаешь книгу, а тебя постоянно дергают "передайте!" ? Может лучше на 1 минуту позже зайти в маршрутку и спокойно ехать?
    Пророк

Ответ Сообщение от s27501 Посмотреть сообщение
    Ну в магазине же ходит мелочь. Ничего страшного здесь нет.
    В некоторых странах и пешком ходят - тоже ничего страшного...
    Філософф

Да, траліки ввечері їдуть пусті, бо в 7-30 всі траліки їдуть в депо. Реально, у нас гурток закінчується в 19-00, то ми стоїм до ГРЛ ждемо (якщо наш місто без околиць на Рибці не приїхав) то всі траліки практично їдуть у депо (зараз може і ні, а от весною ранньою та взимку да). У 8 годин вечора практично весь транспорт вже їде додомку, кільцеві "до г.Сталінграда", років 3 тому ми з ГРЛ виходили до 10 годин, щоб попасти на транспорт, а зараз у 8 з ГРЛ вже практично не виїдеш.
    Да, подорожчання на 25 коп наче не ощутиме, вони тим і користуються. Але якщо везти дитину в садок, а потім їхати на роботу, тоді на гурток, і може ще на гурток, і додому, то на 2-х дорослих людей в день на проїзд витрачається 20 грн. А в місяць це подорожчання може набігати і 200грн для сім'ї. Але з/п на 200 грн ніхто не підніме, бо проїзд подорожав.
    Пророк

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    kobieta тебя правда не напрягает когда ты в транспорте слушаешь музыку в наушниках или читаешь книгу, а тебя постоянно дергают "передайте!" ? Может лучше на 1 минуту позже зайти в маршрутку и спокойно ехать?
    Мене напрягає наш громадський транспорт ЗАГАЛОМ з усіма його негараздами, тому я стараюся з березня по зиму їздити на веліку. Але от передавання грошей - це саме менше, шо мене напрягає, і в порівнянні з тим, шо я мушу чекати на холоді (сто разів було таке взимку, шо я прождала 10 хв на зупинці і вже як льодяшка, так ще й як приїхала маршрутка, мушу чекати якогось чолов"ягу, шо повністю всім своїм туловищем загородив прохід, бо хоче розплатитися на вході) - це менше зло. Якшо в маршрутці відносно пусто, то я зазвичай підхожу сама до водія і віддаю гроші (не передаю), якшо ж напхано і продиратися навіть нема сенсу - передаю звісно. Часто бачу субчиків, шо возмущаються і не хочуть передавати. Таке враження, шо люди сприймають маршрутку, як якесь комфортне місце, де можна вгніздитися і читати книжку з задоволенням. Я ж сприймаю маршрутку, як місце, де нада вижить любой ценой, і якшо хочу читати книжку, то розумію, шо це екстрім і ніякого уюта не чекаю.
    Пророк

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    Да, подорожчання на 25 коп наче не ощутиме, вони тим і користуються. Але якщо везти дитину в садок, а потім їхати на роботу, тоді на гурток, і може ще на гурток, і додому, то на 2-х дорослих людей в день на проїзд витрачається 20 грн. А в місяць це подорожчання може набігати і 200грн для сім'ї. Але з/п на 200 грн ніхто не підніме, бо проїзд подорожав.
    А тепер уявіть, що всі ці поїздки ви виконуєте власним автомобілем. Зверніть увагу, скільки зараз коштує бензин... А відносно якісний бензин (на кшталт "Мустанг"у, наприклад)... І витрати на авто самим бензином да-а-а-алеко не закінчуються. Так що оті 20 грн. на день Вам манною небесною здадуться. "Автомобіль не розкіш", ага
    Пророк

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Так що оті 20 грн. на день Вам манною небесною здадуться.
    Ви так написали, наче вас хтось силою змусив купити машину. Чи безвихідь вас до цього штовхнула? (це я на випадок, якшо ви спитаєте, чи хтось силою людей на маршрутки штовхає)
    Пророк

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Ви так написали, наче вас хтось силою змусив купити машину. Чи безвихідь вас до цього штовхнула? (це я на випадок, якшо ви спитаєте, чи хтось силою людей на маршрутки штовхає)
    Ні, я так написав, тому що сума 20 грн. за проїзд в день на транспорті (враховуючи кількість поїздок того, хто про ці 20 грн. писав) - це не така вже й велика сума, порівняно з вартістю утримання того транспорту.
    Пророк

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Ні, я так написав, тому що сума 20 грн. за проїзд в день на транспорті (враховуючи кількість поїздок того, хто про ці 20 грн. писав) - це не така вже й велика сума, порівняно з вартістю утримання того транспорту.
    Справа в тому, шо люди, які тут от переживають і обговорюють це, частіше за все не порівнюю взагалі з власним транспортом, тому що про це і мови нема - шоб його утримувати, треба хоч якось нашкребти грошей, шоб купити щось хоч саме погане.

Мова йде про порівняння актуальних цін і тих, шо плануються в ракурсі того, що прибуток при цьому не міняється.
+ Ответить в теме
Страница 121 из 149