Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей934Благодарности

Результаты опроса: Чи вважаєте Ви за доцільне підвищити ціну на проїзд у автобусі до 1 грн. 25 коп.?

Голосовавшие
102. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так

34 33.33%
  • Ні

46 45.10%
  • Треба зробити меншою ніж 1 грн.

22 21.57%
+ Ответить в теме
Страница 113 из 149
Показано с 1,121 по 1,130 из 1483.
    Пророк

re: Підвищення тарифу на проїзд

Офтоп:
    Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    vladd, хочу спитати, а який сакральний зміст Ви закладаєте коли починаєте писати ото таким коверканим стилем, і не російською і не українською. Який це має зміст?
    Я ж колись вже пояснював, поясню ще раз: так звучить "полтавський русЬкий єзиГ".
    А що, дуже ріже око пересічному читачу-полтавцю?

Мушу зазначити, що деякий період свого життя я мешкав у Москві. Тому спілкуватись доводилось хоч тоді, хоч зараз, багато з якими росіянами та іншими громадянами РФ. Так от коли вони приїзджають в Україну, їм теж теж "ріже вухо" "исковерканная русская речь" у виконанні "по-полтавськи" (можу запевнити, що у Києві ця історія повторюється приблизно у тому ж ракурсі).

Тому, після повернення "до історичної батьківщини", особисто я став більше поважати тих, хто не цурається української мови.
    Також мені тепер, як нікому, зрозумілий сарказм та "піддЬовки" росіян, які нас часто і зневажають за те, що ми намагаємося "закосити під руських", а не залишаємось тими, ким є насправді.
    І я з ними часто згоден: як можна поважати людей, які шукають "під кого прогнутися" (чи то під Польщу, чи під руського царя)?

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    А что случилось с "УМАК"ом? Куда он испарился и почему? Расскажите, я к примеру не в курсе.
    А из того, что я вижу, в городе, то мне больше нравится ездить в новых "панорамных аквариумах", чем в старых, пыльных, вонючих УМАКовских автобусах.
    Про це писали в новинах, мабуть ще влітку.
    Якщо коротко, то:
    "УМАК" перед мерськими виборами "прогнувся" під "добровольно-прінудітЬєльними побажаннями" Матковського і почав перевозити "стотисячпятьсот" категорій "халявщиків", не враховуючи тих, хто "нагнув" "УМАК" раніше (я маю на увазі пожежників, податківців та інших).
    В результаті, "мега-прибутковий бізнес" "УМАК-у" почав працювати за формулою: "Вход - рубль; вЫход - два".
    Зокрема, для виїзду на маршрути "УМАК" почав брати дизельне пальне в борг у свого постачальника. І от коли сума боргу склала більше мільйона гривень (1 200 000), а віддавати кошти керівникам було нічим, постачальник звернувся до суду з позовом.
    На теперішній час майно боржника описане і діяльність чи то припинена повністю, чи призупинена.
    Працівники (основний склад) розбіглися хто куди....
    До того ж, "УМАК" залишився винен ще й працівникам зарплати за два-три місяці, які вже мабуть не виплатяться ніколи.

Тепер "пальму першості" "УМАКА" перейняли "мамайобуси". До речі цікаво, там теж багато категорій "халявщиків" (пожежники, податківці, міліція)?

Пророк

Офтоп:
    Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    А що, дуже ріже око пересічному читачу-полтавцю?
    Читать противно
    Пророк

Офтоп:
    ...після повернення "до історичної батьківщини"...
    Пробачте за цікавість, а "історична батьківщина" тут у Полтаві, чи десь в іншій частині України?
    А взагалі пропоную обговорити цю тему якось окремо. Такі деякі цікаві питання залишилися.

Про це писали в новинах, мабуть ще влітку.
    Якщо коротко, то...
    Ну так заигрывание бизнеса со властью никогда ничем хорошим не заканчивалось. Что ж тут удивительного? Все ясно и понятно.
    Вот только к обсуждаемому вопросу о регулировании ценообразования на пассажирские перевозки местной властью или центральной эта грустная история никакого отношения не имеет. Или тут есть какой-то смысл и я чего-то непонимаю?
    Пасажир

"мамайобуси"
    хорошее название
    Пророк

Офтоп:
    Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    Читать противно
    Дякую за правдиву відповідь!

Приблизно те ж відчуваю я, коли чую щось, на зразок:
    Што такойэ/шотакойэ?
    ...доЩ идёт...
    ...У транспорті:
    Вы сИчас выходите?....
    ...перЬэдайтЬэ за пройэзд!
    Пророк

Офтоп:
    Приблизно те ж відчуваю я, коли чую щось, на зразок:
    Я же написал "читать", а не "слышать".
    Читать в разы неприятнее, чем слышать

Вы сИчас выходите?....
    А как нужно говорить? сЕЙчас? На русском это звучит именно как "сичас"
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от LAEN Посмотреть сообщение
    хорошее название
    особливо оця частина ))
    йобуси
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Ничем особо от Полтавы не отличается.
    у мене там 80% поїздок було саме на таких "топіках", і це була дуже конкретна відмінність від наших маршруток, в яких водій на ходу дає здачу. в севастополі розраховуються на виході, тобто можна підготувати гроші заздалегідь, і всі люди так робили і на зупинках не було ніякої затримки зі здачею. це плюс до безпеки руху на такій маршрутці.
    на богдані там їздила всього раз - але богдан це само по собі шось ужасне, кострубате і дуже незручне, це робилось не для перевозу людей явно. особливо подобається коли взимку вікна зсередині обморожені повністю
    Пророк

Наверное на разных маршрутах разный транспорт ходит.
    А вообще я за автобусы/троллейбусы, а все эти богданчики и топики - от лукавого ))
    Пророк

Наверное на разных маршрутах разный транспорт ходит.
    богданом я їздила на фіолент, в усі решта сторони - на топіку. при чом, водій побачив шо всі місця зайняті - і більше не бере пасажирів, поїхав, тут же під'їжджає інший. заповнився - поїхав. красота і порядок.
    А вообще я за автобусы/троллейбусы
    тролейбусом їжджу коли не надто спішу, він пустий і краще підходить по маршруту. автобусами стараюсь не користуватись. в одну ціну з маршруткою і переважно в тисячу разів повільніший (нє, різні бувають, але частіше я сідаю і починаю себе картати, бо страх як ненавиджу повзти, особливо коли треба пошвидше). стараюсь їздити маршрутками скрізь, хоч і розумію, шо це доволі хаотичний рух без певного графіка (хоча він би дуже не завадив для всіх видів гром. транспорту), але... так історично склалось у нас, певно. ліквідувати маршрутки - це позбавити багатьох людей роботи.
    держава не змогла вчасно відрегулювати цю сферу, коли вона мала монополію в ній, а тепер шо - тепер "поздно пить таблетки"
+ Ответить в теме
Страница 113 из 149