Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей934Благодарности

Результаты опроса: Чи вважаєте Ви за доцільне підвищити ціну на проїзд у автобусі до 1 грн. 25 коп.?

Голосовавшие
102. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так

34 33.33%
  • Ні

46 45.10%
  • Треба зробити меншою ніж 1 грн.

22 21.57%
+ Ответить в теме
Страница 111 из 149
Показано с 1,101 по 1,110 из 1483.
    Инвалид умственного труда

re: Підвищення тарифу на проїзд

Такое чуство что мужики вымерли нормальные полностью, в армию сходить: импотент с плоскостопием, семью обеспечить начинаем дискуссию о плохом государстве... А что-то сделать начинают звать маму и папу... мол не помогли...

Пророк

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Задостали уже эти сопли поп поводу, что не на что жить. Я не олигарх и не его родственник... я просто ебошу, потому что у меня есть семья, ответственность за нее. работа, друзья на работе которых я не могу подвести. И просто друзья, кругу которых не принято распускать сопли.
    Саме про це й шла мова!
    А не, як комусь здалося, "про зневажливе ставлення" до когось, хто працює з восьмої до п'ятої.

А то, як мені здалося, s27501 дивиться з вікна тролейбуса на "бариг в автомобілях" і його мозок "посЬєщаютЬ глупЫє мислі", мовляв "почЬєму не всЬє равнЫ?
    Та от тільки для "всЬєобщЬєго равЬєнства" треба йому навчитись голову від подушки відривати о четвертій ранку.
    Пророк

vladd, Як було сказано таке і враження

А от про що мова так уже і не зовсім зрозуміло.
    В переважній більшості про те, яка ж у нас влада та держава погані, все розкрадає, всюди все погано...

Офтоп:
    vladd, хочу спитати, а який сакральний зміст Ви закладаєте коли починаєте писати ото таким коверканим стилем, і не російською і не українською. Який це має зміст?
    Пророк

С 6 до 20 на работе с одним выходным... А деньги заработанные успеваете тратить? )))

Нет, это конечно правильно, нужно не ныть, а зарабатывать, учиться хорошо надо было и все такое. Но не всем же быть преуспевающими предпринимателями и менеджерами топ-компаний, кто-то и говнецо должен убирать, и гайку выточить на заводе, который на Россошенцах, а ты на Огнивке.
    А если цена на проезд возрастет сразу в 10 раз, то всегда найдется кто-то, кому и 175 грн не деньги и тоже скажет: Так что ж вы не учились хорошо и не е**шите от заката до рассвета?

Это все большая лирика и ничего мы подобными разговорами не добьемся.
    Зануда

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    А если цена на проезд возрастет сразу в 10 раз, то всегда найдется кто-то, кому и 175 грн не деньги
    тут же наче ясно має бути - як приватний перевізник встановлює ціну, якщо йому дати свободу? Він має цілком нормальне бажання більше заробити. З іншого боку, підвищуючи ціну непомірно, він втрачає пасажирів. От і встановлюється рівновага. Таку рівновагу може порушити змова монополістів. Дійсно, якщо всі перевізники змовилися б підвищувати ціни синхронно, у пасажирів не було б вибору.
    Боротьба з монопольною змовою - одна з функцій держави. Як у цьому випадку боротися - наявністю комунального транспорту.
    Пророк

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Як у цьому випадку боротися - наявністю комунального транспорту.
    И все? Это единственный инструмент, который Вы допускаете у государства в этом вопросе?
    Причем не будем брать в общем. Конкретно в Полтаве.
    Зануда

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    И все? Это единственный инструмент, который Вы допускаете у государства в этом вопросе?
    Ні, не єдиний. Я наполягаю, що можливості цього інструменту ще далеко не вичерпані. Чісто конкретно у Полтаві.))
    Діяти заборонами, на мою думку, хоч і простіше, але менш ефективно. Ціну має визначати співвідношення попиту та пропозиції.
    Пророк

Ні, не єдиний.
    А какой ещё Вы допускаете?

Я наполягаю, що можливості цього інструменту ще далеко не вичерпані.
    Другими словами Вы поддерживаете развитие и расширение объемов, количества в коммунального общественного транспорта Полтавы?

Чісто конкретно у Полтаві.))
    Слово "конкретно" вызывает какие-то нездоровые ассоциации?

Діяти заборонами, на мою думку, хоч і простіше, але менш ефективно. Ціну має визначати співвідношення попиту та пропозиції.
    А про запреты никто и не говорит. Никто же ничего не запрещает. Разговор только о том, чтобы было обоснование цены. (Тут сравнивали с меню в ресторане, но не нужно этого делать, потому, что сферы совсем разные).
    И как в данном случае должен на Ваш взгляд выглядеть этот процесс определения? Типа ставит кто сколько считает нужным, а пассажиры сами разберутся куда садится, так?
    Зануда

Слово "конкретно" вызывает какие-то нездоровые ассоциации?
    Це жарт, з Вашого дозволу.
    А про запреты никто и не говорит. Никто же ничего не запрещает. Разговор только о том, чтобы было обоснование цены.
    Це питання термінології: "заборона рентабельності вище ХХ відсотків". При тому, що велике ще питання - хто рахує і як.
    Типа ставит кто сколько считает нужным, а пассажиры сами разберутся куда садится, так?
    Загалом так. Хто подивиться на роздовбану маршрутку за 3 грн, коли є зручний, блискучий і дешевий комунальний автобус? З іншого боку, підприємець, який встановить в себе зручні сидіння, зробить просторі місця, приємну музику тощо може розраховувати на пасажирів, здатних платити більше.
    p.s. я б пропонував не перетворювати розмову на іспит, коли Ви питаєте, а я Вам звітую. Як на мене, краще коли кожен висловлює своє бачення.
    Пророк

до речі, в севастополі система громадського транспорту мені дууууууууууже сподобалась, детальний опис: http://lyoshko.livejournal.com/16095.html
    єдине шо - так, вдень нема стоячих місць, але під вечір бувають і стоячі, коли чекати наступну маршрутку вже холоднувато, і всім хочеться пошвидше уїхати.
    дорого у порівнянні з полтавою - так, найдешевша маршрутка - 2,50, є по 3,50, і коли з пересадками маршрутка - катер - маршрутка їхати кудись, то сума набігає нормальна (ми таке зазвичай списуємо "на туризм"), але їхати швидко і комфортно!
+ Ответить в теме
Страница 111 из 149