Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей934Благодарности

Результаты опроса: Чи вважаєте Ви за доцільне підвищити ціну на проїзд у автобусі до 1 грн. 25 коп.?

Голосовавшие
102. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так

34 33.33%
  • Ні

46 45.10%
  • Треба зробити меншою ніж 1 грн.

22 21.57%
+ Ответить в теме
Страница 110 из 149
Показано с 1,091 по 1,100 из 1483.
    Пророк

re: Підвищення тарифу на проїзд

s27501, а ніколи не пробував більше працювати?
    Ну, звісно, для цього треба вміти щось гарно робити (головою чи руками), і не "з восьмої до п'ятої", а, можливо, "з шостої до двадцятої"...

А з другого боку, раз транспортна проблема для тебе така нагальна, то чому ж немає "соціяльної справедливості" для жителів села, коли вони "тулять пішки" вранці з десяток кілометрів по багнюці ("в дождь и в грязЬ"), а ввечері мандрують у зворотньому напрямку?
    Де для них "справедливість"?

Філософф

У жителів села, особливо у не дуже старих, практично у всіх є машини))) Тому їм вони необхідні для життя, там привезти урожай, харчі для худоби і теде. Я звичайно не кажу 100%, але 2 моїх сестри живуть у селі, і у всіх їхніх знайомих є машини, ну на крайнях мотоцикл з каляскою. Пішки вони навіть в сусіднє село не ходять. А до города 10 км, тим паче. В крайньому випадку на попутках. А то у вас виходить як ото в гуморесці про тяжке дитинство, де 10 км вгору пішки взимку, щоб подивитися мультик. http://www.poltavaforum.com/gumor-17...l#.TutVjnrvqEU
    Пророк

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    порівняння шкутильгає, як на мене.
    Ну і нехай, кожен має право на ІМХО і Ви також :)
    Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Да, і головне - що всі хотіли б, щоб "з розумом" підходили до інших сфер, до інших підприємців тощо. А якщо "з розумом" до Вас конкретно підійти, Ви що на це скажете? )))))))
    Знову переходимо на особистості? Не про мене грішного мова, а про плату за проїзд :)
    Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    щоб у транспортній системі був порядок, не треба їй заважати
    А що хтось посмів заважати?! До відповіді нахабу!!!

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    А мова тут не про копійки, як у міських перевізників, а про мільйони...То чому?
    А кому це потрібно? )))

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    А потім може півдня напівпорожній кататися.
    Не буде він зовсім кататися, а будет стояти на кінцевій. І чекати наступного часу пік.

Ну, звісно, для цього треба вміти щось гарно робити (головою чи руками), і не "з восьмої до п'ятої", а, можливо, "з шостої до двадцятої"...
    Якось негарно Ви висловились... відчутня легка зневага і зверхність до тих хто працює за таким розкладом. Чи може мені здалося?
    А з другого боку, раз транспортна проблема для тебе така нагальна, то чому ж немає "соціяльної справедливості" для жителів села, коли вони "тулять пішки" вранці з десяток кілометрів по багнюці ("в дождь и в грязЬ"), а ввечері мандрують у зворотньому напрямку?
    Де для них "справедливість"?
    Де це Ви таке бачили?

А взагалі не обговорення теми, а пробачте на слові "срач".
    Приплели сюди все, що можна і не можна ))))))
    І гороскопи, і хто ким працює, і село, і Залізницю... страхіття та й годі )))))

Кому не подобається що тарифи на пасажирські перевезення регулює в деяких випадках держава, то чому потрібно цим займатися? Ніхто ж не заставляє. А коли починали займатися знали ж, що самі ціну встановлювати не будуть, то чого було починати?
    Зануда

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    Знову переходимо на особистості? Не про мене грішного мова, а про плату за проїзд :)
    до чого тут особистості, коли мова про різні сфери економіки....ну та добре, мені вже нудно.

тарифи на пасажирські перевезення регулює в деяких випадках держава
    та ну перестали б красти, а тоді б вже сунули пику щось там "регулювати". А виявилося б просто - коли не красти, не вносити дисбаланс у ринок, то і регулювати нічого не треба.
    Чекайте. Троооошки нагнуть перевізників, але і до Вас, особисто, черга дійде. "Відрегулюють", тоді відпишитесь.
    Пророк

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    У жителів села, особливо у не дуже старих, практично у всіх є машини))) Тому їм вони необхідні для життя, там привезти урожай, харчі для худоби і теде.
    А от літнім жителям машини не завжди доступні, часом через брак коштів, часом - вже просто немає здоров'я керувати.
    Чи так не буває?
    Є й ті, у яких діти або далеко, або їх просто немає. Що робити їм? До якої "машини впхатися"?

І от начеб-то "льготЫ" у них є, як і у полтавців. От тільки ніхто їх цими пільгами або зовсім не забезпечує, або частково...Або банально до їхнього села вже років з десять не їздять автобуси взагалі (окрім як на поховальну процесію).

Я звичайно не кажу 100%, але 2 моїх сестри живуть у селі, і у всіх їхніх знайомих є машини, ну на крайнях мотоцикл з каляскою. Пішки вони навіть в сусіднє село не ходять. А до города 10 км, тим паче. В крайньому випадку на попутках
    Можна зробити висновок, що ми у різних Українах живемо.
    Та воно й зрозуміло, навіщо старцям ті автобуси, нехай швидше поздихають, аби не "напружувати" пенсійний фонд!

Якось негарно Ви висловились... відчутня легка зневага і зверхність до тих хто працює за таким розкладом. Чи може мені здалося?
    Ти вважаєш, що до нероби й ледаря s27501 у когось може бути почуття поваги?

Де це Ви таке бачили?
    Див. вище: у різних Українах живемо!
    Инвалид умственного труда

А каким образом сейчас рассчитывается размер платы за проезд?
    А какти образом рассчитывается меню в ресторане?
    Пророк

У жителів села, особливо у не дуже старих, практично у всіх є машини)))
    А до города 10 км,
    Так это вы говорите про ближний пригород. Там половина городских жителей живет и практически все работают в городе. А вы посмотрите на села, которые находятся километрах в 200 от областного центра. Там ситуация другая - работы нормальной нет.
    Инвалид умственного труда

Ответ Сообщение от s27501 Посмотреть сообщение
    Я уже приводил пример - представьте себе, форумчане, что Вы-мужчина 35-40 лет, у которого есть жена 33-37 лет и ребенок-ОДИН подросток 13-14 лет. Ну средняя семья. Живете вы втроем в 2-комнатной квартире на Огнивке. Муж работает в районе Россошенец на заводе слесарем/нормировщиком (ну неважно кем) с зарплатой 2000-2100 чистыми. Жена работает медсестрой (лаборантом и т.п.) в медицинском или бюджетном учреждении, зарплата жены 1000-1100 чистыми (и то правда завышена, так как в реале не получается столько). Общий бюджет семьи 2100+1100=3200 гривен. Тпереь смотрите прожиточный минимум на 1.12.11 - 1004 на взрослого и 1042 на подростка. Итого прожиточный минимум на семью 1004*2+1042=3050 гривен. Это то, что рассчитано государством. Таким образом, СЕМЬЯ С ДОХОДОМ 3100-3200 ГРИВЕН ПРИ ПРОЖИТОЧНОМ МИНИМУМЕ 3050 ГРИВЕН АВТОМАТИЧЕСКИ СТАНОВИТСЯ МАЛООБЕСПЕЧЕННОЙ!!!!!! Теперь считайте затраты на проезд при тарифе в маршрутке 2 гривни, в автобусе 1,75, в троллейбусе-1,25. Прямого сообщения между Огнивкой и Россошенцами НЕТ, нужно ехать с пересадками. пешком не пойдете, так как далековато все-таки. Нужно ехать. С Огнивки троллейбуса нет, сразу этот вид транспорта отпадает. Едем на Фурманова автобусом, платим 1,75, потом пересаживаемся в троллейбус, платим 1,25. Итого 3 гривни за путь, который составляет около 5 километров. Это только один раз иуда. Назад с работы тоже таким же образом 3 гривни. Итого на проезд мужу в день ТОЛЬКО НА РАБОТУ/С РАБОТЫ 6 гривен. Рабочих дней 22, значит 6*22=132 гривни затраты на проезд МУЖА НА РАБОТУ/С РАБОТЫ. Жена едет с Огнивки автобусом тоже, 1,75 туда и 1,75 назад. 3,50 в день, 77 гривен в месяц. Итого муж с женой на проезд на работу/с работы потратит за месяц 132+77=209 гривен. Если учитывать проезд ребенка на кружки (допустим, школа находится рядом), на тренировки, на секции - 3 раза в неделю, 4 недели в месяце, 1,75 одна поездка. Затраты на проезд ребенка составят 1,75*2 (туда и назад)*3 *4=42 гривни. Итого 209+42=251 гривня затраты на проезд всей семья на работу/с работы и на учебу. А учитывайте еще и затраты на проезд в выходные дни, в праздники, после работы. Человек не только ж живет образом "Работа-дом". не так ли? То на проезд выйдет все 350 гривен в месяц, если не больше. Даже пойти с ребенком летом ОДИН РАЗ на речку-на проезд уйдет минимум 1,75*3*2=10,50 грн. То есть расчетная величина затрат на проезд такой семьи 350 гривен. Теперь считаем коммунальные платежи-обязательные платежи. Представляем, что семья живет не в частном доме (в "Интер-Агро" никто не работает в семье же), а 2-комнатная скромная квартира площадью 45 кв.м. Считайте затраты на отопление (45*3,04=136,8), на воду (допустим, есть счетчики, платят не больше 135 грн. на троих за воду и подогрев), на квартплату (1,1*45=49,5 грн), на электроэнергию (100 кВт=28,02), на газ (7,21*3=21,63). телефона и интернета нет. Всего за коммунальные услуги 370,95 грн. Итого проезд плюс коммуналка 350+370=720 гривен. Это без кабельного. И по минимуму. Остаток у семьи на проживание останется 3200-720=2480 гривен. ЭТО НА ТРОИХ. На одного на месяц 826,67 гривен. Вопрос-КАК прожить на такие деньги? Это средняя зарплата в Полтаве не руководителей "Интер-Агро", а средняя зарплата ЛЮДЕЙ. Вот Вам и экономически обоснованный тариф на проезд и нытье этих водителей, которые перегружают свой транспорт, набивают людей как селедка в бочку, тариф берут со всех одинаковый. И все им не хватает. Как прожить семье на оставшиеся 2480 гривен. Я не знаю. Это и поесть, и одеть-обуть, и дать в школу, и сделать хоть раз в 10 лет ремонт, и купить хоть китайскую бытовую технику.
    Аж слезу пробрало... Мне 41 год жене 35, в киев приехали 5 лет назад с заплечной сумкой каждый, 3 месяца как купили квартиру... на проезд дом работа трачу 12-15 грн в день Ирка больше. если по работе мотаюсь и до полтинникиа в сутки получается за транспорт. Не в транспорте дело, а в том, как чему и зачем вы учились. Учились жаловаться на не справедливость или решать проблемы которые перед вами возникают. Вы задолбали скулить, что вам кто-то должен. Профтыкали накопление знаний, вам на каждом уроке говорили, что вам пригодиться. Теперь считая копейки за транспорт вы вините государство. Рассмотрим с другой стороны, государство финансирует транспорт за счет налогов, я их плачу больше чем вы, так с какой стати я должен оплачивать ваш проезд? Не мне не в напряг. Просто подумайте ЕСЛИ У ВАС НЕТ ДЕНЕГ НА ПРОЕЗД ТО ВИНОВАТО НЕ ГОСУДАРСТВО А ВЫ.
    Задостали уже эти сопли поп поводу, что не на что жить. Я не олигарх и не его родственник... я просто ебошу, потому что у меня есть семья, ответственность за нее. работа, друзья на работе которых я не могу подвести. И просто друзья, кругу которых не принято распускать сопли.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

rust, +1.
    Я працюю з 7 до 21 для того щоб нормально жити, а не скиглити. Мої батьки працюють з 6 до 18, при цьому є лише один вихідний день, і у той день ще щось треба і вдома встигнути, і може з друзями погуляти, чи бабусі допомогти. До речі, в мене бабуся працювала з 15 років і на пенсію вийшла у 54 лише тому, що здоров'я підвело. А так промантулила токарем на бавовно-прядильній фабриці (не така вже й легка для жінки робота). Пішки ходила не лише на роботу й з роботи, а й до своєї матері в село за 24 км. Отримує пенсію трохи більше мінімальної, ходить на двох ціпках, постійно себе чимось займає, бо інакше "впала б на ноги" і не ходила б взагалі. Вона ніколи не нила, що мало грошей і т.п.
    Філософф

До Города(тобто обласного центра) там 150 км. А до города, тобто райцентра 10. А працюють люди восновному в селі, там же. Доярками, там зерно перекидають, продавщицями. Так, це не вимираюче село, є амбулаторія, почта.
    Можна зробити висновок, що ми у різних Українах живемо.
    Та воно й зрозуміло, навіщо старцям ті автобуси, нехай швидше поздихають, аби не "напружувати" пенсійний фонд!
    І автобус там ходить, і льготи діють. Чого ви так зразу нападаєтесь, я розказую, що є і так, а не тільки так як розказуєте ви.
+ Ответить в теме
Страница 110 из 149