Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей96Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 8 из 17
Показано с 71 по 80 из 170.
    Пасажир

Re: Розклади руху всіх маршрутів

Dracon, из-за мороза автобусы/маршрутки плохо или вообще не заводятся. Может перемерзать компрессор (знаю на Богданах) или другие системы.
    Могут "замерзать" и троллейбусы.

Зачем сидеть дома (прибыль = 0), если можно поехать и, как некоторые выражаются, "накосить бабла по 2 грн."?

Ответ Сообщение от s27501 Посмотреть сообщение
    Это не мороз, всего -15-18 градусов.
    даже -1 это уже мороз :)

Гуру

Re: Проблеми громадського транспорту

-1 понятно, мороз но не такой чтобы транспорт не ходил
    Пасажир

Полтавські ДАІшники відзняли відео - що твориться у автобусах та маршрутках у години пік
    http://www.poltava.pl.ua/news/7993/

Пасажир

Спеціально для мешканців Огнівки та Інституту зв"язку :)
    http://blog.poltava.pl.ua/author/laen/794/
    Пасажир

Транспорт Полтавы: днем — густо, вечером — пусто
    модератор

LAEN +1 за підтримку теми.

Взагалі, в нас у місті із громадським транспортом повна жопа, вибачте за відвертісь. Якби я жив у селі за 5км, то йшов би пішки і не парився. А тут же стоїш 40хв, сподіваєшся, що приїде маршрутка, а потім ще недайбоже йдеш 1 годину пішки. Хіба якщо ви вважаєте, що "кільце" - це вся Полтава. Ні, навіть на кільці напротязі робочого дня їздити абсолютно не комфортно: я не хочу платити гроші за комфортабельний МАН, якщо мені у ньому поламають ребра і відтопчуть ноги (потрібно менше транспорту, кажете??!), а від Еталонів - як від чорта тікаю. Не буду оптимістом, жодні перевірки, ані реструктуризація з нашим менталітетом не спрацює. Порушують правила АБСОЛЮТНО усі. Чи ви бачили маршрутку, яка ЖОДНОГО разу не брала стоячих пасажирів? Лише 5% відсотків транпорту під"їжджає до бордюра впритул, навіть там де ніщо не заважає. Хіба це нормально, коли водій, входячи у поворот, палить цигарку, теревенить по мобілці, дає 3,25грн здачі ...здогадайтеся, хто кермо тримає?!
    Вибір за тобою, полтавець - тримати спортивну форму, ходячи пішки, чи принижуватися двічі на день у громадському транспорті, чи зателефонувати у таксі, чи придбати власний ТЗ.

P.S. Єдиний промінь світла у темному царстві - КП ПЕАТ. О 5:00 ранку нічим, окрім тролейбуса з центру на південний не виїдеш. А у тролейбусі просто казка: 1-2 пасажири, режим зупинки на вимогу, і безкоштовний салют зимним ранком, бенгальські вогники отдихают.
    Пасажир

Ответ Сообщение от crazyastronomer Посмотреть сообщение
    (потрібно менше транспорту, кажете??!)
    менше малого транспорту, більше великого. :)
    Пророк

Неплохо было бы организовать работу троллейбусов строго по расписанию.
    Уверен это повысило их рентабельность и это, по-моему, требует наименьших денежных вложений.
    Пророк

Ответ Сообщение от crazyastronomer Посмотреть сообщение
    Взагалі, в нас у місті із громадським транспортом повна жопа, вибачте за відвертісь.
    Как быстро у нас люди забывают, что такое настоящая, с большой буквы ЖОПА.

Вспоминаю славные 80-е. Ни о каких кольцевых и огромном количестве маршруток тогда и не мечтали. Так вот, уважаемые, кто не застал то время или забыл - троллейбус можно было ждать по полчаса-сорок минут (а другого транспорта не было!), чтобы попасть в него - надо было самым натуральным образом брать двери штурмом, ехать внутри - ну, для сравнения, килька в банке и то лежит более свободно.

А сегодня .... какие проблемы ? Так, семечки....
    Пророк

tayatlas, Все правильно Вы говорите, было такое... бр-р-р-р-р... жутко вспомнить. Но то, что сейчас тоже бардак. И с этим нужно что-то срочно и кардинально делать.
+ Ответить в теме
Страница 8 из 17