Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей96Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 7 из 17
Показано с 61 по 70 из 170.
    Пророк

Re: Розклади руху всіх маршрутів

Ответ Сообщение от s27501 Посмотреть сообщение
    Дело в том, что я хотел запретить МАРШРУТКАМ и автобусам, которые РАБОТАЮТ В РЕЖИМЕ МАРШРУТНОГО ТАКСИ, запретить брать лишних пассажиров. А не тем, которые работают в ОБЫЧНОМ режиме.
    Тобто, якщо водій порушуючи вимоги техніки безпеки, набирає пасажирів "під стелю", але вартість проїзду 1 гривня (1,25) - то ти закриваєш очі на порушення і його начеб-то й не було. До цього ж згоден ризикувати життям, бо "задешево".
    А от якщо у тій же ситуації вартість проїзду 2-3 гривні, тоді треба "підкласти свиню" водію, бо з такою вартістю проїзду ти не погоджуєшся....
    Тобто, ти "западліст" по своїй сутності?

А як виглядає твоя "мстЯ" (помста) у випадку, коли ти купуєш гречку десь у "велмарті" чи "фуршеті" (а ціна на неї "стрибнула")?
    Кидаєш сіль продавчині в очі?

Філософф

Ответ Сообщение от LAEN Посмотреть сообщение
    Водій має право обмежувати посадку, у випадку якщо в автобусі вже є к-сть пасажирів, що є максимальною для даного ТЗ.
    Ви трохи не те сказали, що я хотів почути. Я зрозумів, що має право. Хотів дізнатися відповідно до чого він має таке право. Це закон, правила перевезення пасажирів, посадова інструкція, усна вказівка керівника організації чи щось інше?
    До речі, сьогодні, їдучи в в "маршрутному таксі", від нічого робити вивчав витяг з правил перевезення пасажирів, який наклеєний за спиною водія. Виявляється водій ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ оголошувати кожну зупинку і час стоянки на ній. На ДЕЯКИХ машинах буває оголошують зупинку, а от щоб час стоянки - то ніколи не чув.
    Гуру

Re: Проблеми громадського транспорту

Що значить "підкласти свиню"? Я не бажаю НІКОМУ підкладати свиней і робити западло. Є рівень обслуговування в тролейбусі, автобусі і маршрутному таксі. Якщо маршрутне таксі - то це відповідний рівень обслуговування.... Якщо людина платить 2 гривні, то вона ПОВИННА ВИМАГАТИ від водія відповідної ЯКОСТІ обслуговування.... Людина платить ВДВІЧІ більше і вона має право проїхати більш комфортно, ніж ті,, хто платить менше. А взагалі, граничні тарифи на проїзд, економічно обгрунтовані - це 1,5 гривні. І я думаю, що облдержадміністрація прорахує тарифи і в місті нарешті встановлять тариф не 2, а півтори гривні.
    Пасажир

Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
    час стоянки на ній
    Очевидно, на приміських маршрутах.
    Гуру

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Тобто, якщо водій порушуючи вимоги техніки безпеки, набирає пасажирів "під стелю", але вартість проїзду 1 гривня (1,25) - то ти закриваєш очі на порушення і його начеб-то й не було. До цього ж згоден ризикувати життям, бо "задешево".
    А от якщо у тій же ситуації вартість проїзду 2-3 гривні, тоді треба "підкласти свиню" водію, бо з такою вартістю проїзду ти не погоджуєшся....
    Тобто, ти "западліст" по своїй сутності?

А як виглядає твоя "мстЯ" (помста) у випадку, коли ти купуєш гречку десь у "велмарті" чи "фуршеті" (а ціна на неї "стрибнула")?
    Кидаєш сіль продавчині в очі?

Причем здесь гречка? Гречка подорожает-я перейду на пшено, рис, овсянку. Я без гречки проживу. А без транспорта нет.
    Пророк

Так велосипед той же - чим не транспорт?
    Або "ролІки-ковзани"?
    Філософф

Ответ Сообщение от LAEN Посмотреть сообщение
    Очевидно, на приміських маршрутах.
    Та я і на приміських маршрутах їздив і їжджу немало. Ні разу не чув. На міжміських - да, було діло.
    Пасажир

Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
    Та я і на приміських маршрутах їздив і їжджу немало. Ні разу не чув.
    Я чув. Напр. Полтава - Диканька - Жоржівка, якщо Вам потрібна конкретика.
    Пророк

Куди поділися полтавські маршрутки - http://www.poltava.pl.ua/news/7828

Сьогодні (з 09-00 до 10-45) по роботі довелося користуватися громадським транспортом, транспорту набагато менше. Мабуть, погода (мороз) и економія власників (замість 2-х маршруток або "Богданів" 1-на, так як вартість дозволяє).
    Гуру

Видно, что транспорта намного меньше. Автобуса № 25 уже нет на рейсе, его заменили № 38. Это чтобы по гривне не ездили.... Да, это чистая экономия собственников, потому что они не желают пускать транспорт по такой погоде. И вообще, городская власть НЕ СПРАВЛЯЕТСЯ со своими обязанностями..... При тарифе 2 гривни на проезд транспорта нет. Надеюсь, что может пересчитают вобласти тарифы и снизят их хотя бы до1,5 грн.

Это не мороз, всего -15-18 градусов. Это не 30 и не 40 градусов мороза..... Это бесхозяйственность городской власти. С14 февраля я и все мои друзья и коллеги испытывают неудобство с транспортом....
+ Ответить в теме
Страница 7 из 17