Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей96Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 17
Показано с 31 по 40 из 170.
    Пасажир

Re: Транспортні проблеми та їх вирішення

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    LAEN, шо міськрада читає?
    Не виключено)

nickeler, справа не тільки у якості рухомого складу. Самий супеєровий автобус стане гробовозкою без нормального т/о або взагалі без нього.

2.0

LAEN, тоді вапрос: ціну підняли. де ТО? я так думаю, що і через півроку буде така сама шняга, і такий самий капєц басам. от чес слово, можу поспорить. ми ж всі знаєм, кому вигідні тарифи підвищені, і шо все це не просто так, бо водії кажіть, шо нам і за гривню непогано їздиться.
    2.0

LAEN, чо мовчим? де защіта "бідних" перевізників? хочу продовжить діскусію (дайош хлєба і зрєліщ!)
    Пасажир

nickeler, набридло
    Новачок

А мені не подобається коли водій курить. Я сам не курю. Вже скільки про це говорили. Навіть казали, що в договорах на перевезення пасажирів є цей пункт. Чому люди повинні дихати димом.
    наївний рибйонок

сьогодні вчергове всю дорогу дихала тютюновим димом в богдані
    особливо "щастить" тим, хто сідає на кінцевій, бо водієві покурити, бачте, хочеться і робить він це прямо в автобусі
    пам'ятаю, коли попереднього разу підвищували ціну, то божилися, що ніякого шансону і ніякого куріння в салоні. ДЕ ОБІЦЯНЕ?!!
    Def
    .

Ответ Сообщение от varjatka Посмотреть сообщение
    ДЕ ОБІЦЯНЕ?!!
    У Ющенко спросите.)))
    Пасажир

Re: Проблеми громадського транспорту

Пасажири скаржаться, мер вимагає, а переВІЗники і нині там…
    Фото: Олег Журавльов
    Суворою і принциповою була розмова міського голови Андрія Матковського з перевізниками, які працюють на полтавських маршрутах, під час спеціальної наради у міськвиконкомі. Мер почав з того, що громадський транспорт в ідеалі має працювати як швейцарський годинник – і влада для цього робить усе можливе.

Так, у непрості часи підтримано перевізників шляхом переведення частини автозасобів у режим маршрутного таксі. Однак сподіванки на покращення якості обслуговування не виправдалися. З обуренням Андрій Матковський говорив про численні скарги громадян. Серед скаржників – інваліди І-ІІ груп, яких кондуктори СП «УМАК» висаджують з автобусів, вимагаючи вкладиші. Нагадаємо: нині вони видаються лише категоріям, передбаченим програмою «Турбота», решті пільговиків достатньо посвідчення. А от деяким кондукторам – недостатньо. Міський голова поставив вимогу власникам провести «виховну» роботу серед своїх працівників. Кожен випадок порушення буде тягнути за собою офіційне вибачення перед пасажирами, а далі – і звільнення винних. Невиконання умов договорів матиме наслідком їх розірвання. Тиждень диспетчерська служба відпрацьовуватиме роботу автобусів «УМАКа».

Серед інших тем наради – мляве встановлення датчиків, порушення графіків руху у низці віддалених мікрорайонів (наприклад, селищі Вакуленці). На всіх кінцевих зупинках повинні міститися розклади руху – депутати міської ради перевірять їх наявність особисто.

Андрій Матковський закликав перевізників дотримуватися умов договорів, поважати пасажирів. А міська влада, виконуючи свій обов’язок перед людьми, суворо контролюватиме якість перевезень.

Джерело: Полтавська міська рада
    http://www.poltava.pl.ua/news/events/583/
    Частий гість

оо какая хорошая тема. может кто-то из сильных "мира сего " меня услышит. дорогие автобусы и маршрутки!!!! а так же их начальство! заведите расписание. приезжая с харькова в пол 12 уехать ни то что с вокзала невозможно, даже на богдана ничего нет. причём раз на раз не приходится. выходишь на остановку и как рулетка, повезёт не повезёт. зимой вообще мрак. раньше такого небыло. транспортники думают только о себе, чтоб забить маршрут. стала приезжать раньше, пол 10 с вокзала ничего..... почему такой беспредел???
    Пророк

В 23:30 нет общественного транспорта?
    А с чего вы взяли, что кто-то обязан гонять пустым общественный транспорт ради того, чтобы вы могли проехать за гривну с ночного поезда?
    Давайте я повозмущаюсь, что вокруг моего дома нет ни одного ночного магазинчика, где бы я мог сметану ночью купить. Очень хочется, а никто не продает. Беспредел!
+ Ответить в теме
Страница 4 из 17