Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей96Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 17
Показано с 11 по 20 из 170.
    Пасажир

Проблеми та їх вирішення

"відкушено" з теми про підвищення тарифів.
    Пропоную в даній темі обговорити наявні проблеми міського пасажирського транспорту та їх вирішення.
    Офтоп:
    Цей форум багато хто читає, отож не виключено, що рано чи пізно щось - та вирішиться :)

Що Вас не влаштовує та що б Ви хотіли змінити?

наївний рибйонок

Re: Перевізники вимагають підвищення тарифу на проїзд

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    про вечори на зупинках, надюсь довго розказувать нікому не нада
    Да! От! Найбільше люблю цей прикол. Богдани "Левада-кільце", "Південний-кільце" катаються до 21.00 максимум. У нас комендантська година, чи шо?! Вбиті газєльки, які познімали, хоча б до дванадцятої ходили. Да, може вони небезпечні і всі діла, але я б і на такій поїхала, аби не стояти годину на морозі. Так от, буду не проти 1,25 грн., якщо транспорт нормально ходитиме хоча б до одинадцятої
    Пасажир

Re: Перевізники вимагають підвищення тарифу на проїзд

Ответ Сообщение от varjatka Посмотреть сообщение
    Богдани "Левада-кільце"... катаються до 21.00 максимум
    До 22-ї.

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    патамушо непродуманість транспортної системи спричиняє і "забитість" в том чіслє. От такі получаються свині в космосі.
    Згоден.
    наївний рибйонок

Re: Транспортні проблеми та їх вирішення

Ответ Сообщение от LAEN Посмотреть сообщение
    До 22-ї
    От розказую ситуацію: мені майже кожного дня треба їхати з Садів-1 на Леваду після дев'ятої вечора. Під'їжджає богдан і кондуктор заявляє: "Да Палавок!". І так наступний, і наступний. Тобто так, фактично вони до 22.00 ще їдуть, але ж неповне кільце.
    Banned

Сажусь намедни в Багданчик. Вернее не сажусь, тогда как другие бояться подойти к нему,потому что он ЗАБИТ.Я туда залажу цепляясь за все что есть.
    Стою рукой пошевелить не могу, и контролерша с передней плащадке валает "мол кто зашол на заднюю площадку, передавайте, мать вашу за проезд"
    А у меня только 50 грн, думаю щас передам хрен потом здачу найду.
    Один человек предал за проезд, ему здачу пока передавали мелочь рассыпали.Контролерша орет "Это ваши проблемы, у вас руки типа дырявые!!!"
    Вот и сервис...
    ТАК!

мейд ин юкрайна

ЗІ я за те шоп робить проїзд якість і ціну як в німечиині (з коригуванням на рівень доходів)
    Пасажир

Ответ Сообщение от Transd Посмотреть сообщение
    Контролерша орет "Это ваши проблемы, у вас руки типа дырявые!!!"
    1. Кондуктор.
    2. А что, рассыпаная мелочь - вина кондуктора?
    Пророк

Ответ Сообщение от Meladon Посмотреть сообщение
    я за те шоп робить проїзд якість і ціну як в німечиині
    а от давайте по пунктам
    а то абстарція якато.
    всі понімають шо там якість і всьо такоє.
    давайте всьо таки конструктивізму внесем чуточку

1. квиток діє не на кількість поїздок, а на певний час. (в німеччині - до 3х ночі якшо не помиляюсь)
    2. конкретно берлін поділений на зони, проїзд в межах кожної має різну вартість
    3. різні види квитків, в тому числі знижки на групові поїздки, конфігурації дорослий+дитина, два дорослих+дитина/дві дитини етс етс.
    єдиний квиток на всі види транспорту. але мабуть у нас то не можебо багато приватних же перевізників. хоча хтозна як там в німеччині з цим. треба вивчати.
    4. апарати для квитків чи шось таке.

але ж якшо глянути реальності в її холодні страшні очі: ну коли це буде? тут треба або розробляти конкретно проект реформи
    або хоча б для початку видавати напротязі дня кондукторам цукерки. шоб не гавкали і рот був занятий. вибаште, бо я на днях думала шо то така.. умова для цієї роботи. а може то набувне)))) від нашого народу)))))
    Пророк

Если бы в нашей стране была минимизирована коррупция, то и транспортные проблемы решались бы намного проще. Существовали бы настоящие конкурсы на маршруты, выдвигались бы реальные условия. Условия были бы открытые и долгосрочные, а не шулерские и подковерные. ГАИ, транспортная служба, пр. компетентные органы занимались бы своей работой, а не только поборами... А так все попытки решить проблемы, решают лишь их малую часть…
    Пасажир

Ялина, це фантастика :)
    і наш народ до такого не привчиш... нашим аби зайцем)

Офтоп:
    Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    або хоча б для початку видавати напротязі дня кондукторам цукерки. шоб не гавкали і рот був занятий.
    Тіха-тіха! Ялино, ти слова вибирай. Перефразую Тимошенко на минулих виборах: Не всі кондуктори однакові)))))
+ Ответить в теме
Страница 2 из 17