Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей96Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 15 из 17
Показано с 141 по 150 из 170.
    Пророк

Re: Підвищення тарифу на проїзд

Ответ Сообщение от Condor Посмотреть сообщение
    перевозчиков интересуют в первую очередь ДЕНЬГИ. И причем у них хватает ОХУЕНИЯ (да простят меня О ВЕЛИКИЕ И МИЛОСТИВЫЕ модераторы) заявлять не стесняясь в присутствии пассажиров как им западло возить двух человек.
    А, собственно говоря, что предосудительного вы в этом нашли ?!
    Перевозки, это бизнес и люди, которые этим занимаются, преследуют единственную цель, - заработать деньги.
    И да, возить на автобусе двух человек за несколько гривен, это убыточный бизнес.
    Вы, так нужно понимать, работаете не за деньги, а ради мира во всем мире?

Новачок

Enter, Отвечаю: Я работаю всяко-разно, в том числе на ремонтах. Нас обычно 3 человека. И да, строители тоже любят деньги. У нас бывают такие разговоры: "Видно что у этой женщины все скромно, ей делаем по минимуму (это в смысле не накручиваем всякой хрени за которую потом требуем плату)". А бывает и так: "этот мужик себе паркет за 500 грн. квадратный метр заказал значит бабло водится, да оно и видно. Значит накидываем по пятерику на всех видах работ за квадрат, на плитке по 20, шпаключем как обычно два раза а говорим что три так качественней." Да, строители так делают. НО! Представьте что вы бы заказали у меня ремонт и мы стали втроем в метре от вас и стали обсуждать стОит ли вас прокинуть на деньги, и если да то как и на сколько. Я про то что хотя-бы намек на какие-то приличия надо соблюдать. Водитель и тот мужик могли бы это обсудить после работы за бутылочкой пивка.
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    И да, возить на автобусе двух человек за несколько гривен, это убыточный бизнес.
    Вы, так нужно понимать, работаете не за деньги, а ради мира во всем мире?
    а кто-то тут ещё хотел, чтоб брали пассажиров только на сидячие места)))
    Пасажир

19-51
    автобусе номер 38
    нормальное время для ЛЮГовского автобуса, чтобы ехать в гараж.

перевозчиков интересуют в первую очередь ДЕНЬГИ.
    А это для кого-то ещё новость? :)
    Если перевозчик покупает автобус, то покупает он его для того, чтобы зарабатывать деньги, а не для чего-то другого.

В Вашей истории непонятно - съехал ли автобус или маршрутка (первое - врядли), а маршрутчики - это отдельная тема.

Маршруткой меньше - больше людей останется тому, кто будет ехать за ним - и второй будет работать. А так двое будут кататься в ноль...
    Пророк

У нас бывают такие разговоры: "Видно что у этой женщины все скромно, ей делаем по минимуму
    Тобто чесно. Я правильно розумію?

(это в смысле не накручиваем всякой хрени за которую потом требуем плату)"
    А це вже називається: шахрайство (або "розвод на бабло").
    Тобто, ти таки щойно зізнався, що "розводиш" якусь частину замовників? Береш гроші за те, чого нема?

А бывает и так: "этот мужик себе паркет за 500 грн. квадратный метр заказал значит бабло водится, да оно и видно.
    Я от думаю, що таки добре, що у тебе немає своєї.... АЗС чи продуктового магазину.
    А то "логіка" тут залізна:
    Заїхав на "жигулях", то бензин по 10 гривень за літр.
    Заїхав на R-Rover, так літр вже по 25 гривень!

Значит накидываем по пятерику на всех видах работ за квадрат, на плитке по 20, шпаключем как обычно два раза а говорим что три так качественней.".
    Знову шахрайство, молодці!

Да, строители так делают.
    Спасіба. Ми дАгАдивалісь!

НО! Представьте что вы бы заказали у меня ремонт и мы стали втроем в метре от вас и стали обсуждать стОит ли вас прокинуть на деньги, и если да то как и на сколько.
    Чистосірдєчноє прізнанійе?

Я про то что хотя-бы намек на какие-то приличия надо соблюдать. Водитель и тот мужик могли бы это обсудить после работы за бутылочкой пивка.
    Класний ти парЬєнь!
    От тільки воділа і його друг обговорювали питання "економічної доцільності" перевезення п'яти пасажирів.
    Спробуй знайти різницю!
    Він не взяв з тебе дві гривні....... і не викинув з автобуса, та поїхав собі геть (це було б шахрайство, на зразок того, як ти це робиш).
    І не поставив тобі вартість в "п'ятЬорку" (ну а чо, ти ж "сроітЬєль-разводіла", у тебе вона точно є).

P.S.
    Ти ж не береш замовлення, де амортизація інструменту складе 100 гривень, а з клієнта візьмеш всього 50.
    Але чогось хочеш, аби транспортники возили тебе собі у збиток.
    Гарна така "ідеологія", а головне "грамотна по-полтавському"!
    Новачок

vladd, Да не спорю многие укоры справедливы, как говорится киньте камень кто без греха. НО! Рассказываю я это на форуме где меня никто не видел и работать со мной не будет, а не в лицо заказчику, собственно возмутило меня именно это.
    Пророк

как говорится киньте камень кто без греха.
    Так я і кинув ("камінь").
    Прикинь, але принципово терпіти не можу "розводу"!
    Мені невідомі твої якості, як будівельника. Але знаю наприклад чоловіка з Миргорода. Чудово кладе якісь "заморочені-наворочені" каміни.
    У нього вартість робіт - "космос". Але хлопці на "R-Rover"-ах в черзі стоять, і один поперед одного не лізуть.
    І вартість робіт оцінюється не тим "у кого який паркет" чи просто "я скромная женщіна", а трудозатратами...

А "посередні спеціалісти"....?
    ....Вони, так, то "серед ніщих" тусуються, то "жирного клієнта" (як попаде в руки) намагаються "обуть", "розвести"....

НО! Рассказываю я это на форуме где меня никто не видел и работать со мной не будет, а не в лицо заказчику, собственно возмутило меня именно это.
    Ти просто погано знаєш, що таке маленькі міста, а-ля Полтава (я вже мовчу за невеликі містечка та села)....
    Твоя "слава" колись проб'ється і "в реальний мір"....
    Тому, тут не треба дуже часто "гримати дверима".
    Новачок

vladd, Ну что же, значит я возможно потеряю работу, лишь потому что сказал людям правду. А вы если терпеть не можете развода, то наверное трудно живете. Нас разводят в магазинах (весы везде откалиброваны по эталону, только что в Париж в палату мер и весов обратно отвезли), в банках (тех что работают с деньгами, не для консервации) (приплата по кредиту за "IT налаштування телефону 200! грн." - это настройка интернета если что, то что вам, если вы совсем тупой, в любом салоне сделают за 30-ку), на базаре (Это натуральный турецкий мех!), в ресторанах (картошку пюре вам подали подавленную из новой картошки, а не из картошки в мундире что недоела воон та компания ага) и я думаю ещё овер 9000 способов о которых мы даже не догадываемся.
    И не тыкай мне да, мы с тобой коров не пасли вместе. Такое только Ирейзеру позволено.
    Пророк

vladd, Ну что же, значит я возможно потеряю работу, лишь потому что сказал людям правду.
    Це тобі видніше.
    Ринок (праці) - він вирішить, де твоє місце. Мені особисто - "по-барабану". Бо я не твій замовник, а ти не мій майстер.

А вы если терпеть не можете развода, то наверное трудно живете.
    Я живу своїм життям, таким, яке воно є. Але основне - вмію не брехати самому собі.
    От не клеїться в мене якась робота, я про це замовнику скажу. Не вийшло щось - значить візму й перероблю так, аби мені подобалося (і тільки в другу чергу клієнту).

До речі, про будівельників: колись у мене стелю робив один дядько. Рекомендували його, брав грошей за роботу посередньо (не "космос", але й не "халява").
    Зробив він стелю, я вже й думав, що розрахуюсь і таке інше.....
    А він каже, що ще завтра прийде й "ще раз пройдусь". Як на мене - то стеля ідеальна, рівна. А от він, як майстер, бачить якісь недоліки і йому його робота ще не сподобалася(!)
    І цей чоловік приходить ще раз, працює день. Мені, як замовнику, це не коштувало "дешевше" чи "дорожче".
    Людина прийшла, оцінила роботу, визначила вартість.

А так, як я "не в темі, не шарю", то міг би той дядько не доробляти нічого ("лохам і так сойдЬот").
    Але, у майстра є свій "почерк", своє "ім'я" і він цим пишається. Бо Майстер - з великої букви!

Є ще один приклад. Знаю автомаляра. Він фанат кольорів, у вільний час його улюблена справа - фото.
    Розбирається у фотокамерах, об'єктивах, іншому приладді (його "фотіки" стартують по вартості від $2000 і вище, об'єктив - від $800 і вище).
    Він - "дорогий автомаляр", працює по машинах "преміум".
    Так от заходжу колись до нього у цех, а він матюкається, мовляв знову буде дах перефарбовувати. Я питаю, мовляв "навіщо?"
    Подивився, начебто все в ідеалі.
    А мені цей маляр відповідає, що "йому не подобається". І показує місця, де є пара якихось я би сказав "піщинок".
    Можна заполірувати і все.....
    Ні, цей чоловік бере і знову підготовлює поверхню, і перефарбовує дах. Причому, робить це за свої власні кошти!
    З клієнта він візьме, скажімо, $200, а роботи по факту виконає два рази (до того ж витрачає свої особисті матеріали).
    Але основне(!): у цього теж "є своє ім'я". І до нього черга стоїть постійно розписана наперед.
    Колись ще став свідком, коли один "кручений" пропонував заплатити більше, аби його машину зразу поварбували, "мімо черги".
    А майстер показує йому на ряд машин, що стоїть біля боксу, й питає:
    А це що, не люди стоять?
    І нікуди той "кручений" не подівся, став у чергу й чекав, поки його машину поставлять у роботу....

Нас разводят в магазинах (весы везде откалиброваны по эталону, только что в Париж в палату мер и весов обратно отвезли), в банках (тех что работают с деньгами, не для консервации) (приплата по кредиту за "IT налаштування телефону 200! грн." - это настройка интернета если что, то что вам, если вы совсем тупой, в любом салоне сделают за 30-ку), на базаре (Это натуральный турецкий мех!), в ресторанах (картошку пюре вам подали подавленную из новой картошки, а не из картошки в мундире что недоела воон та компания ага) и я думаю ещё овер 9000 способов о которых мы даже не догадываемся.
    Ти ще скажи, що "не я такий - жизнь така". Чивокуня з озіровим винен і таке інше....

"Вас", може й "розводять". З огляду на те, як ти займаєшся шахрайством-розводняком, то й "подЬєлом".
    А з "нами" я й сам розберусь. Там, де я "затарююсь" мені й м'ясо свіже дають, і рибу і все інше.
    Ваги працюють правильно, а "мЬєнти" на перехрестях - "вЬєжліві й уважитЬєльні".

А знаєш чому? Можливо тому, що я живу за принципом:
    Стався до людей так, як ти хотів би, аби ставилися до тебе!
    От і виходить, що такий "майстер", як ти, шукає де "накинуть п'ятЬорку" на квадратний метр.
    А мені замовник, задоволений роботою, переплачує 600 гривень "зверху" просто за те, що:
    Вы очень ответственно относитесь к своей работе, мне было приятно с Вами сотрудничать.
    Потому, я считаю, что это будет правильно заплатить Вам больше!
    І наостанок:
    И не тыкай мне да, мы с тобой коров не пасли вместе. Такое только Ирейзеру позволено.
    Таке враження, що ти як ІДПС-ник, вже висловив свої дві стандартні фрази, а далі....."програмне забезпечення закінчилось".
    Ну що ж, буває....
    Постом "вище" хотів дописати знизу "PP.S." і прописати, мовляв "знаю-знаю, дітей не хрестив/на брудершаФт не пив" і таке інше....
    Але, раз тобі хочеться почути "про телят", то відповідь така:
    У час, коли я пас корів, то твоя мама й тато "ще й за ручки один з одним не трималися".
    Тому зроби для себе правильні висновки, бо таки Полтава - "маленьке село", всього навсього....

А на форумах: звертаються "рівно", тобто на "ти". Принаймні, так вважає половина "форумчан". Тому вмій визнавати "правила гри", як мінімум.

P.S.
    Тебе ж за язик ніхто не тягнув, сам же розказав про свої "досягнення"!
    Але це твоє життя, й твоя "правда".
    Пророк

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Не вийшло щось - значить візму й перероблю так, аби мені подобалося (і тільки в другу чергу клієнту)
    ....час от часу не легче...)

ЗЫ
    Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Принаймні, так вважає половина "форумчан". Тому вмій визнавати "правила гри", як мінімум
    если половина, то це, як мінімум , ще не правила
+ Ответить в теме
Страница 15 из 17