Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей108Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 36
Показано с 41 по 50 из 352.
    ри?

re: Транспортные новости Полтавы

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    laithemmer, може ти кондукторші нагрубила, або білєтік на чорному ринку достала?
    :) смішне

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Дуже дивно. А предъявить билет не допомагае?
    Значить, розказую.
    Перший такий раз був здається років 5 тому. Сідаю на 5-ій школі, їду через Браїлки додому, вставати на Панаса - ну захотілося мені прокатіцца містом просто так, бо втомилася я після екзаменів!! Сіла ж значить, заплатила за проїзд, а в кишені (як зараз помню) 13 коп лишилося. Їду собі, дивлюся у вікно, думаю, що скоро стану студенткою, радуюсь - і вдруг! Підходить тьотя-кондуктор і каже: Платім за проєзд. Я ж кажу: Оплачено.
    Вона: Покажи.
    Я ж риюся по кишенях (дурна звичка класти білет в кишеню або в сумку, після цього випадку відучилася...майже), достаю, показую: Осьо!
    Вона бере його, дивиться на цифри і каже: Недійсний. Плати за проїзд або виходь.
    Я в шоці: Як недійсний? Я сідала на 5-ій школі, зараз Автовокзал. Я що, коло проїхала?
    А мені: У тебе тут інші цифри, ось у мене які, бач? - і показує новий моток білєтів, видно, що тільки почала. Коротше, я ж мала була, чемна дуже, засмутилася неімовєрно, може б і за проїзд заплатила, але ж - 13 коп!! Довелося вилізти і йти пішки додому.

Другий раз трапився, коли я їхала не сама. Поверталися з курсів з другом. Він заплатив. Дали ж два білети. Ну ми їх не розривали, отак і їхали, тим же курсом - 5-та школа через Браїлки. Балакали про те, про се, ну і його зупинка. Він значить віддає мені білети і виходить. І щойно він вийшов, як нарисувалася кондукторша: Дєвушка, оплачуєм проєзд. Я показую зразу: Є. Вона хапає білети: Тут два! Я кажу: Щойно товариш вийшов. Вона каже: НІ, це не ваші, ви підібрали, платіть за проезд. Я обурилася: Ми платили, він вийшов, лишив білети мені, чого я маю платити? Скінчилося тим, що я вилізла на Мотелі, але їй пригрозила, що так цього не лишу. Запам'ятала номер автобусу і саму кондукторшу. Вдома дзвонила в Умак, питала, чи це у них так заведено - десять разів драти за проїзд. Сказали, що розберуться.

А це, ось недавно. Знову. Сіла в автобус, і дивлюся - та сама кондукторша. А пам'ять у мене на обличчя хороша. Я вже накрутила себе, заранєє. Але тут мене пронесло, зате до однієї дівчини пристала, у якої було теж два білети, мол оплатіть, бо це не ваші. То довела її до сліз. Вона вийшла, але вже через одну зупинку зайшла в автобус знову (як встигла обігнати "гармошку" - хз:), та вже з тим товаришем, що їхав з нею. То вони там грандіозний скандал учинили. Вона ридала навзрид, а чоловік махав руками і голосно репетував, шо всіх понищить.

Були ще пару раз, коли я вже не виходила, але після закидів платити ще раз, відверто "розказувала", що я про це думаю і що доїду до своєї зупинки у будь-якому випадку, бо білет тримаю в руці.
    Зі мною постійно таке трапляється. Дзвонити жалуватися я не люблю, але як діяти в такій ситуації, коли ти платиш, а від тебе ще вимагають? І як при цьому - це найголовніше - ще й настрій собі не зіпсувати???!!

Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    ... І як при цьому - це найголовніше - ще й настрій собі не зіпсувати???!!
    Можно поступить так как сделал товарисч в вышенаписанном посте
    Пасажир

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Можно поступить так как сделал товарисч в вышенаписанном посте
    Дорого...
    part of me

Хм, дивно, у мене звичка жмакати білет, тобто я скручую його у таку собі кульку, і часто мене питають чи заплатив я за проїзд, я показую їм ту кульку в руці і вони відразу йдуть геть...
    ри?

fragov, тебе доволі важко буде випровадити з автобуса. А от мене під білі рученьки - і я вже на тротуарі.
    Ніхто так толкової поради і не дав :( Шо, отак далі і хамить, коли змушуватимуть вдесяте заплатити?
    Пасажир

Якщо у вас є талон, на якому цифри від тих, що записані у кондутора на кінцевій зупинці (і до тих, що ще не продані звісно), то ніхто не має права вас заставити платити знову.

Якщо ви "підібрали" талон - тут вже інша ситуація. Кондуктор то може нічого й не помітить, а от якщо нарветеся на контролера - то проблеми будуть і у вас, і /скоріше за все/ у кондуктора також.
    ТАК!

Під Полтавою п'яний водій протаранив патрульний автомобіль ДАІ та машину швидкої допомоги.

В результаті постраждали медики, і співробітники ДАІ, які в цей час оформлювали ДТП.

На обох машинах були увімкнені сигнальні маяки, на узбіччі стояли два легковики з увімкненими аварійками, але водій "дев'ятки" нічого не помітив.

За словами, керівника ЦЗГ ГУМВС в Полтавській області Юрія Сулаєва, водій "дев'ятки" врізався в першу чергу в автомобіль патрульної служби, де сидів один з працівників ДАІ, оформляв документи. Після цього його відкинуло і він врізався у автомобіль швидкої медичної допомоги. А потім навіть намагався втекти з місця ДТП.

Оскільки перший удар припав на міліційну машину, найбільше постраждав працівник ДАІ. У нього забиття кісток тазу та зламана нога.

Зіткнення з машиною швидкої припало на її задню частину, вона майже не пошкоджена. Але четверо медиків, які перебували в салоні, травмовані. З них найбільше постраждав лікар, котрий отримав закриту черепно-мозкову травму та перелом кісток кисті правої руки.

Водія вже затримали і довели, що на момент аварії він перебував у стані тяжкого алкогольного сп'яніння. 47-річний водій мало що пам'ятає і досі не розуміє, як не побачив цілий кортеж спецавтомобілів із маячками.

Правоохоронці досі не порушили кримінальну справу, але вже відомо, що винуватцю доведеться компенсувати витрати на лікування потерпілих та ремонт авто.
    http://tsn.ua/ukrayina/p-yanii-vodii...istsi-dtp.html
    Пасажир

Транспорт на свята їздитиме довше

Нічний експрес | Фото: Євген Асауленко
    Як завжди напередодні новорічно-різдвяних свят Полтавський міськвиконком враховує збільшення пасажиропотоку і вживає заходи щодо забезпечення жителів належною кількістю громадського транспорту

Як повідомили у відділі з питань транспортних перевезень та зв’язку, у новорічну (з 21.00 до 5.00) та різдвяну ніч (з 21.00 до 2.00) КП «Полтаваелектроавтотранс» виділить 6 тролейбусів на маршрут «Південний вокзал – Центр – Браїлки – Половки – Алмазний – Південний вокзал» - по три одиниці у двох зустрічних напрямках. СП «УМАК» забезпечить роботу 4-х автобусів на маршруті «Кільцевий» у двох зустрічних напрямках. Автобуси інших перевізників у напрямку віддалених селищ Івонченці, Рибці, Яківці, Дальні Яківці, Малобудищанський завод Вороніна, Вакуленці, Дублянщина, Залізничників, Червоний Шлях, Лісок, ДБК, мікрорайону «Огнівка» 30-31 грудня 2009 року продовжать свою роботу до 23.00 із забезпеченням додаткових рейсів на кожному маршруті. Приватні перевізники у дні Новорічних свят та Різдва Христового працюватимуть до опівночі.

Максим ДНІПРОВИЙ, «Полтавщина»
    http://www.poltava.pl.ua/news/events/163/
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    ЩО РОБИТИ, КОЛИ ТИ ЗА ПРОЇЗД ЗАПЛАТИВ, А ТЕБЕ ВИСАДЖУЮТЬ?
    Це так странно! Те що ти оце кажеш, а особливо розповідь Анейші. Як таке може трапитись? Купила квиток-і виганяють?! Я з квитком відчувала себе королєвою траліка, а тут виявляється не так все однозначно. Просто удівітєльно!
    Пасажир

З нового року пільговикам замість вкладишів видадуть проїзні квитки

...
    «Нарешті ми прийшли до того, що в 2010 році для тих 8-и категорій людей, які мають пільги на безкоштовний проїзд згідно із законодавством, відмінимо вкладиші й зробимо дійсними тільки проїзні квитки. До списку буде включено майже 150 учнів вечірньої школи №3 міста Полтави, — повідомив Андрій Матковський. — Зараз уже готуються майже 4210 квитків, які будуть передані в райони. Підробити їх практично неможливо, бо цей документ має високий ступінь захисту. Інформація про людей, які мають право на безкоштовний проїзд, і навіть списки пільговиків роздані всім перевізникам». Відповідаючи на запитання депутата Точилова, чи передбачені пільги на безкоштовний проїзд депутатам міської ради, міський голова запевнив, що наступного року вони та працівники інспекції з контролю за благоустроєм, екологічним і санітарним станом міста будуть занесені до списку пільговиків.
    Внесено зміни до Порядку передачі в оренду майна комунальної власності міста управлінням майном комунальної власності міста та повернення його орендодавцю. Затверджена Програма охорони культурної спадщини і збереження історичного середовища Полтави на 2010—2012 роки.

http://www.vechirka.pl.ua/articles/2009/12/16/65014400/
+ Ответить в теме
Страница 5 из 36