Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей108Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 36 из 36
Показано с 351 по 352 из 352.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Re: Транспортные новости Полтавы

Victorious, там по декілька секунд висвічується номер маршруту і час до його прибуття на зупинку. Але. Там не всі маршрути, а лише ті, на які встановлена система GPS. На траліках вона лише на 10 нових "Богданах". Це раз. Два - стою я на зупинці о 4:30 ранку - воно постійно протягом п'яти хвилин очікування показує одну і ту ж інформацію, йду ввечері з роботи - а воно показує ту ж інформацію, бо щось ТрекСервісКонтроль начудив. І так було дуже довго. Хз скільки воно так показувало незрозуміло що, але більше місяця точно.
    До речі, згадав про траліки. В депо вже стоїть чотири нових "Богдана".

Частий гість

Re: Транспортные новости Полтавы

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Victorious, там по декілька секунд висвічується номер маршруту і час до його прибуття на зупинку. Але. Там не всі маршрути, а лише ті, на які встановлена система GPS. На траліках вона лише на 10 нових "Богданах". Це раз. Два - стою я на зупинці о 4:30 ранку - воно постійно протягом п'яти хвилин очікування показує одну і ту ж інформацію, йду ввечері з роботи - а воно показує ту ж інформацію, бо щось ТрекСервісКонтроль начудив. І так було дуже довго. Хз скільки воно так показувало незрозуміло що, але більше місяця точно.
    До речі, згадав про траліки. В депо вже стоїть чотири нових "Богдана".
    Розкрийте мені секрет - що Ви робите на зупинці о 4 годині 30 хвилин ранку? Хіба в цей час ходить міський транспорт? Наскільки мені відомо, петиція щодо введення нічного тролейбуса тільки но набрала 250 голосів. Зараз, мені здається, транспорт починає ходити о 5.00-5.15. Але не о 4.30
+ Ответить в теме
Страница 36 из 36