Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей108Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 36
Показано с 21 по 30 из 352.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Re: Реконструкція вул. Калініна

Ответ Сообщение от LAEN Посмотреть сообщение
    Sky, дякую за фото!
    я проїзджав мимо, але "Богдан" вже поїхав.
    Та їх могло й не бути, а тут знайомий жінку зустрічав з роботи, зателефонував. А мені від дому всього хвилину до цього місця.

Пасажир

re: Транспортные новости Полтавы

хороший был сегодня движняк в центре

Движняк 230909

п.с. самые смекалистые садились в автобус/маршрутку за поворотом, там где обычно высаживают пассажиров
    Пасажир

В воскресенье, ДТП на Рассошенцах.
    Автобус "Богдан" выезжал из разворота, в него врезалась иномарка.
    У богдана пробит топливный бак, у иномарки же передок вдребезги...

Водителя забрали в реанимацию, из разговоров - он не выжил...

У кого есть информация точнее или фото - поделитесь.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Сьогодні бачив з вікна автобуса ДТП на зигінському мосту - як сказав водій, то була "двійка", яка захотіла постріляти з пушки. Авто пробило першу лінію захисного огородження і зачепилося за другу. Якби швідкість була більшою - то він би вилетів на електомережі Укрзалізниці.
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Якби швідкість була більшою - то він би вилетів на електомережі Укрзалізниці
    Ого! А я думала там вилетіти неможливо!
    А з якою це швидкістю треба було б летіти?
    Цікаво - водій був п'яний?!
    2.0

Sky, пєсєц! а я сьогодні їду зранку в автобусі, а тьотки труть "оце в три часа тут така аварія була...така аварія...." панятно тепер.
    Здібна учениця

мені теж розсказали про аварію на мосту, так вчора їхала в траліку і шию вивертала: "де ж воно?!" вгледіла тільки вибиту частину "першої лінії захисного огородження" і вигнутий "наружу" заборчик, аж нецікаво ):)
    Пасажир

тю, а я як завжди не в курсі... кхе-кхе)

дякую за інфу
    Пасажир

6 жовтня – не найвдаліший день для полтавських автомобілістів
    6.10.2009

На вулиці Леніна в обід зіткнулися автомобілі «Ланос» та «Лексус», в результаті дорожньо-транспортної пригоди постраждав і комунальний тролейбус. А на мосту через залізничні шляхи, біля Київського вокзалу, автівка мало не зірвалася униз, протаранивши відбійник та зім’явши залізний паркан мосту.

Це трапилося близько 12.25 у вівторок на перехресті вулиць Леніна та Котляревського. Тут зіткнулися автомобілі «Деу Ланос» та «Лексус». За словами водія «Ланоса», він виїжджав з вул.Котляревського, намагаючись повернути вліво. Тут була пробка, говорить він, його пропустили навіть тролейбус і маршрутка. Але «Ланос» не повернувши, зупинився, пропускаючи людей, які переходили дорогу по «зебрі». Аж раптом відчув сильний удар.

/Водій автомобіля «Деу Ланос»

Я не вспів зреагувать, він кілометрів 80-90 летів, я не зреагував. Тут тралік стояв, машина ще, вони моргнули, я виїхав/

«Лексус» їхав з боку площі 1100-річчя Полтави по головній дорозі, коли зіткнувся з «Деу». Після першого удару «Лексус» занесло і він вдарився ще й у тролейбус. Все трапилося швидко, навіть водій тролейбуса не зміг описати ту ситуацію.

/Водій тролейбуса

На «Ланосі» переїжджав вулицю Леніна, з тієї сторони їхав Лексус, удар осюди, і машину починає розвертати і вона вдарилася у корпус тролейбуса/

Саме водій тролейбуса допоміг водію «Лексуса» вийти з машини, за словами першого, той був притомний, але збентежений. Навіть встиг поспілкуватися з водієм «Ланоса». Потім «швидка» таки забрала його до лікарні. Про інших постраждалих не повідомляється. Обставини аварії з'ясовуватиме слідство.

А на мосту по вул.Бірюзова «Мерседес» вилетів на пішохідну доріжку, протаранивши відбійник та зім’явши парапет обабіч доріжки. Про причини цього інциденту нам не розповіли ані ті, хто знаходився у машині, ані інспектори дорожнього руху. Чи постраждали пасажири автомобіля - невідомо. Та працівники Державтоінспекції нагадують, аби водії були обережними на дорозі, адже безпека руху - це і їхнє життя, й життя інших учасників дорожнього руху.

Максим Яров
    http://www.misto-tv.poltava.ua/news/5462/
    Новачок

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Сьогодні бачив з вікна автобуса ДТП на зигінському мосту - як сказав водій, то була "двійка", яка захотіла постріляти з пушки. Авто пробило першу лінію захисного огородження і зачепилося за другу. Якби швідкість була більшою - то він би вилетів на електомережі Укрзалізниці.
    Успів тільки задок зфотографувати
    Миниатюры Миниатюры DSC01703.JPG  
+ Ответить в теме
Страница 3 из 36