Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей102Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 16 из 34
Показано с 151 по 160 из 335.
    Пророк

re: Транспортные новости Полтавы

Ответ Сообщение от Gonosuke Посмотреть сообщение
    Типа отрицают
    Отрицать-то отрицают, вот только (по версиям других источников):
    1. Абы "тупые журналюги" отстали и более не "задавали тупых вопросов" Mercedes так и не смогли показать в целости и сохранности, в небитом состоянии, сославшись на "большую занятость".
    2. Да и самого "непострадавшего" куда-то на тренировку сдуло "очень важную" и "закрытого типа" ("пшли вон, чего пристали к хорошему человеку?").
    3. Номера снимаются - понятно в каких случаях, только вот забыли, что мы то не в Киеве и не в Харькове живём, таких машин у нас на пальцах одной руки сосчитать можно.
    4. Ну и напоследок, вроде как "Ворскле" делать возле этого авто и нечего было, только вот "так получилось", что с утра кран приехал с поддержкой от "Ворсклы". С какого это вдруг случая "ворсклянам" так напрягаться-то, у старых инсультно-инфарктных бабок с крыш сараев "месЕрдесы" снимать?
    5. Да и тренировки команды проходят не на Половках и Супруновке, а опять-таки, в Вакуленцах.

Просто так вышло, что парни покатались неплохо, погуляли.
    А "светиться" оно и не надо, мы же не в Омеригах живём.
    Ежели на всяких там "омельченГов" в Киеве пешеходы бросаются и убиваются насмерть, то чего у нас сараи не могут под "месердесы" подпрыгивать что ли?

.

Каждый день десятки пьяных дедов Панасов на ржавых жигулях попадают в ДТП, ломают соседям сараи, сбивают односельчан и всем журналистам пох... А тут как же, мерседес, хоть и цешка, но мерс, да еще и футболиста.

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Просто так вышло, что парни покатались неплохо, погуляли.
    Я бы не зарекался от ДТП...
    Пророк

да вождение в Полтаве больше похоже на гонки на выживание - со всех сторон подстерегают опасности : на дорогах ямы, бесстрашные пешеходы, отмороженные собратья водители
    Пророк

Каждый день десятки...
    Ну діди то, вони ж не "зірки", хто ж на них "свой взор обратит"?

А якщо:
    Все люди как люди, а я звезда!
    то й хоч ти й ганяєш м'яча, нехай і у місцевій команді, то все-таки над твоїм "звЬоздним образом" працюють хоч і не мега-кручені, але якісь то "піар-менеджери", що все-таки мають дати уявлення як себе вести в тій чи іншій ситуації (наприклад, "по-бігом" зняти номерні знаки та "свалювать").

Я не вважаю себе великим прихильником футболу, але періодично бачивши на екрані "Шеву", звернув увагу на те, що Андрій язиком багато не ляпає, намагається "тримати образ" (згадати хоча б ситуацію, коли якась тітка прим'яла його авто у Києві).
    Сказав щось на зразок, "не додивилася", "нічого, з усяким буває", "залізо побите, то не страшне, головне, що люди не постраждали".
    Може у душі він би ту тітку і розірвав би на шматки, бо та Honda вся коштує як скло до фари "шевиного" авто, але, але, але.....
    Імідж є імідж....

А тут вийшло як з "подарованним" Могильову "кадиллаком": чим більше брешуть - тим більше випливає на поверхню.
    Чого-б то нормальним хлопцям та не "одшить" журналюг, вийти "в чисте поле" і сказати, щось на зразок:
    "Парні! Ось я, ось моя небита тачка, нічого не бачив, нічого не знаю. Я чесна людина і більше про мене в такому контексті не говоріть!"
    Так ні, зразу у нас кожен стає "мега-зайнятим"....

Та й я так міркую, чого б то чіплятися до людей.
    Їхав собі хтось "сорок", максимум "піЙсЯт".
    Тут "откуда нЬє возмісь появілся в....
    .. (ой), сарай галімий. То й я заскочив на дах від страху, бо сарай то не вінок, що падає на голову, мало не покажеЦЦа!"
    Потом глянув "по округЬє" (оглянувся), мЬєсто тЬомнойе, мало лі, може номера украдуть алюмінієвИйє наркомани на цвЬєтмЬєт, а вони стоять аж двісті гривень! Ото аби не було "попадоса" я номера зняв та й поїхав додому.
    Хотів ще сідуху прихопить, аби алкаші діди-панаси, що ганяють "стовосемЬдЬєсят" на своїх жигулях не сперли. Але в багажніку не знайшлося "ключанатринадцЯть", то прийшлося залишить сідухи на "отвЬєтствЬєннойе хранЬєнійє" бабкам з больнИм сердцем...
    Отаке от діло...
    А мерсюк, то ладно, хто ж його вкраде?
    Пивовар

утел вечером почти лежит, потому фотки токо сегодня...Нажмите на изображение для увеличения
Название: 10-08-20_2001.jpg
Просмотров: 18
Размер:	65.8 Кб
ID:	26882Нажмите на изображение для увеличения
Название: 10-08-20_2002.jpg
Просмотров: 22
Размер:	61.3 Кб
ID:	26883Нажмите на изображение для увеличения
Название: 10-08-20_2000.jpg
Просмотров: 23
Размер:	68.2 Кб
ID:	26884
    Пасажир

Паук, интересно, спасибо!

п.с. он и раньше в этом месте был подбитый
    http://fotobus.msk.ru/photo/313155/
    Пивовар

Я сидел на заднем сиденьи с левой стороны возле окна - видел все детально. Даже сейчас прокручиваю кадры аварии...
    Пасажир

У Полтаві на вул. Сінній і Красіна відкриють нові зупинки

Враховуючи численні звернення громадян мешканців Полтави, за рішенням виконавчого комітету облаштують дві нові зупинки громадського транспорту - по вул. Сінній, 42 та по вул. Красіна 71-а.

За даними міської ради, Управлінню житлово-комунального господарства доручили встановити на зупинках по вул. Сінній, 42 дорожній знак «Місце зупинки тролейбуса», а по вул. Красіна, 71а - «Місце зупинки автобуса». Також дані зупинки приймуть на баланс.

Незабаром внесуть і зміни до схем та графіків руху міського пасажирського транспорту.
    http://poltavanews.com.ua/news/socie...i-zupinki.aspx

================================================== ==========================================

http://sai.gov.ua/pages.shtml?id=1799
    http://atn.kharkov.ua/newsread.php?id=52844

Фото "при жизни":
    Пророк

Окончание игры под названием: "В погоне за деньгами".
    Водитель останется без трусов, не то, что без хаты...

А сколько такого в Крыму и постоянно одно и то же.
    Пасажир

Реакція «Зворотного зв’язку» - зміни у транспорті

Кожного року на початку вересня кількість мешканців міста зростає. Така тенденція пов'язана з напливом студентів, які їдуть до навчальних закладів Полтави. Тому підвищилося навантаження транспортних засобів у перевезенні пасажирів.

За словами начальника відділу з питань транспортних перевезень та зв'язку Ігоря Вериги, автопідприємства були готові до цього і, починаючи з 1 вересня, перейшли на зимовий графік роботи. Для задоволення потреб жителів, КП «Полтаваелектроавтотранс» на даний час випускає на маршрути до 60 тролейбусів. А такі автопідприємства, як «Умак», «Автомир» перейшли на щільні графіки.

Також не перестає активно діяти міська програма «Зворотній зв'язок», - зазначив Ігор Верига. На численні прохання мешканців продовжити термін дії руху транспорту, міський голова Андрій Матковський та КП «Полтаваелектроавтотранс» склали домовленість, за якою тролейбуси будуть працювати на маршрутах до 22 години. Існує угода між міським головою і підприємством «Умак» про безоплатне перевезення громадян пільгових категорій. Вирішується питання про зміни у маршруті «с.Розсошенці – кладовище» - його продовжено до кінця кладовища.

З'явилися у нашому місті і нові зупинки: у районі Алмазного заводу та на перехресті вулиць Сінної, Чапаєва і Енгельса, які зараз уже діють. Наразі виконується робота по організації руху транспортних засобів по вул. Сірьогіна.

Якщо виникнуть звернення громадян – ми готові їх розглянути, – запевнив І.Верига. – Але такі проблеми потребують детального вивчення, адже будь-яка зміна у транспорті несе за собою відповідні наслідки, тому треба керуватися правилами транспортного руху.
    http://rada-poltava.gov.ua/news/40054189/
+ Ответить в теме
Страница 16 из 34