Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей8Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 20 из 20.
 1. #11
  Offline
  Пасажир

  Re: Зміни міських автобусних маршрутів


  вместо автобуса Вольво на Яковцы теперь ездит Газелька...

  без комментариев...

 2. #12
  Offline
  Пасажир

  Re: Зміни міських автобусних маршрутів


  62 нових маршрути з'явилися на карті пасажирських перевезень Полтави
  22.07.2009

  Відповідно до них ще на початку червня міськвиконком проводив серед приватних перевізників конкурс, а з 1 липня переможці мали виїхати на свої маршрути. Однак, за інформацією відділу транспортних перевезень та зв'язку міськвиконкому, наразі не всі підприємці відповідно до умов угод використовують свої маршрути. Про це та інше говорили учасники наради з безпеки пасажирських перевезень, що пройшла у Полтаві.

  Обговорити основні вимоги здійснення безпечних перевезень пасажирів запросили керівників автотраспортних підприємств, перевізників усіх форм власності, водіїв автобусів та вантажівок. Для ілюстрації невтішного стану безпеки на дорогах Державтоінспекція навела факти статистики. У кожному з випадків – втрата людського життя й пожиттєвий тягар для порушника-водія. Сьогодні 31 відсоток усіх пригод трапляється саме з вини шоферів, зазначали учасники наради. Щодо порушень приватних перевізників, то однією з найчастіших причин скоєння дорожньо- транспортних пригод залишається невдале маневрування та попутні зіткнення, найнебезпечнішою порою виявляється денний час, а найризикованішою віковою категорією – водії 35-ти-50-ти річного віку, часто ті, хто був за кермом понад 12 годин поспіль.

  90 відсотків перевізників не дотримуються або ж взагалі не знають умов ліцензування, наголошували учасники наради-керівники профільних управлінь. Тим часом чинне законодавство тільки цього року змінилося вісім разів. Відповідно до останніх змін, значно спрощуються умови отримання ліцензій, однак так само швидко можна й позбутися ліцензійних карток. Сьогодні, аби вилучити такі документи у водія, державтоінспекція керується лише трьома підставами.

  Збираються розібратися з порушниками умов конкурсу міських маршрутів й у відділі транспорту та зв'язку міськвиконкому. Двадцять днів минуло з часу, як визначилися переможці, та не всі водії виконують умови угод – вирушають згідно з графіком, маючи на лобовому склі автівки талон, номер договору та нового зразку трафарети з номером маршруту. З такими перевізниками будуть прощатися, даючи можливість долучитися до конкурсу іншим, більш дисциплінованим водіям.

  Світлана Піскова
  http://www.misto-tv.poltava.ua/news/5004/
 3. #13
  Offline
  Пасажир

  Re: Зміни міських автобусних маршрутів


  Інформація на сайті міськ. ради:
  http://rada-poltava.gov.ua/useful/97366290/
 4. #14
  Offline
  Пасажир

  Re: Зміни міських автобусних маршрутів


  Змагалися перевізники
  У міськвиконкомі відбулося заключне засідання конкурсного комітету, який визначив автоперевізників, що працюватимуть ще на п’ятьох полтавських маршрутах. Провів його перший заступник міського голови Валентин Герасименко. Після неприємної історії з перевізником, котрий відмовився обслуговувати мешканців мікрорайону «Лісок», члени комісії дуже ретельно вивчали можливих кандидатів. Наразі прийнято рішення, що на маршрутах №13 «Лісок – Кр.Ринок» (пільговий) та №56 «Розсошенці – ГРЛ (ч/з Центр)» працюватиме ПП «Автомир», на маршрутах №38 «Огнівка – Інститут Зв’язку (ч/з Центр)» та №46 «Інститут Зв’язку – Половки – Алмазний - Інститут Зв’язку» - ПП «ЛЮГ». Маршрут №60 «Лісок – Алмазний – Половки – Лісок» обслуговуватиме ПП Загнієнко. Начальник відділу з питань транспортних перевезень та зв’язку Микола Дубинка пообіцяв, що з початком навчального року транспорт у Полтаві курсуватиме системно та без збоїв.

  http://rada-poltava.gov.ua/news/2009/8/26/07099339/
 5. #15
  Offline
  Пасажир

  Re: Зміни міських автобусних маршрутів


  З 1 вересня по завершенню конкурсу серед перевізників міста транспортна мережа Полтави буде функціонувати на повну потужність

  25 серпня стартував останній етап конкурсу на право здійснювати транспортні перевезення пасажирів. Цього разу серед претендентів розіграли 5 міських маршрутів.

  Конкурс серед приватних перевізників міста на здійснення перевезень пасажирів на міських маршрутах загального користування, що проводився у міськвиконкомі згідно з програмою розвитку транспортної мережі міста, остаточно не визначив кращих.

  Нагадаємо, що конкурс обирав переможців двічі: з 1 по 3 червня і 13 липня. 25 серпня, згідно з оголошенням, розіграли право перевезення на 5 міських маршрутах, що залишилися: №13 Критий Ринок - селище Лісок, №38 Огнівка - Інститут зв'язку (через Центр), №46 Інститут зв'язку - Половки - Алмазний - Інститу зв'язку, №56 ГРЛ - Розсошенці (через Центр) і № 60 селище Лісок - Алмазний - Половки - селище Лісок. Як пояснюють у відділі з питань транспортних перевезень та зв'язку міськвиконкому, затримка за цими маршрутами сталась з декількох причин.

  /Микола Дубинка, начальник відділу транспортних перевезень та зв'язку МВК

  Чому не було розіграно? Деякі дані були недостовірні, серед основних вимог - і щоб свої були лікарі, щоб був технічний персонал, який обслуговує, не було проблем з інспекцією по контролю за благоустрою/

  Один з перевізників був знятий з конкурсу, продовжує Микола Дубинка, також члени комісії фікували ряд порушень, зокрема, у податковому полі. Непорозуміння між водіями та пасажирами, скарги від ДАІ через перевантаженість транспорту теж не додавали плюсів конкурсантам. Нині ж серед декількох перетендентів оберуть кращих відповідно до вимог, обіцяють зберегти і кількість транспорту на кожному маршруті. 10 днів, говорять спеціалісти міського відділу транспортних перевезень та зв'язку, відводиться на підписання договорів з переможцями конкурсу і можливе оскарження результатів. Прогнозують, з 1 вересня на території міста 62 маршрути міста почнуть повноцінних рух згідно зі складеними графіками.

  Крістіна Криженко

  http://www.misto-tv.poltava.ua/news/5198/
 6. #16
  Offline
  Пасажир

  Re: Зміни міських автобусних маршрутів


  Ще один конкурс.
 7. #17
  Пророк

  Re: Зміни міських автобусних маршрутів


  де це лаєн дівся?(
 8. #18
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  Re: Зміни міських автобусних маршрутів


  Виння Пых, позвать?
 9. #19
  Offline
  Пасажир

  Re: Зміни міських автобусних маршрутів


 10. #20
  Offline
  المزيد من النفط

  Re: Зміни міських автобусних маршрутів


  Ответ Сообщение от LAEN Посмотреть сообщение
  "Хозяин, что прикажете ?"
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов