Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 4
Показано с 31 по 33 из 33.
    Пророк

Re: Отлетающие колеса. Этапы становления, тенденции, развитие.

Ну мені видно.....
    І не тому, що колесо кругле.

Пророк

Re: Отлетающие колеса. Этапы становления, тенденции, развитие.

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Ну мені видно.....
    І не тому, що колесо кругле.
    аа..это по ссылке?)) я думал по этому фото) что на форуме
    Кстати этот размер колес моего авто но я видел и на газели ставят на зад))
    Новачок
    В мене виникли деякі питання. Хто контролює якість ремонту камянки на горі по вул. Леніна? Чому майже чверть швів між камінням пусті? Який зазор між камінням повинен бути? Чому у тільки насланій дорозі уже є нерівності? Чому на асфальті ,який положили в кінці літа вже є нерівності? Яка гарантія на ремонт дороги і хто перевіряє стан в гарантійний строк? Питань море , але може хто відповість. Хоча відповідальні за стан доріг не прочитають цього. Хотів вставити фото, та не знаю як.

Цікаво чи кам"янку в цьому році ремонтують ті ж самі спеціалісти , що й прошлий рік? Дорога, що робили в кінці прошлого року вже горбата, а перехід з неремонтованої дороги зовсім яма. Очевидно знову не хватило каміння. Чомусь зазори між камінням все більші, а каміння як завжди не вистачає. Цікаво, чи в цьому році буде теж саме? Чому не закінчили недоробки прошлого року, а почали нове? Ота яма на переході між ремонтованою дорогою і старою так і залишиться? Даже жалко, що відповіді на прошлорічні питання так і не було.
+ Ответить в теме
Страница 4 из 4