Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей37Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 7 из 10
Показано с 61 по 70 из 100.
    Пасажир

Re: Транспортные новости не местные

В Сумах произошло новое жуткое ДТП: двое погибших

http://www.dancor.sumy.ua/news/newsline/108215

23q
    23-й участник

двое погибших в маршрутке которая упала на бок. Как?
    Пророк

Дивлячись ось цей сюжет я згадую, як переходять дорогу пішоходи у нас у Полтаві.
    Добра половина після того, як побачили машину (яка пропускає пішоходів на переході), демонстративно відвертають голову в інший бік.
    Ще інша половина йде "нЬє глЯдЯ", розмовляючи при цьому по телефону (або слухаючи "музон").

А буває й таке:

P.S.
    Сам дорогу намагаюсь переходити дуже швидко, майже перебігаю (крутячи головою навколо на 360 градусів).
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    буває й таке:
    немає слів... Думаю всі розуміють звідки в тієї дебілки права і машина. А там де був мозок - миша повісилась.
    крутячи головою навколо на 360 градусів
    як сова?
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    немає слів... Думаю всі розуміють звідки в тієї дебілки права і машина. А там де був мозок - миша повісилась.
    Спочатку я теж дивився тільки на водійку.
    Але потім декілька разів переглядав і дивився на ту жінку, яка потрапила під праве колесо. У момент, коли її вбили, вона була заклопотана чимось своїм і не слідкувала за тим, що робиться навкруги (бо перебувала на законному місці для пішохода).
    А зараз вже нічого назад не повернеш, нажаль.

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    як сова?
    Якщо це збільшує шанси залишитися неушкодженим/живим, то "як завгодно".
    До речі, у нас і "балкони падають", і "бОрульки"...Тому, бути обачним ніколи не завадить.
    Пророк

Сам дорогу намагаюсь переходити дуже швидко, майже перебігаю (крутячи головою навколо на 360 градусів).
    Нарушаете скоростной режим. Пешеходу ЗАПРЕЩЕНО перебегать дорогу. Только шагом.

Учтите, что когда Вы бежите у водителя много меньше шансов увернуться от бежащего человека. В инете полно видео, когда причиной ДТП становится именно бегущий человек.
    Пасажир

Кофейбусом №3 станет 46-летняя Škoda
    На днях автобус Škoda 706RTO 1967 г.в. переехал к новому владельцу

http://blog.poltava.pl.ua/author/laen/2178/
    Пророк

Сидіння - неоригінал (Ikarus...., як мінімум, частина)
    Пророк

Офтоп:
    Пишет автор: Еду, никого не трогаю. Авто на транзитах. Московских. Куплено неделю назад(кто не знает-есть 10 дней на постановку на учет). Еду по трассе, по которой все дачники едут в пятницу на дачи, в воскресенье-в столицу. Дело происходит в воскресенье.
    Рядом, на пассажирском сидении, дочка на кресле детском, пристегнутая ремнем, все по правилам. Сосет чупа-чупс. Продолжение истории внутри поста.

Подъезжаю к деревне одной, скорость 60, впереди остановка, не простая, а как площадка для автобуса. Стоят аж 3 экипажа ДПС. 9 инспекторов бороздят оба направления.
    А тут я, на транзитах, ребенок спереди. Жезлом не махнул только один, занятый хач-газелью.
    Торможу, обочина, аварийка.
    И(инспектор)- "хрмпырымэхзшрншпгщ такой-то, ваши документы, ой, а что это у вас ребенок спереди делает?"
    Я(я)-Сидит, говорю, сами не видите?
    Привстает на цыпочки (паджеро у меня).
    И: Аааа(улыбка слетает с лица)...ребенок у вас даже пристегнут?
    Я: И даже с использованием детского удерживающего устройства установленного образца!
    Начинается изучение документов.
    И: Так тааааак...ТРАНЗИТЫ У ВАС ПРОСРОЧЕНЫ!!!
    Я: Это не у меня, это у прошлого хозяина, а я в течение 10 дней поставлю на учет!
    И: Не 10 а 5 дней! Новый закон!
    Я: Вы сами-то читаете законы, по которым работаете?(достаю распечатку)..
    И: И что, у вас прямо все в порядке?
    Я: Я не "москвич". Денег нет все равно. )))
    Он кривится, думает, что сказать...
    В этот момент дочка достает чупа-чупс, протягивает гайцу и с радостным видом говорит: "На, дядя полицейский, пососи"!!!
    Фраза "Счастливого пути" была мной практически прочитана по губам инспектора, в хохоте окруживших мое авто его коллег, с удивлением взиравших на "водителя, которому в этот раз повезло"...
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Жахливе ДТП на Іршавщині, де авто протаранило 9 школярів
    3 школярів госпіталізовані у реанімаційне відділення, один з них у критичному стані.
    Ще шестеро з постраждалих школярів - у травматології, декількох планують вже сьогодні відпустити додому.
    За новими даними, 27-річний житель села Дешковиця «гостився» у Іршаві, та як згодом було з’ясовано, дозволив собі хильнути оковитої. Після цього чоловік сів за кермо свого автомобіля Фольцваген–Гольф і на невеликий швидкості поїхав у напрямку села Загаття. Заїхавши у село Брід водій помітив натовп людей на узбіччі дороги та різко натиснув на гальмо. Це викликало занос автомобіля. Іномарку різко розвернуло та кинуло в у натовп хлопців. Рух зупинили лише сходи місцевого магазину.
    Як розповів, старший слідчий Іршавського районного відділу міліції старший лейтенант Іван Роман, внаслідок зіткнення 9 молодих людей госпіталізовано, із яких троє знаходяться у реанімації та шестеро у травматологічному відділенні. Один із потерпілих в ДТП у край важкому стані.
    Дану подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. За даним фактом ДТП відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.286 Кримінального кодексу України «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами». Водієві загрожує позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
+ Ответить в теме
Страница 7 из 10