Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2Благодарности
 • 2 Сообщение от LAEN
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 3 из 3.
 1. #1
  Offline
  Пасажир

  Відкапіталені тролейбуси


  У Полтаві «відкапіталили» два тролейбуси

  Журналістам та міській владі презентували два капітально відремонтованих тролейбуси

  Сьогодні в Полтаві відбулася презентація двох капітально відремонтованих тролейбусів — № 66 та № 77, пофарбованих наново у жовте та блакитно-біле.
  Щодо ремонту

  У прес-службі Полтавської міської ради відзначили: на поточний ремонт тролейбусів було виділено 1 млн. 100 тис. грн. При цьому тендери на закупівлю запчастин та обладнання, які були необхідні для ремонту, провели ще у травні 2011 року. У серпні того ж року закупили запчастини та матеріали для ремонту вище вказаних транспортних засобів. У вересні 2011 року на поточний ремонт поставили тролейбуси № 66, № 77, № 96, № 88.Орієнтовна вартість капремонту кожного — близько 180 000 гривень. Кілометраж 66-ого тролейбуса — 670 000 км., 77-ого — 732 000 км. Вік транспортних засобів — 14 та 13 років.

  — Вчетверте ознайомлююсь з ремонтом тролейбусів, — розповів присутній на презентації відремонтованих тролейбусів мер Полтави Олександр Мамай. — Капітальний ремонт кожного тролейбуса обійдеться від 180 до 220-230 тис. грн. Тобто за 2 млн. ми можемо відремонтувати 10 тролейбусів. Виходить, 10 купили і 10 відремонтуємо — на сьогоднішній день це свідчить про відновлення тролейбусного парку в місті на 50%. Може, хтось хоче їздити на автобусах, та я скажу, що тролейбуси — це, безумовно, екологічний вид транспорту.

  За словами начальника технічного відділу КП «Полтаваелектроавтотранс» Павла Богодістого, старі тролейбуси розбирали повністю до тролейбусної рами. Потім робили обшивку, опісля — постелили підлогу, далі паралельно проводили електричний, механічний та пневматичний ремонти. На ремонт одного такого транспортного засобу витрачали 2,5-3 місяці (робочий день: з 8:00 до 17:00).


  Щодо долі тролейбусів

  Павло Богодістий зазначив, що обкат тролейбуса № 66 вже здійснили. 77-ий тролейбус ще має проїхати до 30 кілометрів на «легких» маршрутах, типу № 3 («ГРЛ — Сінна — Склозавод»), № 7 («Інститут зв’язку — Алмазний — Розсошенці»), № 8 («Героїв Сталінграда — Сінна — Інститут зв’язку»). Як зазначив Павло Богодістий, аби було по справедливості, і ніхто не нарікав, що на «кільцевому» маршруті їздять найкращі одиниці транспорту, капітально відремонтовані тролейбуси пускатимуть кожного дня на різні маршрути. Нагадаємо, що «по кільцю» на даний момент їздять усі куплені у вересні 2011 року тролейбуси «Богдан».

  У наступних серіях

  Як повідомили у прес-службі Полтавської міської ради, через певний час капремонт буде здійснено ще у трьох тролейбусах. Відтак, орієнтовно капітальний ремонт тролейбуса № 96 завершать у квітні, 88-ого — у травні, 75-ого — у червні 2012 року.

  Вік цих тролейбусів: 12-13 років. Кілометраж — 585 тис. км., 635 тис. км. та 821 тис. км. Орієнтовна вартість ремонту кожного — 180 тис. грн..

  Каріна ТЮТЮННИК, «Полтавщина»
  http://www.poltava.pl.ua/news/14752/

 2. #2
  Offline
  Пророк

  Re: Відкапіталені тролейбуси


  Ответ Сообщение от Каріна ТЮТЮННИК
  За словами начальника технічного відділу КП «Полтаваелектроавтотранс» Павла Богодістого, старі тролейбуси розбирали повністю до тролейбусної рами.
  А вона там хоч є, рама у тролейбусі?

  Наскільки пам'ятаю, там "скелет" з труб прямокутних зварений...Тобто кузов несе навантаження.
  Якщо "скелет" згнив, то його треба частинами вирізати і вварювати новий.
 3. #3
  Offline
  2.0

  Re: Відкапіталені тролейбуси


  Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
  то його треба частинами вирізати і вварювати новий.
  так і зробили. ))
+ Ответить в теме

Теги для этой темы