Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 4 из 4.
 1. #1
  Offline
  Пасажир

  Через штрафи АМКУ перевізники Полтавщини можуть влаштувати страйк


  Через штрафи АМКУ перевізники Полтавщини можуть влаштувати страйк
  Полтавські перевізники припинять їздити на приміських та внутрішньообласних маршрутах, якщо АМКУ оштрафує кожного до 68 тисяч гривень

  Полтавські перевізники, яких Полтавське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України хоче оштрафувати до 68 тисяч гривень, готові йти на радикальні кроки. Про це сьогодні «Полтавщині» повідомив Голова громадської організації «Асоціація пасажирських перевізників Полтавщини» Ваче Костандян:

  — Ті перевізники, які, не будучи платниками ПДВ, включали ПДВ у вартість квитка, робили так саме через те, що і деталі, і бензин — усе необхідне — вони купували з врахуванням ПДВ. Якби ціну на проїзд вони встановлювали без податку на додану вартість, хто б їм відшкодував ці кошти? Ніхто. У Полтавському центральному автовокзалі знали, хто платник ПДВ, а хто ПЄВ, та нічого при погодженні тарифної вартості не сказали. Мене цікавить, чому АМКУ зацікавився цим саме зараз, адже ситуація триває вже близько 10 років. Якщо Антимонопольний комітет не піде на якісь поступки, якщо перевізників оштрафують, то, окрім звернення до суду, останні будуть змушені вдатися до радикальних дій. Відтак, транспорт на Полтавщині зупиниться.

  Цю ідею полтавські перевізники приміських та внутрішньообласних маршрутів обговорювали ще до Нового року — 17 грудня на засіданні громадської організації «Асоціація пасажирських перевізників Полтавщини». Поки що намір страйкувати — серйозний.

  Каріна ТЮТЮННИК, «Полтавщина»

  http://www.poltava.pl.ua/news/13931/

 2. #2
  Offline
  Пророк

  Re: Через штрафи АМКУ перевізники Полтавщини можуть влаштувати страйк


  Ответ Сообщение от LAEN Посмотреть сообщение
  — Ті перевізники, які, не будучи платниками ПДВ, включали ПДВ у вартість квитка, робили так саме через те, що і деталі, і бензин — усе необхідне — вони купували з врахуванням ПДВ.
  А что так можно, захотел и включил?
  А почему было не зарегистрироваться платниками ПДВ?
 3. #3
  Offline
  Пасажир

  Re: Через штрафи АМКУ перевізники Полтавщини можуть влаштувати страйк


  Полтавська обласна влада вважає перевізників шантажистами та має план Б

  Заступник голови Полтавської ОДА Валерій Пархоменко повідомив, що влада має альтернативних перевізників у випадку страйку тих, кого оштрафує АМКУ

  Нещодавно ми писали про те, що полтавські перевізники, що обслуговують полтавців на приміських та внутрішньообласних маршрутах, мають намір зупинити рух транспорту. Таке рішення вони прийняли у зв’язку з тим, що Антимонопольний комітет хоче оштрафувати кожного до 68 тисяч гривень за неправомірне підвищення вартості маршруту.

  Сьогодні на цю заяву відреагував заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Пархоменко:

  — Справді, нам відома ця ситуація. Аби чітко зрозуміти усю її суть скажу наступне: проблема у тому, що купуючи квитки в касах чи з рук перевізників, громадяни платили одну й ту саму суму коштів. Хто може проконтролювати, скільки підібрано людей від однієї стаціонарної станції до іншої? Та на Автостанції податок на додану вартість повинні повертати, а самі перевізники залишали кошти у себе. І вони аргументують це тим, що купують бензин тощо з ПДВ... У ситуації, яка склалася, з одного боку не зовсім правий АМКУ, тому що це питання не до кінця врегульоване законом. З іншого боку — перевізники: завжди легше усього сказати: «Ми бастуємо», а не слідувати законам.

  «Полтавщина» запитала Валерія Пархоменка, що робитиме влада, якщо транспорт на приміських та внутрішньо обласних маршрутах стане. За його словами, Полтавська ОДА намагатиметься знайти якусь альтернативу, адже «перш за все стоїть на позиціях полтавських громадян, тому забезпечить їм можливість пересування».

  На запитання, можливо, краще зараз вирішити гостру проблему, аніж чекати, доки прикрий інцидент станеться, Валерій Пархоменко відповів так:

  — До нас офіційно перевізники не зверталися. Вони мають рухатися у правовому полі, а не ставати в позу та керуватися емоціями. До того ж варто розуміти, що сьогоднішній ринок перевізників, які хотіли б обслуговувати громадян на вище зазначених маршрутах, великий, тому шантаж з боку перевізників недоцільний. Якщо вони стануть, ми розірвемо з ними договори, як Замовник, та призначимо тимчасового перевізника. Бажаючих — вдосталь: сьогодні є багато пропозицій від учасників, які могли б займатися перевезенням полтавців. Ми ж прибічники того, аби вартість проїзду відповідала економічним розрахункам.

  Каріна ТЮТЮННИК, «Полтавщина»
  http://www.poltava.pl.ua/news/13992/


  ================================================== ==================================
  Интересно, о каких резервных автобусах идет речь? Половину транспорта с города снимут на пригород?...
 4. #4
  Offline
  Пророк

  Re: Через штрафи АМКУ перевізники Полтавщини можуть влаштувати страйк


  Ответ Сообщение от LAEN Посмотреть сообщение
  Заступник голови Полтавської ОДА Валерій Пархоменко повідомив, що влада має альтернативних перевізників у випадку страйку тих, кого оштрафує АМКУ
  Вот она где собака зарыта! Похоже "наезд" на перевозчиков состряпали специально, чтобы передать маршруты "нужным" людям.

  Перевозчик - плательщик единого налога. Это значит, что в единый платеж уже включены все составляющие. Поэтому требование о снижении платы за проезд на 20 % ничем не оправдано. Да, плательщики единого налога не платят 20 % НДС в бюджет, но они и не получают возмещение из бюджета (те же 20 %) на свои затраты. А как там продавали билеты посредники (кассы автостанций) - это дело посредников. Вот и стоило оштрафовать автовокзалы.
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Страйк ветеринарних лікарів!
  nickeler в разделе Світ та Природа
  Ответов: 115
  Последнее сообщение: 28.10.2016, 21:26
 2. Підвищення тарифу на проїзд
  Enter в разделе Транспортні новини
  Ответов: 1482
  Последнее сообщение: 18.08.2015, 17:53
 3. Перевізники та маршрути
  LAEN в разделе Транспортні новини
  Ответов: 45
  Последнее сообщение: 29.01.2014, 18:50
 4. Ответов: 1
  Последнее сообщение: 10.08.2010, 19:12
 5. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 06.08.2010, 14:16

Теги для этой темы