Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей106Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 21
Показано с 41 по 50 из 207.
    Пророк

re: Вартість проїзду у Полтаві / Стоимость проезда в Полтаве

По-перше, "спору" не було як такого. Не я ж сказав, що "УМАК" нові автобуси купує останнім часом.

По-друге, ті фіолетові "МАЗ"-и через пару тижнів експлуатації на маршруті "чивокуня" біля міськвиконкому "УМАК"-у "подарував" від імені влади (в усякому разі так було сказано у пресі).

Sky
    Небо в твоїх очах ©

23q, нові автобуси - це власність багатьох приватних перевізників. А те, що всередині є інфо "СП "УМАК" і т.д., то це ще не значить, що автобус придбаний цим підприємством.
    Пасажир

1,50 грн. — майбутня вартість проїзду в 65% полтавських автобусів

Враховуючи велику пасажиромісткість автобусів, 80% полтавців будуть їздити по тарифу 1,50 грн. за квиток

Полтавський міськвиконком підготував проект рішення, згідно із яким 65% полтавських автобусів перейдуть на звичайний режим перевезень. При цьому інші 35% залишаться в режимі маршрутного таксі, тобто формуватимуть ціну самі, без державного регулювання. Проект рішення направлений на погодження до Міністерства регіонального розвитку та інфраструктури та до Антимонопольного комітету.

Що ж таке «звичайний режим перевезень»? Це перевезення, де ціну на квиток контролює держава. У загальному обсязі перевезень загальний режим превалює і становить 80%. Принаймні по закону.

Як повідомила «Полтавщині» заступник голови Полтавської облдержадміністрації Олена Адамович, ціна на квиток в автобусах, що працюють у такому режимі в межах Полтави, повинна бути не більше 1,50 грн. За її словами, міська влада запевняє обласну в тому, що, враховуючи велику пасажиромісткість автобусів, 80% полтавців будуть перевозитися по тарифу 1,50 за квиток.

Раніше це рішення підтвердив міський голова Олександр Мамай.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»
    http://www.poltava.pl.ua/news/9722/
    Гуру

Прекрасно! Оптимальный тариф 1,50 на автобусах!
    Пасажир

Проїзд у Полтаві дешевшати не буде

Про це сьогодні сказав міський голова Полтави Олександр Мамай під час прес-конференції

Обласна влада вважає, що доцільно встановити проїзд у Полтаві на рівні 1,50 грн., мовляв, ця сума прорахована фахівцями. Натомість Олександр Мамай зазначив:

— Якщо ми знизимо вартість проїзду — втратимо всіх перевізників. 1,75 грн. за проїзд — це якраз нормально. Звичайно, мешканці нашого міста воліли б платити по 1 грн., це зрозуміло. Для їхніх потреб ми й купуємо волиньські тролейбуси, перший з яких уже в Полтаві. Інші дев’ять одиниць надійдуть до кінця вересня. Загалом разом із ними на лінію будуть виходити 55-56 тролейбусів.

Нові машини пустять по кільцевому маршруту.

Що стосується незручностей у автобусах, коли водії на власний розсуд міняють табличку з маршрутом, міська влада налаштована покласти цьому край. Так, Олександр Мамай запевнив: найближчим часом встановлять на весь громадський транспорт GPS-навігатори.

Анна ДОВГОШЕЙ, «Полтавщина»
    http://www.poltava.pl.ua/news/11440/
    2.0

LAEN, ага... і толку, що цього домагалась громадська рада....
    23q
    23-й участник

Мамаю то пофиг, он на машине домой ездит, небось еще и за бензик не платит.
    2.0

23q, ну даже якшо і платить, то для його бюджету це несмертельно.
    Banned

Я за подорожание проезда. У дешевого проезда есть свои очень плохие стороны, например, интересно, как я могу позволить себе экономить на дешевом проезде по городу, если в 22:30, чтобы добраться с алмазного на подол мне надо ехать на такси за 25 грн/ одна поездка, а их у меня бывает и 3 и 5 и даже 10. Вот объясните? Одна поездка на такси = в опу всю экономию к чертовой матери. А какой понт маршрутчикам возиться с той кучкой народа, которые едут куда-то после 22 ??? там убытков больше чсем прибыли, гораздо проще напхать в час пик себе шпрот и хоть что-то заработать. Так что меня, как и любого нормального человека очень бесит ехать в банке шпрот, но водителя я понимаю.
    Вот к примеру, раньше, в 2006 году, еслди хотите, когда проезд стоил в маршрутке 1,25 я спокойно уезжал в час ночи с 23 школы на пятую, а однажды даже доехал с 5-ой школы на Боженко на маршрутке в половине первого. Притом, эти поездки я очуществлял, не поверите, в феврале, а не в июне или июле, или августе. А вы ноете, что проезд вам дорогой... Одна гулянка с друзьями, день рождения, или просто поболтать — и вся ваша эконгомия идет коту под хвост, ибо ее как трату полмесяца захавывает такси. Притом, что это такси не от роскоши, мол, вот я какой модный, а из тупой необходимости, ибо придется идти пешком через весь город. А зимой?
    модератор

Ответ Сообщение от LAEN Посмотреть сообщение
    Для їхніх потреб ми й купуємо волиньські тролейбуси, перший з яких уже в Полтаві.
    А я було здивувався, коли в Пирятині на трасі обігнав тролейбус.

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Я за подорожание проезда. У дешевого проезда есть свои очень плохие стороны, например, интересно, как я могу позволить себе экономить на дешевом проезде по городу, если в 22:30, чтобы добраться с алмазного на подол мне надо ехать на такси за 25 грн/ одна поездка, а их у меня бывает и 3 и 5 и даже 10. Вот объясните? Одна поездка на такси = в опу всю экономию к чертовой матери. А какой понт маршрутчикам возиться с той кучкой народа, которые едут куда-то после 22 ??? там убытков больше чсем прибыли, гораздо проще напхать в час пик себе шпрот и хоть что-то заработать. Так что меня, как и любого нормального человека очень бесит ехать в банке шпрот, но водителя я понимаю.
    Вот к примеру, раньше, в 2006 году, еслди хотите, когда проезд стоил в маршрутке 1,25 я спокойно уезжал в час ночи с 23 школы на пятую, а однажды даже доехал с 5-ой школы на Боженко на маршрутке в половине первого. Притом, эти поездки я очуществлял, не поверите, в феврале, а не в июне или июле, или августе. А вы ноете, что проезд вам дорогой... Одна гулянка с друзьями, день рождения, или просто поболтать — и вся ваша эконгомия идет коту под хвост, ибо ее как трату полмесяца захавывает такси. Притом, что это такси не от роскоши, мол, вот я какой модный, а из тупой необходимости, ибо придется идти пешком через весь город. А зимой?
    Ага радикально - ідемо до Європи!
    Зробити проїзд хоча б по 6-7 грн. Викинути нафіг усі Газелі/Рути/Богдани, докупити ще нормальних автобусів. Поставити GPS та відеорегістратори у кожний салон. Пустити на кожен рейс автобуси з інтервалом ~10 хвилин з 5 ранку до 24 год. За нічним графіком (0 - 5 год) зробити інтервал, наприклад, 25-30 хвилин. Обладнати зупинки покажчиками прибуття автобусів (бо нащо тоді було GPS-ом обладнувати?). Штрафувати перевізників за порушення графіку та звільняти водія за паління в салоні. Тоді кожен полтавець буде певен, що проблем із транспортом не буде. Не буде й бомжів у салоні та шпротів у години пік. І у замовленні таксі не буде такої страшної необхідності (мені теж не подобається за поїздку платити 30-35 грн., бо тупо немає іншого вибору)

Брав за основу реальні речі, але в результаті вийшла фантастика, чи не так?
+ Ответить в теме
Страница 5 из 21