Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей106Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 20 из 21
Показано с 191 по 200 из 207.
    Пророк

Re: Вартість проїзду у Полтаві / Стоимость проезда в Полтаве

девушка симпатичная)

Бллогер

Ответ Сообщение от alexx76 Посмотреть сообщение
    девушка симпатичная)
    Спасибки :)
    Пророк

Re: Єдиний електронний квиток

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    вопрос не о эл. билете, а просто о стоимости перевозки пассажиров. Я слышал уже неоднократно о том, что вот-вот поднимут цены в муниципальном транспорте и в маршрутках городских маршрутов и районных. Вот в Киеве уже... кто что слышал? У Меня источник 50/50, может у кого-то есть более подробная информация. Хотя бенз и соляра чуть-чуть ползёт в верх, так что, как следствие, всё должно подорожать, не только проезд-продукты питания 100%
    Як завжди такі речі у нас залежать від того, хто біля цієї кормушки, або хоче до неї дістатись. А хто в нас, думаю всі в курсі.
    І чудова ілюстрація на цю тему, як у Конотопі маршрутчики хотіли підняти ціну і шо з того вийшло. Раджу почитати: https://www.facebook.com/sasko.laps/...02730782907830
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    ... чудова ілюстрація на цю тему, як у Конотопі маршрутчики хотіли підняти ціну і шо з того вийшло. Раджу почитати: https://www.facebook.com/sasko.laps/...02730782907830
    Треба ще взяти до уваги, що в Конотопі міський голова представляє партію "Свобода". А в Полтаві - "Совість України", ПР, БПП... кого скажуть.

Відповідно, у них можуть бути трішки різні цілі. Навіть абсолютно різні. Про це свідчить весь минулий досвід їхньої діяльності.
    Пророк

І чудова ілюстрація на цю тему, як у Конотопі маршрутчики хотіли підняти ціну і шо з того вийшло.
    Ну, посмотрим что там дальше будет. И там задавали вполне резонный вопрос, а как у такого хорошего мера получилось, что маршруты оказались в руках монополиста?
    "Главным в этой затее было предприятие монополист (почти все маршруты) Корунд-С".

Если они закупят коммунальный транспорт и смогут обеспечить его эффективность и дешевый проезд, то честь им и хвала. Я давно это говорю, - хочет город обеспечить горожан дешевым общественным транспортом, - пусть покупает из городского бюджета транспорт, и покрывает все убытки, которые возникнут в процессе работы. Тогда хоть и бесплатно возите пассажиров.

Но не исключено, что сейчас выкинут одного монополиста и удачно продадут монополию другому перевозчику. Так что не забудьте вспомнить об этой истории через 3,9 и 12 месяцев.

* * *

Спочатку перед присутніми виступив представник перевізників Сергій Нікітов. Він заявив, що міський голова «підминає під себе» автобусні маршрути, щоб потім фінансувати діяльність своєї партії.

«Він [міський голова] всі маршрути підминає під себе. Оформлює це все на комунальне підприємство. З бюджету щомісяця на трамвайне управління він виділяє мільйон гривень. На ці гроші він платить людям зарплату, заправляє автобуси. Після цього готівку з кожного автобуса він знімає для того, щоб фінансувати свою партійну організацію. Вони готуються до виборів у Верховну Раду», — заявив Сергій Нікітов.

http://topkonotop.com/avtobusnij-mit...a-bijka-t.html
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Но не исключено, что сейчас выкинут одного монополиста и удачно продадут монополию другому перевозчику. Так что не забудьте вспомнить об этой истории через 3,9 и 12 месяцев.
    Про це я теж подумав, але оцінити прибутковість перевезень без обліку пасажиропотоку нереально. А який може бути облік у маршрутчика? Я впевнений, що всі наші приватні перевізники працють в 0. І працюють з року в рік. Що кагбе намєкаєт...
    Пророк

Про це я теж подумав, але оцінити прибутковість перевезень без обліку пасажиропотоку нереально. А який може бути облік у маршрутчика? Я впевнений, що всі наші приватні перевізники працють в 0. І працюють з року в рік. Що кагбе намєкаєт...
    як який? Номерні квитки. В Румунії жоден водій не повезе пасажира без квитка; на кожному квитку проставлена сума ПДВ. Ціни (міжміські) не надто відрізняються від наших. Автобуси не переповнені. І при цьому чомусь всім це вигідно, ще й дороги відмінні - ось де загадка.

Як казав Гройсман, "я вам покажу, як керувати країною". Він би й там навів порядок.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    як який? Номерні квитки.
    ага, в маршрутках.

Пророк

Звичайно. А в чому проблема?? На вході продається квиток.
    Більше того, в Києві у маршрутчиків вони є, просто на цю процедуру багато хто забиває болтяру.

Не в маршрутках також. Їхав колись Приморське - Одеса. На зупинці є каса, хочу купити квиток, а касирка мені каже: Та навіщо воно вам треба, заплатите водію. Заплатив водію ту ж суму, квитка не отримав.

Результат:
    - водій кладе мої гроші в свою кишеню (може ділиться з касиркою)
    - автобус геть вбитий, на амортизацію і навіть мийку грошей нема.
    - перевізник розповідає, що перевезення збиткові, і вимагає дотацій
    - держава платить дотації з моєї ж кишені
    - система автобусних сполучень набагато гірша за єгипетську
    - дороги (особливо Вилкове-Одеса) самі знаєте в якому стані.

Зато багато хто (і пасажири, і водій, і касирка, і їхні власнки, і міністр транспорту) вважають себе розумними, а інший світ, який купує квитки - дурними.
    Пивовар

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Більше того, в Києві у маршрутчиків вони є, просто на цю процедуру багато хто забиває болтяру.
    Вони і в наших газельках є
+ Ответить в теме
Страница 20 из 21