Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей106Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 15 из 21
Показано с 141 по 150 из 207.
    ри?

Re: Вартість проїзду у Полтаві / Стоимость проезда в Полтаве

Їздю жовтими тралєками, якшо встигаю з роботи. Вони зручні і не так часто на тебе наступають. І ше помітила, що багато молоді теж їздить саме на цих "рогатих"))

А про експреси .... Один такий на Фурманова пролетів на червоне, коли люди дорогу переходили - харош блін експрес...

Пророк

До речі, а в чому виражається експресність транспорту? Випускає пасажирів не на всіх зупинках?
    ри?

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    До речі, а в чому виражається експресність транспорту? Випускає пасажирів не на всіх зупинках?
    оцей зупинявся на кожній, але мабуть експресам можна їхать на червоне, в цьом і виражається експресність?
    Не зупинятися на кожній зупинці не можна - там і так три калічати сиділо ))))
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

kobieta, в експресивному стилі мовлення кондутора, а також експресивному стилі водіння автобуса водієм.
    Пророк

Ну я понімаю, шо всі обурені і всі хочуть їх якось підколоти, але мені дійсно цікаво, хоча б теоретично в чому полягає відмінність експреса. Мабуть же в них є якась стандартна заготовлена відповідь, бо я не можу даже теоретично уявити. чим це відрізняється.
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Ну я понімаю, шо всі обурені і всі хочуть їх якось підколоти, але мені дійсно цікаво, хоча б теоретично в чому полягає відмінність експреса. Мабуть же в них є якась стандартна заготовлена відповідь, бо я не можу даже теоретично уявити. чим це відрізняється.
    судячи з попередніх постів про проїзд на червоне світло, то водіям, скоріш за все, дають менше часу на "кільце". Думаю, хвилин на 5...
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Кобі, якщо судити логічно, то цей транспорт має бути значно комфортнішим (з почищеними кондиціонерами, робочою вентиляцією, чистим салоном, зі зручними, не подзьобаними сидіннями тощо), з меншою кількістю стоячих місць, і значно швидшим режимом руху, який досягається в свою чергу відсутністю зупинок у тому разі, коли зупинка пуста та/або немає жодного пасажира на вихід, зменшеним часом простою на зупинках, збільшеній швидкості руху. Але в наших реаліях - це міф.
    полосатік

я шось не пойму, жовті автобуси їздять по 2 грн., а кільцеві по 2,5грн.?
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Tigrina, ні. Сам сьогодні бачив і ті, й інші - 2 і 2,50.

П.С. Принципово не сідаю в ті, що за 2,50.
    Філософф

Андросов жжот

http://www.poltava.pl.ua/news/23257/

— Основний вид перевезень це «звичайний», у ньому їздять 2/3 транспорту Полтави. Також існує «експресний режим» та «режим маршрутного таксі» — це режими прискореного руху. Основною складовою експресного руху є те, що з загальної кількості зупинок передбачених на маршруті, транспорт зупиняється на 25%. Простіше кажучи, автобус, виїхавши з центру, зупиняється на Фурманова, потім на автовокзалі і т. д. Перевізникам були роздані графіки та схеми руху, нагадали їм, що вони повинні на трафаретах до напису «Експресний» додати перелік зупинок, на яких транспорт зупинятиметься. Але вони цього не зробили. Маршрутне таксі — це обов’язкова перша і остання зупинка, усі інші по мірі наповнення пасажирами. За законодавством зупинятися за межами тарифних зупинок заборонено, але вони можуть зупинятись не на кожній з них.
    — Якою буде ваша реакція на порушення допущені перевізниками?

— Ми їм звісно сьогодні-завтра напишемо попередження, а як буде реагувати транспортна інспекція сказати не можу. Транспортний відділ міськвиконкому не має повноважень виписувати штрафи. Ми можемо лише сказати: зробіть відповідний трафарет і зупиняйтесь на передбачених зупинках. Більше ніяк ми впливати на них не можемо.
+ Ответить в теме
Страница 15 из 21