Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 1 из 1.
 1. #1
  eco
  Offline
  Новачок
  Home

  Органічний Порошок-концентрат Sodasan Comfort Sensitiv (Німетчина)


  Органічний Порошок-концентрат Sodasan Comfort Sensitiv для чутливої шкіри та дитячої білизни


  Органічний порошок-концентрат пральний Comfort sensitiv для чутливої шкіри і для дитячих речей, для білих і кольорових речей, з пом'якшувачом води і кондиціонером (40° - 60° - 95°),

  1,2 кг = 25 праннів = 99-120 кг речей.


  Порошок ефективно діє навіть при сильних забрудненнях, не потребує додаткового замочування.

  Зберігає початковий колір речей.

  Підходить для використання з водою любої жорсткості, не потребує додаткового пом'якшувача! Захищає від утворення вапнякового нальоту.

  Відсутність алергічних реакцій, бережне ставлення до Вашого одягу, безпека для навколишнього середовища - Ваш правильний вибір!

  Не потрібно додатково купляти пом’якшувачі та кондиціонери.


  НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ БІЛЬШЕ пральних засобів, ніж вказано на упаковці! Це знижує очищаючі властивості!

  Всі виробники органічних пральних порошків рекомендують насипати необхідну кількість порошку прямо в барабан пральної машини, оскільки якщо засипати його в спеціальне відділення для порошку, він може не повністю вимитися і частково залишитися в контейнері.


  Спосіб використання:


  дотримуйтесь рекомендацій Вашої пральної машини. При середньому рівні забруднення і середній жорсткості води достатньо всього 50 гр. або 75 мл (1гр = 1,46 мл) прального порошку на 1 цикл прання. Кількість прального засобу може бути змінено в залежності від ступеня забруднення. Насипайте порошок тільки в сухий контейнер щоб уникнути утворення грудочок, або безпосередньо в барабан. Зберігайте порошок в сухому темному місці.

  Склад:> 70% сертифікованого органічного трав'яного мила, 10 - 30% силікатів, 5-10% полімерні сполуки білка, 0-2% цитратів

  Трав'яне мило - Зроблено з ефективного поєднання чистих рослинних жирів та олій, і органічних поверхнево-активних речовин (ПАР) білка. ПАР зв'язують воду і жир шляхом захоплення їх різними сторонами молекули. При цьому жирні частки бруду змиваються з волокон речей, і завдяки своїй структурі ПАР підтримують частки бруду в підвішеному стані, не дозволяючи їм знову осісти на волокна тканин.

  Цитрати - сіль лимонної кислоти. Використовується для виведення плям і розчинення вапняного осаду. Протидіє спонтанному утворенню мильної піни в жорсткій воді. Зайва піна на 40% може знизити очищувальну здатність засобу для прання. Цитрат натрію є пом'якшувачем і замінює фосфати, які зазвичай додаються для того, щоб часто посилити активність і властивості поверхнево-активних речовин (ПАР). Вони допомагають ПАР краще і глибше проникати в тканини і вимивати бруд

  Силікати - мінерали, які використовуються для поліпшення миючих властивостей ПАР, пом'якшення води і збільшення стій кості до корозійних процесів. Подвійна миюча дія - з одного боку силікати обмилюють жири і розчиняють їх, а з іншого - допомагають в розчиненні частинок бруду.


  Додаткова інформація:

  Sodasan-це 100% органічна Німецька побутова хімія.

  Серед органічної продукції почесне місце займає сертифікат Ecocert - найсуворіший і найпрестижніший стандарт серед виробників біо-косметики та біо-сировини у світі.

  Організація «Екосерт» (ECOCERT) сертифікує продукцію, де як мінімум 95% складу - це натуральні інгредієнти рослинного походження. Заборонені: продукти нафтохімії, парабени, штучні барвники, генетично модифіковані та продукти тваринного походження. Дозволяється використання продуктів життєдіяльності живих організмів, наприклад, молока, пилку. Регламентована технологія вирощування рослин:

  • використовується здорове насіння генетично незмінених рослин, вирощених на екологічно чистих плантаціях

  • встановлюється 2-3-х річний термін конверсії для рослин

  • збагачення грунту проводиться з використанням органічних добрив

  • боротьба з хворобами рослин і бур'янами обмежується механічними методами, для боротьби зі шкідниками використовуються їх природні вороги і органічний список неотруйних препаратів.

  За рівнем вимог Екосерт не має рівних у світі!

  Стандарт Екосерт забороняє такі види переробки продукції: процеси хімічного синтезу, наприклад, знебарвлення - дезодорування (за допомогою речовин тваринного походження), опромінення, іонізація, сульфування, технології із застосуванням генетичних маніпуляцій, ртуті, оксиду етилену (Дебактерізація), етоксілірованіе (поліетиленгліколь), видалення терпенів (за винятком технологій з використанням водяної пари).


  додаткова інформація-http://eco.ternopil.ua
  Миниатюры Миниатюры дитячий порошо
.jpg   ahtung.png  

+ Ответить в теме