Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности
 • 1 Сообщение от Tail
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 7 из 7.
 1. #1
  Новачок

  Адміну УМВС


  Шановний адмін УМВС! у мене виникла проблема, а разом з нею і питання до Вас. Справа у тому, що громадянин М. працює на одному із підприємств м. Полтави з якого невідомі вчинили крадіжку. М., відповідно до своїх службових обовязків, повідомив про це керівництво установи. Міліція декілька разів викликала його для дачі пояснень з цього приводу, а потім відпускали (про наступну явку чи будь-яку інформацію вони не надавали) Останнього разу міліція приїхала до нього додому, і не привітавшись з його матірью, не надаючи жодних пояснень, забрали його до відділу,(від слідства він не ухилявся!) де його змушували (у вигляді погроз)зізнатися у вчиненні крадіжки.
  ??? Прошу, терміново прокоментувати цю інформацію та порадьте, що нам робити???
  P.S. Написано зі слів М.

 2. #2
  Offline
  модератор

  Re: Адміну УМВС


  Ответ Сообщение от АньчіМін Посмотреть сообщение
  Шановний адмін УМВС! у мене виникла проблема...
  Вибачте за затримку у відповіді, я зараз у відпусці - випадково заскочив.
  Не знаючи матеріалів справи дуже важко що небудь казати, але з Ваших
  cлів гр. М. поступив правильно (звісно, якщо його вини немає, я маю на увазі і співучасті в тому числі). Підстав забирати насильно його до райвідділу, звичайно, в міліції не було, мабуть вони його переконали і він згодився добровільно.
  Напишіть, будь ласка, в приват більш детальну інформацію, працівники якого райвідділу забирали, (бажано прізвища) з якого підприємства здійснили крадіжку, прізвище Вашого товариша... після відпустки відповім обов'язково.
 3. #3
  Offline
  Пророк

  Re: Адміну УМВС


  Ответ Сообщение от mia_admin Посмотреть сообщение
  мабуть вони його переконали і він згодився добровільно.
 4. #4
  Новачок

  Re: Адміну УМВС


  Дуже дякую за відповідь. Це було у тому відділі, що на Шевченка (біля Каланчі) Прізвищ не знаю, оскільки вони не представились. Та на скільки мені відомо, що наче знайшли злодія. та чи справжнього??? Можливо хтось зламався........???????????????
 5. #5
  Пророк

  Re: Адміну УМВС


  план по раскрывамости
 6. #6
  Offline
  Гуру

  Re: Адміну УМВС


  А какого рода субъектом является в данном деле гражданин М.? Обвиняемый, подозреваемый, потерпевший, свидетель али еще кто? На какой стадии находится производство по делу?
  В зависимости от его процессуального, так сказать, статуса, у него ж будут свои определенные права. Но в любом раскладе, и к бабке не ходить, он вправе обратиться с жалобой на действия органов дознания (мое скромное имхо).
  Начиная такие темы с такими малыми подробностями вы просто вынуждаете задавать миллион вопросов.
 7. #7
  Новачок

  Re: Адміну УМВС


  Не гайте часу, терміново скаргу до прокуратури на неправомірні дії працівників правоохоронних органів. Вимагайте порушення кримінальної справи за ст.ст. 364,365 КК України , бо наявне зловживання та перевищення влади та службових повноважень.
+ Ответить в теме

Теги для этой темы