Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности
  • 1 Сообщение от Tail
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 7 из 7.
    Новачок

Адміну УМВС

Шановний адмін УМВС! у мене виникла проблема, а разом з нею і питання до Вас. Справа у тому, що громадянин М. працює на одному із підприємств м. Полтави з якого невідомі вчинили крадіжку. М., відповідно до своїх службових обовязків, повідомив про це керівництво установи. Міліція декілька разів викликала його для дачі пояснень з цього приводу, а потім відпускали (про наступну явку чи будь-яку інформацію вони не надавали) Останнього разу міліція приїхала до нього додому, і не привітавшись з його матірью, не надаючи жодних пояснень, забрали його до відділу,(від слідства він не ухилявся!) де його змушували (у вигляді погроз)зізнатися у вчиненні крадіжки.
    ??? Прошу, терміново прокоментувати цю інформацію та порадьте, що нам робити???
    P.S. Написано зі слів М.

модератор

Re: Адміну УМВС

Ответ Сообщение от АньчіМін Посмотреть сообщение
    Шановний адмін УМВС! у мене виникла проблема...
    Вибачте за затримку у відповіді, я зараз у відпусці - випадково заскочив.
    Не знаючи матеріалів справи дуже важко що небудь казати, але з Ваших
    cлів гр. М. поступив правильно (звісно, якщо його вини немає, я маю на увазі і співучасті в тому числі). Підстав забирати насильно його до райвідділу, звичайно, в міліції не було, мабуть вони його переконали і він згодився добровільно.
    Напишіть, будь ласка, в приват більш детальну інформацію, працівники якого райвідділу забирали, (бажано прізвища) з якого підприємства здійснили крадіжку, прізвище Вашого товариша... після відпустки відповім обов'язково.
    Пророк

Ответ Сообщение от mia_admin Посмотреть сообщение
    мабуть вони його переконали і він згодився добровільно.
    Новачок

Дуже дякую за відповідь. Це було у тому відділі, що на Шевченка (біля Каланчі) Прізвищ не знаю, оскільки вони не представились. Та на скільки мені відомо, що наче знайшли злодія. та чи справжнього??? Можливо хтось зламався........???????????????
    Пророк

план по раскрывамости
    Гуру

А какого рода субъектом является в данном деле гражданин М.? Обвиняемый, подозреваемый, потерпевший, свидетель али еще кто? На какой стадии находится производство по делу?
    В зависимости от его процессуального, так сказать, статуса, у него ж будут свои определенные права. Но в любом раскладе, и к бабке не ходить, он вправе обратиться с жалобой на действия органов дознания (мое скромное имхо).
    Начиная такие темы с такими малыми подробностями вы просто вынуждаете задавать миллион вопросов.
    Новачок

Не гайте часу, терміново скаргу до прокуратури на неправомірні дії працівників правоохоронних органів. Вимагайте порушення кримінальної справи за ст.ст. 364,365 КК України , бо наявне зловживання та перевищення влади та службових повноважень.
+ Ответить в теме

Теги для этой темы