Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей9Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 6 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 55.
    ри?

Підлітки

Після перегляду сайту ГУМВС і останніх полтавських новин, трошки мене заціпило.

...Підлітковий вік – це дуже складний час не тільки для самих юних хлопців та дівчат, але й для людей, що їх оточують. Підліткам складно, адже вони входять у так званий «перехідний» період свого життя, коли виникає безліч, здавалося, непереборних проблем, на кшталт, зовнішності, відносин з однолітками, самоствердження у колективі, першого кохання.

...у наш час розвинутих інформаційних технологій та широких технічних можливостей знущання набувають більш спотвореного характеру.
    Приміром, минулого року у місті Гадячі п’ятеро неповнолітніх дівчат відзняли на мобільний телефон відеофільм, де зафіксовано сцени побиття ними учениці 10 класу однієї з місцевих шкіл. Дівчину не лише били, а й примушували ставати на коліна, цілувати їхні ноги, робили їй написи на обличчі, словесно принижували. Потім відеоролік розповсюджувався серед молоді з телефону на телефон, доки цей запис не потрапив у поле уваги працівників кримінальної міліції у справах дітей.

Стається так, що знущання мають під собою й сексуальний підтекст. Один з таких випадків відбувся минулоріч на Решетилівщині. Троє юнаків, найстаршому з яких було лише 17, записали на мобільний телефон та розповсюдили районом запис їхніх знущань над своїм товаришем, 16-річним школярем. Хлопці намагалися змусити нещасного, як вони самі говорять «стрибнути на телицю», а оскільки останній відмовився то вони його зв’язали та знущалися, вводивши йому шприцом у анальний отвір розчин одеколону та гірчиці...

...Сумним прикладом цього є випадок, що стався напередодні Нового року у одній з полтавських шкіл під час спортивних змагань між учнями 10 та 11 класів. Учень 11 класу відштовхнув 10-тикласника, ударивши його в обличчя. Через деякий час у 10-тикласника пішла носом кров. Пізніше хлопця доставили до лікарні, де йому поставили діагноз «закрита черепно-мозкова травма». Хлопчику зробили дві операції, але невдовзі він помер у лікарні...

...у 2007 році по Полтавській області спостерігався ріст дитячих суїцидів: 8 дитячих спроб звести рахунки із життям, 6 втрачених життів. Нерідко, причини, що штовхають дітей до цього кроку, так і залишаються невстановленими. Але не останнє значення має й оточення, у якому знаходиться дитина. Останнього часу набувають широкого поширення різноманітні неформальні молодіжні течії, у яких гуртується молодь на підставі спільних поглядів на життя, захоплень, проблем тощо.

Як приклад, нещодавня спроба самогубства 15-річної полтавки. Дівчина стрибнула з даху 10-поверхівки, однак, на щастя, не тільки залишилася живою, а й не отримала жодного перелому. Щоправда, пошкодження деяких внутрішніх органів та черепно-мозкова травма, напевне, у майбутньому не раз про себе нагадають. На місці самогубства правоохоронці виявили її щоденник, у якому дівчина записувала свої думки, відчуття, проблеми та плани на майбутнє. Останні записи свідчили, що дитина серйозно розмірковує над тим, щоб покінчити з життям. Справа в тім, що вона була членом молодіжного руху «ЕМО» (назва походить від слова емоції, емоційний). Коли ж правоохоронці, досліджуючи можливість впливу філософії цієї течії на свідомість дитини, зайшли на інтернет-сайт цієї молодіжної течії, то жахнулися суцільної пропаганди марності життя, а відтак – суїцидальної поведінки.

На початку осені Полтаву жахнуло вбивство 15-річної школярки. Дівчина входила до молодіжної течії, яка називається «Готи». ЇЇ представників можна легко розпізнати за переважанням чорних кольорів у одязі, макіяжі, чорним нігтям та волоссю. Вони збираються у посадці, що неподалік Технічного університету. Це місце відоме під назвою «Каньйон» або «Каліфорнія». Саме там і знайшли труп дівчинки. Правоохоронці з’ясували, що пізно ввечері, після розпиття значної кількості спиртного разом ще з двома «готами», між цією трійцею спалахнула сварка, через яку дівчину й вбили.

Деякі інші течії, приміром, так звані, «Растамани» пропагують входження у стан нірвани, що, зазвичай, досягається палінням коноплі.
    «Скінхеди» (від анг. поголена голова) пропагують непримиримість до представників інших рас та національностей. Нерідко ці протести супроводжуються масовими бійками.
    Таким чином, зрозуміло, що деякі течії дійсно пропагують насилля, жорстокість, наркоманію тощо. Інші ж – миролюбні за своєю філософією, однак, ніхто не може гарантувати, що дитина не підпаде під вплив поганої компанії, або не стане їхньою жертвою.... (с) - Взято з матеріалів сайту.

І оце підростаюче покоління... невротиків, нацистів, планокурів...Цвіт нації...
    Мене особисто вразило оце ЕМО. Оця тупа течія. Через яку діти кидаються з балконів та покрівель будинків. Надивляться, наслухаються, навидумують - і вирішують, що пора би піти красиво з життя. Просто жах!

Пророк

Re: Підлітки

мда...ну и молодежь пошла....
    ри?

Я у ТІ роки добре вчилася, читала і стрибала на резинці з друзями.
    А зараз підлітки не вчаться, грублять всім, бо вони дорослі, змінюють мобіли через кожні 3-4 місяці, курять і бухають, рахують скільки разів за вечір вони пішли по руках, а у перервах між цим намагаються покінчити з цим нікчемним життям.
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Я у ТІ роки добре вчилася, читала і стрибала на резинці з друзями.
    А зараз підлітки не вчаться, грублять всім, бо вони дорослі, змінюють мобіли через кожні 3-4 місяці, курять і бухають, рахують скільки разів за вечір вони пішли по руках, а у перервах між цим намагаються покінчити з цим нікчемним життям.
    я конечно не такой положительный был как ты, были у меня грешки ввиде прогулов в школе, драк на улице:)
    а если в общем, то учился не плохо, занимался спортом, читал книжки
    ри?

Та справа не у "положитєльності". Справа у переоцінці цінностей. Ніби у мене не було грішків....)) Просто ..слів навіть не доберу. Щоби мені оце у голову прийшла думка "А чи не стрибнути його з 10 поверху?" чи "А може вени порізати?" !! Які б проблеми не були, я завше знала, що батьки не переживуть моєї смерті. Та і часу не було про таку дурню думати....
    А зараз...
    Пророк

Мене цікавить профілактика всього цього.От ми вже ,фууух,проскочили цей вік.Але ж всі форумці є майбутніми або вже "состоявшимися" батьками і матерями.Що ж його таке придумувати,щоб потім такі статті не стосувались наших дітей? Завалити музичною школою,спортивними секціями,художніми студіями?
    Однозначно тільки ,що тим,описаним дітям,бракувало уваги і любові батьків.
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Мене цікавить профілактика всього цього.От ми вже ,фууух,проскочили цей вік.Але ж всі форумці є майбутніми або вже "состоявшимися" батьками і матерями.Що ж його таке придумувати,щоб потім такі статті не стосувались наших дітей? Завалити музичною школою,спортивними секціями,художніми студіями?
    это все не панацея....
    ИМХО, надо с ребенком иметь дружеские отношения и тогда будет все нормально....
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Я вважаю, що окрім,звісно, любові-уваги-поваги, яку батьки повинні давати дитині, вони ще повинні надати максимум інформації про весь світ, оточення, явища і т.д.
    Коротше кажучи, вони повинні перші встигнути розказати про наркоманію, алкоголізм і т.д. з позиції зооовсім непривабливої. Дитина повинна мати максимум інформації, щоб зіткнувшись з чимось не дивуватися, і не пробувати. Я думаю, що максимум теорії може замінити практику, якою діти задовільняють свою цікавість.
    Дивлюся на себе і аналізую, чому я ніколи не пробувала палити, не пробувала горілки, не кололася, не нюхала клей, не курила план...
    Тому що, по-перше: з самого дитинства знала, що це вері бед, а по-друге: кілька разів "мала щастя" бачити повчальні фільми і бути присутньою на аналогічних лекціях.
    Тоді мені здавалося, що нам якось забагато показують оцього всього.
    Але мабуть воно пішло на користь.
    Мабуть саме сильне враження лишив фільм "На игле"(здається, я вже десь писала на цьому форумі про нього).
    Наш клас водили на цей фільм кілька разів - раз в рік на 1 грудня(День боротьби зі СНІДом). Мене аж викручувало після такого сеанса.
    Мені не треба було нічого пробувати, ні в чому переконуватися.
    Цей фільм показує достатньо ясно, ЩО таке наркоманія. І мені було дуже страшно.
    Страшно не за те, що я можу такого захотіти сама(навіть в голову не приходило), а за те, що мене можуть примусити(всяке в житті буває).

А от щодо всяких муз. шкіл - мабуть також варто. Завжди добре, коли в дитини є хоббі, заняття після школи. Але все таки то має бути улюблена справа, якою б дитина щиро захоплювалася, а для цього треба спостерігати за нею.
    От саме щодо муз. школи... не можу бути об"єктивною, так як вона лишила шрам на все життя в моїй дитячій душі. Але загалом, думаю, це непоганий варіант для дітей, які мають схильність до цього.
    ри?

Ihor правильно каже. Треба вміти розмовляти з дитиною, щоб вона батькам могла довірити навіть "найстрашніші" проблеми. Шоб не жахалася лише однієї думки про те, як батьки відреагують на цю проблему.
    Мої колєжанки диву давалися, що я з мамою, як з подругою. Бо й половини того, що я їй розповідала, вони своїм розповісти просто не могли зі страху.
    NOSFERATU
    Гість

Вот-вот, ребятки, прикрепите эту тему к теме про мобилки! Очень кстати! Всем хочется из себя изобразить охрененных режиссеров ужастиков! А что такое эмо? Всего навсего агрессивная попса! Вы эти рожи перекошенные видели? Умирающие лебляди! Хотя действительно, нынешняя проблема юношества напрямую связана с рахгильдяйством родителей. Мол, куплю камп, мабилу, подключу интернет, пусть дитя тешится, а в интернете любви нету! Вот и получается суп с котом.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 6 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы